Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Kolega Goran Tomic je pisao skoro u temi Mladje Kategorije, da je Salu Draman igrao pripremne za Teleoptik. Tamo je prosledjen.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Mozda Bata i uspe da vrati "muda" nasim igracima . . .
Izvinjavam se na recniku:cool:
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Sada već bivši trener ne potražuje nikakvu nadoknadu od kluba, a sav dug prema njemu biće isplaćen u naredne dve godine

Jos jedna potvrda kakav je to gospodin. Hvala mu za proslogodisnju evropsku jesen.

Sada bih jos voleo i da se Sumi zahvalimo, da umesto njega dovedemo kvalitetno levo krilo i da vratimo Pantica tamo odakle je dosao. Svakako nemamo para za njegov otkup, a, i ne vidim gde bi on igrao u formaciju sa dva krila.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.995
Sigurno i oni oprastaju dug...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Njima da se isplati sve ali da odu odmah.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.840
Ne potrazuje nadoknadu a dug prema njemu bice isplacivan naredne dvije godine?! Ko tu koga? Ako nista ne potrazuje, sta cemo mu placati naredne dvije godine? Novinari, ima li ko da zasluzuje taj epitet? Da pitate nesto?
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Bas sam i ja to hteo da pitam. U nasem klubu se plate isplacuju redovno kako kaze Vazura a sada ce se treneru isplacivati 2 god zaostale plate. Neko opasno laze a takozvani novinari ne smeju da pitaju i istraze.
Sta se i koliko tacno isplacuje naredne 2 godine? Ne verujem da su 2 plate podelili u 24 rate. Cak i da je to ( a zdrava logika kaze da nije ) zasto se kasni 2 meseca sa platama?!
Hajde novinari da vas vidimo i cujemo zajedno sa " nasom dragom" upravom!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Isplaćivaće mu ono što mu duguju za godinu dana, to je tih 250, u prevodu, dobio je možda 4,5 mesečnih plata. To je još i dobro, neki su dobili po 2,3.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Srecno Bato i Gordane. Nadam se da ce traziti da lopine iz uprave dovedu bar 2 pojacanja. Tu ne mislim na ove indijance sa persukama iz nase lige ili raspale povratnike nego prava pojacanja koji su profesionalni fudbaleri. Nama treba Moreira, Everton, Kleo, Zuka, Diara tipovi kvalitetnih igraca.
Pa čekaj kolega, jel bi ti 2 ili 5 igrača? :D
Moreira u Partizanu ne postoji, Everton ne postoji, Žuka ne postoji, a Rikardo bi mogao biti možda više Kleo nego Dijarrrra, ali samo pod uslovom da počne da sipa golove... :confused-smiley-013:
No i sa dva igrača kao pojačanjima bih bio i više nego zadovoljan - tipa Moreira i Everton...
Partizanu nedostaje PRAVI vođa tima u ofanzivi, tj. PRAVI graditelj igre ( a la Mo), i naravno PRAVI kvaritelj igre ali protivničke igre (a la Evi), tj. takav turbo-momak u našoj defanzivi...
A Ivica nam je nakrcao tim sa mnogo veznjaka ali bezveznjaka...znači hoće oni i da dođu u Partizan, i da uzmu pare od Partizana i lepe brojeve na dresu i kapitensku traku i poziciju u timu - a kad bar neko (ili bar jedan jedini od svih njih!) treba da ima muda, brzinu, snagu, veštinu i ZNANJE pa da budu taj ofanzivni vođa tima i graditelj igre na terenu, e to niti mogu, niti umeju...a ne umeju niti mogu da budu ni taj pozadi kvaritelj igre protivnika...
:confused-smiley-013:
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne mogu da kazem da su mi omiljeni i da ih mirisem nesto preterano, ali mozemo da gledamo i iz druge perspektive. Pisem on top of my mind...

Zdjelar > 23 godine. Svetski U20 sampion, osvojio titulu u Grckoj, kup u Srbiji, igrao za apsolutno sve mladje selekcije reprezentacije, debitovao za A tim, buduci reprezentativac. Igrao evropske utakmice. Sa 19-20 godina, ostvario transfer u mrski Olympiacos. Navijac Partizana.

Kosović > 23 godine. Standardni reprezentativac Crne Gore. Osvojio titulu, kupove. Sa 20 godina presao u Standard Liege. Navijac Partizana bez dileme.

Pantić > 22 godine. Ponikao u mladjim kategorijama kluba. Mladi reprezentativac i najbolji igrac Partizana ako se izuzme Stojkovic. Osvojio titulu, kup. Igrac Chelsea. Buduci A reprezentativac. Ima bad history kod nas i nisam mu zaboravio ni prvi mandat, ni odlazak iz kluba, ni price o ciganluku iz mladjih kategorija, ali deluje da se dozvao pameti. Mislim da je de facto navijac Partizan (postao), ali necu da napisem.

Janković > 23 godine. Ponikao u mladjim kategorijama kluba. Standardni reprezentativac Crne Gore. Osvojio titulu, kupove. Sa 18 godina presao u mrski Olympiacos. Tehnicki najbolji od svih gore pomenutih. Veliki navijac Partizana.

Gledajuci ovaj pedigre, sa normalnim trenerom i normalnom upravom, mi ne bi trebali uopste da brinemo o buducnosti ili sadasnjosti. Svi ti nesrecni igraci danskog tima koji nas ceka kao sledeca prepreka, mogu samo da sanjaju vlazne snove da popune svoj CV u tim godinama kao ovi nasi lokalni probisveti.

Naravno, sa bivsim "trenerom" tu nije bilo moguce ocekivati bilo sta, posto i ovo malo sto su znali fudbala, su zaboravili, a i nije da nam je mentalitet nesto sjajan, ali da ne mogu da dominiraju u drugoj ligi, to je presmesno... Sa normalnim trenerom i probudjenom grobarskom crtom, ovaj vezni red bi pregazio oba kola kvalifikacija do LE. A tako ce i biti.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Naravno, sa bivsim "trenerom" tu nije bilo moguce ocekivati bilo sta, posto i ovo malo sto su znali fudbala, su zaboravili

Meni je ovde najdrastičnija razlika bila kod Zdjelara nekako. Kad je tek došao i kad je odigrao prvih nekoliko utakmica, meni se nekako odmah učinilo da je mali stvarno jako dobar, smiren, tačan pas..čak je i neke golove dao. Sećam se nekog iz gužve, polu-slučajno, ali i to treba znati, stati na pravo mesto, i to je osećaj i fudbalska inteligencija. Uglavnom, delovao mi je zaista kao školovan fudbaler koji itekako može da bude koristan i da bude deo šampionskog Partizana. I onda odjednom neverovatna silazna putanja da bismo došli do toga da ne zna da podeli pas igraču na 5 metara od sebe.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.618
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je ovde najdrastičnija razlika bila kod Zdjelara nekako. Kad je tek došao i kad je odigrao prvih nekoliko utakmica, meni se nekako odmah učinilo da je mali stvarno jako dobar, smiren, tačan pas..čak je i neke golove dao. Sećam se nekog iz gužve, polu-slučajno, ali i to treba znati, stati na pravo mesto, i to je osećaj i fudbalska inteligencija. Uglavnom, delovao mi je zaista kao školovan fudbaler koji itekako može da bude koristan i da bude deo šampionskog Partizana. I onda odjednom neverovatna silazna putanja da bismo došli do toga da ne zna da podeli pas igraču na 5 metara od sebe.
Kod Djukica prakticno svaki igrac je s vremenom bivao gori.
Primera radi ova pojacanja su mi na prvim utakmicama bila najbolja Valijente dobar s loptom, Enake se otvara u napadu radi, Gomes konkretan.
I onda prodje koja nedelja, Valijente ne moze da se sastavi sa zivotom, Gomes ne zna da doda, Enake napucava svoje saigrace.
Da se razumemo nisam bas jedan od onih koji ide iz krajnosti u krajnost, svakako smatram velikim uspehom opstanak u evropi u bilo kakvoj konkurenciji sa ozegolom kao prvim resenjem u napadu, ali cinjenica je da su svi igraci s vremenom izgledali sve gore i gore.
Zato sam i rekao verujem da nisu svi poput bas Zdjelara tako losi kao sto izgledaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top