Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne znam šta je s tim dečkom, kad ga gledam kako igra, mislim da bi Milivoje, mrtav pijan u cik zore probuđen posle svadbe, bolje. :confused
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
prodaja

Moze da se dovede i igrac od 100 000 evra ako je pre toga skautiran pola godine i izanaliziran od maksimuma ,Porto proda igraca za 20 000 000 dovede zamenu od 1 000 000 evra koja se pokaze bolje posle par meseci ,ali Porto i ostali ozbiljni klubovi koji politiku baziraju na prodaji igraca imaju ozbiljan sakuting tim za razliku od Partizana gde se igraci dovode na rec i foru trazio ga psv.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jednom za sva vremena da raskrstimo sa ovim....

Ako je neko prodat za DVA MILIONA, adekvatna zamena NIKAD ne može da bude igrač od 100.000, ili Bože sačuvaj neko ko je došao gratis! Adekvatna zamena za fudbalera od dva miliona je uvek fudbaler od dva miliona, ili više. Ponakad se nešto uz puku sreću ubode, kao Moreira, ali pravilo je jasno. Klasa za klasu!

Prodao si mečku, a kao "adekvatnu zamenu" kupio si fiću. Mislim, stvarno, ko koga ovde zajebava!

Vidis Gazda, kad bi ovo bilo tacno sto ti kazes, to bi bilo lako i jednostavno, medjutim mnogo je komplikovanije

Ni dva miliona ti ne garantuju nista, ja cak ne bi voleo da neko Nadju da 2 miliona i da nam on odabere pojacanje, sacuvaj Boze.

Kod nas mnogo stvari treba da se poprave da bi Partizan dovodio igraca od 2 miliona, pa makar i prodavali svake godine igrace za 20 miliona to nije dovoljan preduslov.
Pre svega organizaciono da pocnemo da licimo na klub, mora se znati budzet, moraju se znati limiti, odrediti nacin poslovanja, imamo modela, primera treba da biramo, onda trebaju sposobni ljudi koji to mogu da odrade, Nadj ne bi mogao ni ovce da cuva, imamo dobru osnovu u nasoj deci, imamo bogatstvo kako retko ko ima, ali sta vredi kad nemamo pameti.
Trenutno stanje naseg fudbala je tako da mi ne mozemo da dovedemo stranca koji igra iole jaku ligu, koji je u usponu, ovde su se svi bili naprzili na Portuglaca stopera, ja sam odmah rekao taj nece doci u Srbiju i proci ce jos vremena da igrac takvog renomea dodje u Srbiju.

Sto opet ne znaci da se ne bi nasao i neki stranac za nas i to cak ne zahteva 2 miliona, npr da ima pameti kao sto nema da se dovede vezni Thuna Senegalac sto nam objasnio kako se igra fudbal, ja garantujem da bi bili bolji nego sa Jojicem

Znaci adekvatna zamena moze da bude i pozajmljen igrac i igrac od 100 000 i slobodan, ali to zavisi ko bira tog igraca, dok nam biraju ovi sto i placaju ni 10 miliona nam ne vredi a kamoli 2.

Edit
Kao sto pomenu Matic
pr Benfika

Havi Garcia dosao za 7 prodat za 15 M
Nemanja Matic dosao pride uz 25 M za Luiza pa posle sam prodat za 25 miliona

Znaci nije katastrofa prodavati ako imas plan, sposobne ljude
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
A Lane? Jel ceka kraj roka ili karijere?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ja sam zadovoljan pa da vise niko ne dodje,samo kad smo babovica razminuli...

Jeste,ali ja bih ipak jos jednog igraca na sredini. :)
Fali nam tu igrac posle odlaska Jojica.
Da se ne zajebavamo ja se ne bih oslanjao na Ninkovica/nepouzdan je/,a Sale je mator,Brasnjavi nema kontinuitet.
Treba nam jos jedan igrac tu .
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jednom za sva vremena da raskrstimo sa ovim....

Ako je neko prodat za DVA MILIONA, adekvatna zamena NIKAD ne može da bude igrač od 100.000, ili Bože sačuvaj neko ko je došao gratis! Adekvatna zamena za fudbalera od dva miliona je uvek fudbaler od dva miliona, ili više. Ponakad se nešto uz puku sreću ubode, kao Moreira, ali pravilo je jasno. Klasa za klasu!

Prodao si mečku, a kao "adekvatnu zamenu" kupio si fiću. Mislim, stvarno, ko koga ovde zajebava!

Da izvineš, ovo što si napisao nema veze sa vezom, sem ovog možda boldovanog.
Ako si prodao mečku a kupio fiću, ti i dalje nešto voziš ali si za ostatak novca sredio kuću (popunio minus u klubu).

Nego, to da za istu prodajnu sumu kupiš igrača iste vrednosti i da to automatski znači isti ili približni kvalitet je zaista totalno nebulozno. Ronaldo je prodat za 100 miliona pa se MAN UTD nije toliko isprsio za nekog igrača niti će ikada. Neymar prodat za ko zna koliko pa mu prethodni klub nije našao zamenu nekim ultra-giga transferom.
Aj da smo mi to tako radili nekada pa je sad kao iznenađenje što nismo našli zamenu za 2 miliona, ali mi nikada u istoriji nismo platili skupo igrača, milionče plafon.
Jesmo li posle prodaje Kežmana trebali da dovedemo nekog za 15 miliona da bi mu bio kvalitetna zamena?
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Na temu toga da se za male pare ne mogu naci dobri igraci. Igraci Ludogoreca, Sanogo iz Tuna i 3 igraca Maribora. Vecina njih bi kod nas bili starteri i odlicna pojacanja, a evo odakle su dosli u svoje timove:





Tero Mäntylä – doveden sa 20 godina iz finskog Inter Turkua, pre toga proveo dve sezone u Porstmutu bez odigrane utakmice
Alexandre Barthe – dete Sent Etjena, u Bugarsku dosao sa 22 godine, u Liteks, posle 2 godine presao u Ludogorec
Júnior Caiçara – doveden iz Zil Visentea prosle godine, s 23 godine
Fábio Espinho – doveden letos iz Moreirensea, sa 27 godina
Sebastián Hernández Mejía – doveden prosle godine iz kolumbijske lige, 27 godina
Juninho Quixadá – doveden iz brazilskog Bragantina sa 26 godina, pre 2 godine
Marcelinho – doveden iz brazilskog Bragantina pre 2 godine, sa 27 godina, pre toga igrao po nekim slabijim brazilskim timovima i jednu sezonu proveo u Al Nasru
Dani Abalo – dete Selte, doveden letos s 26 godina, nakon pozajmica Himnastiku i Beiri Mar sa nikakvom statistikom
Virgil Misidjan – mladi reprezentativac Holandije, doveden letos, s 20 godina iz Viljema
Roman Bezjak – slovenacki reprezentativac, doveden iz Celja 2012. s 22 godine

Sekou Sanogo Junior – doveden 2010. iz domovine s 20 godina, igrao 2 sezone na pozajmicama

Arghus– doveden pre 2 i po godine, s 22 godine iz nize brazilske divizije
Marcos Tavares – doveden iz Apoela 2008. s 24 godine, s nikakvom statistikom
Nusmir Fajic – doveden iz Mure pre dve godine s 24.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.952
Локација
Kobasicarija "Venac".
joco nema sta da kaze, a novine nemaju maste da nam najave nekog:D.

suma sumarum, to nam je sto nam je, bar sto se tice ofanz.veznih igraca koji dejstvuju u sredini:

-kapiten ilic. starac foco od stotinu ljeta. moze mnogo da pomogne, ali snaga izdaje sve vise. da dva puta po utakmici spoji skulletu i danka sa golmanom-puna kapa. trudice se on i defanzivi, krljace kol'ko moze, ali biologija ce ciniti svoje.
-ninkovic. negde duboko u njemu sigurno da postoji zvone vukic(u najmanju ruku), ali tesko ce to isplivati zbog nekih nefudbalskih stvari za koje odgovore mogu dati jedino psiholozi. ne verujem u "oslobadjanje iz okova" ovog igraca.
-pantic-svi sto su ga gledali imaju samo reci hvalospeva za njega. ovako, odokativno...moramo se uzdati u nikolica da ce znati da mu ubode tajming, minutazu, poziciju i samopouzdanje. mali ako ne eksplodira imacemo problema. eto dokle smo dosli, da deckic od nepunih osamn'ajs' ima teret jednog od glavnih srafova ekipe.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidis Gazda, kad bi ovo bilo tacno sto ti kazes, to bi bilo lako i jednostavno, medjutim mnogo je komplikovanije

Ni dva miliona ti ne garantuju nista, ja cak ne bi voleo da neko Nadju da 2 miliona i da nam on odabere pojacanje, sacuvaj Boze.

To se podrazumeva, ali za dva miliona možeš da nađeš veoma dobrog fudbalera, ako znaš gde i kako.

Da izvineš, ovo što si napisao nema veze sa vezom, sem ovog možda boldovanog.
Ako si prodao mečku a kupio fiću, ti i dalje nešto voziš ali si za ostatak novca sredio kuću (popunio minus u klubu).

Za tebe, šta god ja da napišem nema veze sa vezom, ali to nije moj problem niti se opterećujem s tim.

Drugo, da Đura i banda su "sredili kuću" i popunili minus u klubu od prodaje Jojića. Jedini problem je, čiju su kuću sredili i čiji minus popunili!!!
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Procitao sam negde da nam je Djemba preporucio nekog igraca,koliko je to istinito,jel' zna neko?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde, poslednji utisci i komentari, jer tema se zatvara sutra u ponoć.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dobro da nije neko veće zlo.mp3 :D

edit: šalu ustranu, dobar posao, izbegli smo Babangidu, izgubili samo Zeku, ali me posebno raduje veliki broj prilično iskusnih prvotimaca što do sad nije bio slučaj.
Lukač, Vulićević, Obrad, Vova, Drinčić, Sale, Danko. Ja našu snagu vidim u njima, deci svaka čast al deca umeju da se upiške kad je gusto.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
zakljucak

Mozda nismo slabiji ,ali nismo mnogo ni jaci ,kada ti odu 2 najbolja igraca koja su nosila polusezonu na svojim ledjima u meri koliko svi ostali igraci zajedno mozda nisu doprineli ne mozes da budes radostan , doduse dovedena su pojacanja na mestima na kojima smo bili slabi ipak tim je nov ,trener,nova igra trebace tu malo strpljenja.. Necu nista da baksuziram ali nisam optimista toliko euforije na forumima ,portalima i stranicama odavno nije vidjeno ,a pritom se zaboravlja da smo na samo 1 bod od rivala kome ni jedan kljucni igrac nije otisao ,a oporavio im se najbolji iz proslih sezona,kada se na to dodaju pritisci sa strane nece ovo biti ni malo laka sezona ,nazalost vecina zivi u euforiji sto moze da bude mnogo lose u slucaju prvog loseg rezultata ,sticem utisak da ce se prema Nikolicu imati nulta tolerancija donekle opravdano ,posto se nije imalo strpljenja ni za Vuka koga su hard cor unistavali ipak moramo da budemo realni i da uzmemo sve faktore u obzir koji nisu samo fudbalski ..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Zna li neko da li je bila opcija da starijeg Scepovica vratimo u nas tim nakon pozajmice ili je morao biti prodat Hihonu ako lupam plate tu neku klauzulu?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Koliko znam, Stefan Scepovic je prodat menadzerskoj agenciji Lian Sports tako da mi nemamo nikakve veze jer smo navodno sporazumno raskinuli ugovor sa njim.

EDIT: Novosti pisu da cemo dobiti milion evra od tog transfera Stefana u Hihon.
 
Последња измена:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Posto sam ja jedan od tih optimista, evo da kazem moja ocekivanja

Dugi niz godina daleko losije igramo na prolece, sto nikako ne mogu da shvatim zasto, jer ipak ekipa bi trebalo da bide uigranija nego na pocetku sezone, manje je utakmica, svi su preduslovi da se bolje odigra, ali to nije tako dugi niz godina.

Mislim da ove godine igramo sigurno bolje prolece, mislim da smo jaci nego sto smo bili, ocekujem i da pojedinci eksplodiraju, pre svega Malbasic (10-ak asistencija), da Skuletic da golova bar koliko i Kojic, Lazovic ce davati kad bude najbitnije, ne mislim da ce biti ekstra efikasan, necemo imati pojedinca iz veze koji ce dati golova ko Jojic, ali mislim da timski svi ce uspeti da nadmase njegov skor, u sustini mislim da cemo konacno bar malo liciti na tim.

Da vidimo da li cu biti uspesan kao kolega Dvoglavi, ocekujem izmedju 38 i 41 bodova, uz eto X u Pazaru, takav osecaj imam za tu utakmicu.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sve u svemu isto sra*e samo drugo pakovanje!

Moj neki zakljucak..
malo su nas pustili da se zaradujemo, ko mala deca kad im kupis cokoladu..
potom su nas spustili na zemlju kao mi cigojnere prosle godine u finalu ABA
na kraju su nam malo trenirali zivce sa pojedincem cije ime ne zelim ni da spominjem..

sve u svemu, nista se nije promenilo u odnosu na prethodne godine i prelazne rokove..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Konačni utisak !

Otišao Stojke , taj gubitak je jednostavno nedanoknadiv. Ali smo zato ojačali poslednju liniju ,te mislim da Lukač i neće imati prilike ,kao Stojke da se dokazuje.
Odlazak Jojića me nije nešto potresao ,mada bi nam lego jedan Moreira ...

Mnogo smo dobili ,ako ne i najviše, u napadu . Laozović i Škuletić su prava pojačanja .

Sve u svemu , po meni ,neočekivano dobar prelazni rok i sve sem titule bi bila potpuna senzacija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top