Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Zakarić je Srbin iz Gradiške, odakle su Borče Sredojević, Velimir Sombolac i Ognjen Ožegović. Karijeru je proveo u hrvatskim klubovima. Sjećam se da je proglašen velikim talentom i da je kao tinejdžer prešao u tada baš jak i bogat (Mamićev) Dinamo. Bila su velika očekivanja i ta vijest je odjeknula R.Srpskom.
Nije potvrdio kvalitet. Uz ogradu da tek povremeno pogledam utakmice lige Hrvatske ili BiH, moram reći da ga ni po čemu kvalitetnom ne pamtim sa tih mečeva.
Nadam se da griješim i da će momak dokazati da je igračina.
Najiskrenije mu želim sreću i da me postidi što se današnjoj vijesti nisam obradovao.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Randjelovic nije imao mesta u Radnickom.Toliko o pojacanju.Klasicna menadzerska kombinacija.
Sa druge strane Zakaric imao ozbiljnu statistiku u premijer ligi ali smesna je to liga da bi izvodili zakljucke iz toga.On jos mozda i moze da ispadne dobar,Randjelovic teorije nema...Urosevic 2
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.977
Ja sad stvarno mislim da su svi izgubili kompas... da sad svako stiti svoju fotelju pa tako ivica dovodi skart sakom i kapom (a kao da ga do sad nije dovodio!?), dripac ce jos pickastije kako bi dobio 1:0 i to je to...

Jebana strana smo mi... koji volimo klub...

Dobro neko napisa gore... jbt tebi Zeleznicar iz Sarajeva ispregovara 50% od sledeceg transfera... p da se roknes... al ljudi stite svoje interese...

Ne volim da pricam o ciganima... ali cim govedo Zvezdan o nama pricam “probranim” recima to je znak da smo taman gde treba da budemo po njima... a to je da se koljemo za drugo mesto...

Za nas su oni sa trenerskim igrackim kadrom u ovom momentu Barselona...

Znam da mnogima nece prijati sto ovo pisem ali treba gledati istini u oci...

Oni su za nas ono sto smo mi bili za njih dok je bio Marko tu....

Ko je kriv... zna se....
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Pa po ovom sto si napisao kriv je samo Djukic. Svi sto su sad tu, bili su tu i u vreme Nikolica.

Ivica je najveci krivac. Doveo je idiota, dao mu ugovor koji sad ne moze da raskine, a uz njega dovodi i gomilu drvne gradje iz superlige sa kojima takodje potpisuje nepovoljne ugovore i preplacuje ih.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.977
Pa za rezultat je kriv Djukic... kolika je Ivicina bila zasluga za Markovu sezonu nisam bas najskgurniji...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.393
Локација
Nickname
Kriv je isključivo Djukić.
Dovodio je Ivica i za vreme Marka neke igrače na svoju ruku pa je Marko Nikolić bio taj koji je određivao ko će igrati i koliko. Sada imamo skroz drugu situaciju.
Jbt kad se setim kakva je to hijerarhija bila, kad jedan Leonardo izađe protiv Mladosti 20 minuta pre kraja ma koliko god se ljutio.
Sad se svađaju ko će da izvede penal u Kruševcu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kako me samo ovaj prelazni rok potseca na leto 2006 kada je Jesa postavljen za trener a bikova pojacanja kao na traci su se redjali sve as do asa. Kad se samo setim Ljubisa Vukelja, Predrag Lazic, Mladen Lazarevic (koj su ga ukrali ciganima), zemljak Aco Stojkov, golmancina Safet Jahic i na kraju nenadjebivi bugarski bebeto nasa desetka Asen Nikolov.

Ivice jebi se.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sportski direktor da angažuje sebe u ovom prelaznom roku, bio bi najveće pojačanje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.977
Kako me samo ovaj prelazni rok potseca na leto 2006 kada je Jesa postavljen za trener a bikova pojacanja kao na traci su se redjali sve as do asa. Kad se samo setim Ljubisa Vukelja, Predrag Lazic, Mladen Lazarevic (koj su ga ukrali ciganima), zemljak Aco Stojkov, golmancina Safet Jahic i na kraju nenadjebivi bugarski bebeto nasa desetka Asen Nikolov.

Ivice jebi se.

Jao daa....

Utakmica u Ncom Sadu i na terenu Asen Nikolov... gospode boze...

Jbt stvarno smo i mi svasta proziveli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Свеједно што је Закарић Србин из Градишке одакле је и Србин ,,циган,, Ожеговић (који вам смета већ годину дана), надам се да навијачима Партизана не би сметало чак и да је Закарић Хрват...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Mislim da nikome ne bi smetalo i da je Hrvat, neko je samo postavio pitanje, cini mi se samo iz radoznalosti, nista vise.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Свеједно што је Закарић Србин из Градишке одакле је и Србин ,,циган,, Ожеговић (који вам смета већ годину дана), надам се да навијачима Партизана не би сметало чак и да је Закарић Хрват...

Ja sam za bratstvo i jedinstvo tako da meni sigurno ne smeta. :D

Rekoh da sam sa Zakarićem zadovoljan, ja sam ga gledao često ne mali broj puta i ako ništa uhvatim pa u pregledu odgledam dešavanja sa utakmica. Nije on savršen i ne očekujem da bude neki nosilac igre ili nešto ali ni ne smatram ga lošijim od Jankovića, Pantića, Ivanovića. Iskreno samo po njima poredim a mi od svih njih skoro da nemamo koristi osim na momente. Daće on svoj doprinos ali je pitanje koliki je taj doprinos što će ga dati. Ja bi bio prezadovoljan da mi od njega baš imamo koristi ali nisam toliki optimista da će biti Bog zna šta. Fino je što ima odličan prekid.

Brine me ako dođe ovaj Ranđelović (?!), ko je za ime Boga to?! Retko se dogodi da ne čujem za nekog domaćeg ili regionalnog igrača koji se povezuje sa nama tako da me je ta vest šokirala. I mislim da je vreme da se improvizuje nešto što bi podrazumevalo da menjamo stil igre... krajnje je vreme. Ovako nas već svako pročitava. Ne mora 3-5-2, možda bi moglo i nešto tipa 2-2-2-3-1 (tj. 4-2-3-1 bez krila).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
naravno da ne, bar meni ne bi, pod uslovom da ume da igra fudbal, za razliku od vaseg ljubimca kolega koji se eto nonstop trudi...
...и који је једини од свих тих силних играча Партизана (где има и пуно правоверних и гробарских) успео да постигне тај један једини гол на наше последње три утакмице... :icon-rolleyes: ...ал' добро, нек су само они нама прави Гробари, а даће већ гол неко други, или овај ,,трудни,, или онај из Тракаија у своју мрежу! :D

Па о.к. је да никоме није сметало чак и да је ,,Закарије,, Хрват и нек то тако и остане...
У неким прошлим прелазним роковима причали смо мало и о томе колико је ,,згодно,, или ,,незгодно,, да фудбалер Партизана буде то или то по националниости...и надам се да је то остало иза нас, у прошлости...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Ni meni eto ni najmanje ne bi smetalo da je Zakarić Hrvat, jedino što me zanima je da li će zauzeti mesto stranca, odnosno da li ima naš pasoš. Da će biti pojačanje ne verujem, uostalom videćemo. I da, đukiću odlazi slepcu jedan.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Haha kakvi retardi boze me sacuvaj :krsti: Kad god covek pomisli da nema dalje oni razuvere u sekundi. Ma nek prodaju i Svetu i spanca...moze to Suma da pokrije,kako rece Iliev on je prirodna zamena za sve :pop
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Levi bek bi trebalo da ide.
Zajebali su sliku u Novostima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top