Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

9mm

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
24
Reaction score
0
Nema razloga za paniku, do sada vrhunki odradjen prelazni rok.
Doveli smo mlade, perspektivne igrace, ali igrace koji i tekako mogu da prijatno iznenade vec u prvoj sezoni.
A sada, POJACANJA!!! Milsim, prava pojacanja.
Tanko je ovo za evropu, i to znaju Krle, Stanoje, Djuric...
Iskreno, zadnja dva prelazna roka su odlicno odradjena, dovodili smo odlicne igrace, kada se tu doda da su nas u proslom roku pojacali igraci tipa Tejgo, Adija, pa onaj ranije Stojkovic, Babvovic, Savic, da smo ozbiljno pregovarali za Mfelu, Sabalalu, Mrdju...zaista se vidi ideja i zelja ljudi u Partizanu da naprave mocan tim.
Ali ne pita se samo Partizan, vec i igraci, koji nekad traze nerealne plate, pa se onda pojave neki Rumuni, Rusi, i normalno je da odu tamo, pa njihovi maticni klubovi, velika je tu lova nije tako jednostavo, ali mislim da je dosao prelazni rok gde uprava MORA da ulozi ozbiljne pare, jer ovaj prelazni rok je prekretnica, ili ostajemo na evro margini, ili idemo ka vrhu, gde nam je kao klubu i mesto.
Imamo odlicnu priliku da udjemo u Ligu sampiona opet, i onda nema stajanja, ko sto rece Djuric ako oces rezultate moras da ulozes, a kad ulazes, to se vrati, u ovom slucaju preko LS, marketing, sponzori, tv prenosi...mocan tim i dobar trener, to je okosnica svega...odlicnog trenera imamo, mocan tim jos stvaramo...
Nisu razocarali zadnja dva roka, tako da sam ubedjen da ce svi navijaci Partizana biti prijatno iznenadjeni i u ovom prelaznom roku.
Ocekujem, licno, 3-4 vrhunska pojacanja, proverna.
Bicemo jaci nego ikad, bar kada su zadnjih 20-30 godina u pitanju...
Samo malo strpljenja, bice to odlican tim.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Отишао Тејго, очекивано обзиром на приче које су кружиле по завршетку првенства. Озбиљно појачање у шпицу је сада прека потреба.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ocekivano. Niko nam nije kriv, decko je hteo kod nas, mogli smo da ga dovedemo. E sad neka dobro zasuku rukave pa dovedu igraca poput njega.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Колико пара узимамо за Јовановића?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
200 Eura :)

Salu na stranu, meni je drago sto tejgo ide. Samo da savic ostane i ja sam zadovoljan. Ova nova pojacanja ce da kidaju ove godine posto je konkurencija jaka, pojavice se neki novi Savic, jovetic, itd...
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Ocekivano. Niko nam nije kriv, decko je hteo kod nas, mogli smo da ga dovedemo. E sad neka dobro zasuku rukave pa dovedu igraca poput njega.

I boljeg od njega,
Istina dao je odlučujuće golove u ključnim mečevima za to mu neizmerno hvala :respect bravo majstore, srećno u Bazelu.

Ali,
Nije špic po mom ukusu, slabo odigrava (posvađan sa loptom), u situaciji kada smo u polu-kontri i kontri ne trči u prostor kako treba a još manje vuče loptu u istoj situaciji. Zbog toga neću preterano da žalim za njim, jer lično mislim da se ne bi preterano dobro snašao u jačim izazovima u Jevropi, imali smo i boljeg i to onog koga je nasledio.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kad nećemo mi ima kod oće, a ovih 9 miliona dolara je da se čovjek nasmije. Za te pare može da se dovede dobar napadač iz Premijer lige, a i Bazel te pare nije potrošio u prethodnih 5 prelaznih rokova.

@Cele
Nemoj da nam zbog tvog posta ponovo zatvore temu.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Vi novajlije ne prestajete da uništavate kvalitet ove teme.
Nadam se da će admini da uzmu više tu sekiricu u ruke,ovo poke-ovanje novajlija nije uspelo,nezaustavljivi su.

Petković traži preveliku platu.Zato juče nije potpisao.
Ej bre,klinac od 18 godina traži platu kao što većina u prvih 11 nema.
Nekad su ljudi bili spremni da igraju za džabe da bi došli u Partizan.
To je taj moderan fudbal,to su ti igrači profesionalci(čitaj:daj mi pare i ništa me ne interesuje) i menadžeri.

Mrzim moderan fudbal !Vratite fudbal sirotinji ! :)
 

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
blic

Ivanov u Partizanu za 600.000 evra

Partizan je posle Vladimira Volkova doveo još jednog fudbalera iz inostranstva, a reč je o Ivanu Ivanovu, fudbleru Alanije i bugarskom reprezentativcu koji igra na poziciji centralnog beka.
149605_ivanivanov-reuters_f.jpg

Ivanov je u četvrtak boravio u Beogradu sa menadžerom Emilom Dančevim, koji je inače i agent Dimitra Berbatova, i dogovorio saradnju sa srpskim šampionom na dve godine uz mogućnost da se ugovor nakon toga produži za još jednu.



Crno-beli su po informacijama iz Bugarske platili Alaniji obeštećenje od 600.000 evra.

Partizan je na ovaj način rešio deo problema u odbrambenoj liniji, koja je ostala slabašna posle povlačenja Mladena Krstajića, sada sportskog direktora kluba iz Humske, i suspenzije Marka Jovanovića na šest meseci.

Postoji mogućnost i da Stefan Savić napusti redove četvorostrukog uzastopnog šampiona Srbije jer za njega postoji veliko interesovanje, međutim, nijedna suma još nije dvocifrena što je ambicija crno-belih.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Svaka cast za Ivanova, jos kad bi potpisao na 2,3 godine. Dolazak drugog stopera sad zavisi od Savica, pretpostavljam. A jedan domaci igrac ce zameniti Jovanovica i to je to u odbrani.
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Pozzzz svima od novog člana. Naš forum pratim već duži period, što se tiče prelaznog roka, za sada je sve OK (još dva igrača TOP klase, od kojih jedan špic).:napred Partizan
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Лепо за Иванова, само што бих био срећнији да има дужи уговор. Макар да одради 2 године. Овако ће већ следеће лето одлепршати.

Друго, тај Петковић ако већ сад има те захтеве боље да га и не потписујемо. Довољно што нас клубови пљачкају, сад још и клинци да избацују неке ненормалне улсове. Уместо да буде срећан што добија прилику да си направи каријеру. Шта није у реду са тим људима? :confused
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Репрезентативни штопер(стандардан),600 хиљадарки-куд ћеш боље!
Још само да је уговор 3+1,али добро-ја увек тражим длаку у јајету. :D

Добро ти нама дошао и да будеш оно истинско појачање,играч који прави разлику на терену,који ће сваки уложени евро поштено да отплати на терену.

Мало ме брине то што је имао тај сукоб с тренером/клубом,па није играо толико у клубу,али кад и поред једне такве чињенице играш стандардно у репрезентацији,тај играч мора да поседује одређени квалитет.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ispade da smo od prodaje Jovanovica zaradili i za obestecenje i za platu Ivanovu. Gde ces bolje:šal
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
I boljeg od njega,
Istina dao je odlučujuće golove u ključnim mečevima za to mu neizmerno hvala :respect bravo majstore, srećno u Bazelu.

Ali,
Nije špic po mom ukusu, slabo odigrava (posvađan sa loptom), u situaciji kada smo u polu-kontri i kontri ne trči u prostor kako treba a još manje vuče loptu u istoj situaciji. Zbog toga neću preterano da žalim za njim, jer lično mislim da se ne bi preterano dobro snašao u jačim izazovima u Jevropi, imali smo i boljeg i to onog koga je nasledio.
Mozda po nekim karakteristikama mozemo naci boljeg, ali standradnog reprezentativca jedne od najjacih selekcija, iz Bundes lige, za te pare tesko. U svakom slucaju hvala Tejgu za sve, zao mi je sto smo ostali bez njega ali kad sam prezalio Jovetu prezalicu i njega:D
Dobrodoslica Ivanovu, nek mu je sa srecom :pfc:
 

Dr.Hofmann

Guest
Ajd da i ja poželim dobrodošlicu svim novajlijama Volkovu,Babiću,Jovančiću i Markoviću, srećno vam bilo u Partizanu i da pružate životne partije u našem klubu,na obostranu radost!

Što se tiče ovog Ivanova , dok ne potpiše i zvanično neću ništa da komentarišem, vidim da i nije igrao u nekom bajnom klubu, ali ako je štoper reprezentacije Bugarske onda poseduje određeni kvalitet videćemo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top