Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
А како смо дали први гол на тој утакмици?
Не може се играч анализирати на основу једне лошије утакмице,а при том је и на тој утакмици креирао гол.
 
Последња измена од уредника:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Sale je igrač koji se ne primjeti cijelu utakmicu, a onda jednom perfektno asistira za gol i bude igrač utakmice, međutim ako si plejmejker, onda su tebi pasovi jedino što trebaš znati, i čiji procenat uspješnosti treba da bude jako visok.

O tome ti pričam.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ако смо ми имали право куповине онда су ваљда наши и званично требали да одустану у неком предвиђеном року. Мада колико видим на овом линку који је поставила Зорка где је базел наводно пристао да га доведе за суму од 9 мил. долара, зар то није мало превише.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Haha, 9 miliona ljudi napisali, preko 3 nema sanse...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ma stravicna budalastina! 9 mil. za nesto sto smo mi mogli da uzmemo za 1.5! Sacuvaj boze! Novinari u Gani i Srbiji koriste slicne metode!
 

Zorka

Početnik
Учлањен(а)
20.12.2008
Порука
43
Reaction score
5
To su 6 Mio.€, verovatno za obestecenje i platu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Обештећење 2 милиона и милио по сезони за 4 године то је 6 милиона евра односно 9 милиона долара.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Prins Tejgo odlazi u Bazel!



Reprezentativac Gane dogovorio dvogodišnju saradnju i ostalo je još da šampionom Švajcarske nađe zajednički jezik sa Hofenhajmom



Prins Tejgo

Srodne vesti



Doskorašnji napadač Partizana Prins Tejgo će sledeće dve godine najverovatnije provesti u redovima švajcarskog prvaka Bazela, koji je direktno izborio mesto u Ligi šampiona, prenosi „Ganasokernet“.

Fudbaler koji je polusezonu nosio dres kluba iz Humske kao pozajmljen igrač Hofenhajma je dogovorio lične uslove i ostalo je još da klubovi nađu zajednički jezik.

Mediji u Gani saznaju da je Bazel spreman u transfer Tejga da uloži 9 miliona dolara.

Tejgo je imao odličnu epizodu u Partizanu, ali klub iz Humske nije iskoristio opciju da ga za 1.5 miliona evra otkupi od Nemaca.


Reprezentativac Gane je dobio ponudu da produži ugovor sa Hofenhajmom, koji ističe sledećeg leta, uz povećanje plate, ali je odbio.

- Prins mi je rekao da je od Bazela dobio bolje uskove nego što je Partizan ponudio. Prins se vratio kući očekuje da se uskoro realizuje dogovor sa Švajcarcima – prenosi neimenovani izvor.






A ovi nasi odma docekali i sad je ghanasocer.net relevantan izvor!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svako se danas bavi novinarstvom. Fakticki, u ovom primjeru je neko sam izmisljao intervju ''neimenovanog izvora'', i predstavio kao potencijalni stvari intervju.

Uzas...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
E sad smo usrali motku,nek nam igraju Jovancici,Bogunovici i Scepokadabre.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Sta bi sa Petkovicem i Ivanovom? Upali u spic :)

Realno, ko normalan je ocekivao da ce Tejgo ostati kod nas? Preskup je on za nase uslove, pri tom ne mislim na obestecenje, vec na njegovu platu...

A i bolji je ritam uz Scepakadabru i sitan vez Boguna :8)
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Nista nismo mi usrali.. Za Tejga se znalo vec kad je prvi put istrcao na teren, da od njegovog angazmana nema nista!

A zasto ne bi ti Jovancici i Scepokadabre odigrali bolju partiju? Dok ne vidimo na terenu kako ce da izgleda nas napad, dzaba mi ovde i pisemo i pljucamo. Iskreno se nadam da cemo odigrati sa dva napadaca, i bas sa Jovancicem i Scepom. A kolko bi voleo da se napikaju golova, cisto da se ismijem svima sto pljuckarate :D

I zanimljivo je da nekima smeta el Capitano aka Sale Majstor. Kako neki imaju kratko pamcenje, a i jos zanimljiviji pogled na plejmejkera. Ko da nismo gledali iste utakmice..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Zato sto ja Scepovica nikad ga nisam video da potrci ,da se malo bori,da ima zelje,on izadje kao aj da protrcim malo pa da se "okupam".
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Pa to mu je ustvari i jedini problem, i sto je najvaznije to se da ispraviti, sto vaspitanjem, sto uvodjenjem nekih navika i postovanju prvo prema samom sebi, da o Svetinji i ne pricamo.

On zna i moze, a bogami i zna da moze, pa treba malo rada. A siguran sam da bi se ispostavio kao pravi napadac, ako mu malo proradi inat.

Da ne bude zabune, voleo bih ja da je Tejgo nas spic pored Klea, da se upotpunjuju, ali ljudi pobogu, pa nismo od juce da prosipamo suze, navikli smo na to vec valjda. Nadam se da ce SS pojacati psiholosku pripremu, jer smo po mome tu najvise puta zakazali, ako igde..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Sta bi sa Petkovicem i Ivanovom? Upali u spic :)

Realno, ko normalan je ocekivao da ce Tejgo ostati kod nas? Preskup je on za nase uslove, pri tom ne mislim na obestecenje, vec na njegovu platu...

A i bolji je ritam uz Scepakadabru i sitan vez Boguna :8)

Kod Petkovica su 2 stvari problem. Prvo nasi uslovi njemu, koji su njemu neprihvatljivi. I drugo, interesovanje iz inostranstva, ali realno interesovanje, koji daju dosta bolje uslove od nas...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
@zorka
po tom tekstu, klubovi su uspeli da postignu dogovor i marko jovanovic stize u minsk 20.juna, tada ce obaviti lekarkse preglede i uprava ce odluciti da li potpisuje za njih.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Nema veze sa temom i zivotom.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top