Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
bas bih voleo da vidim kako biste reagovali da vam je neko pre mesec dana rekao da cemo dobiti stopera iz druge ruske lige, koji uzgred nije igrao poslednjih pola godine.

stoper bugarske reprezentacije, koja(opet uzgred) belezi najveci pad u poslednjih nekoliko godina...racunam nacionalne timove srednje klase.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Ne verujem. Trebaju nam minimum 3 zadnja vezna. A i zasto bi neko hteo da kupi Fejsu koji se tek oporavio?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
E jebiga.Sada cemo morati transparente i na koreanskom pisati :D.

Kakve gluposti novine pisu boze sacuvaj. Bolje ovo i ne pratiti do kraja avgusta.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Jednu stvar mislim da niko nije spomenuo. Trener Bugarske je Mateus, mislim da su se nasi gotovo sigurno konsultovali sa njim o kvalitetima Ivanova. Sumnjam da je Djura dao 600k tek tako, a da se nije dobro raspitao o kvalitetima datog igraca.
 

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
I ja cisto sumnjam.
Raca koji je cele prosle godine igrao, cak je i u repku pozivan, nema ponudu a sad Fejsa koji godinu dana loptu nije pipnuo, ima ????
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ja ništa ne vjerujem dok ne vidim igrača u dresu. Ako uspiju da prodaju Fejsu za 2.5 miliona, to bi bio uspjeh, sa obzirom šta se sve izdešavalo, ali žao bi mi bilo što čovjek nije dobio priliku da uradi više za Partizan i da možda ode za veće pare.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ако продају Фејсу, стварно нису нормални...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
to je veoma blizu reazlizacije :puke

svaka cast djuro,prodajte sve igrace i stadion pa da se razllazimo :banghead
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Ma ode nam Fejsa ako je vjerovati insajderima koji ne grijese.
Bar nisu u ovom prelaznom jos omanuli.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
O cemu se ovde radi...???!
Ako nije patka u pitanju...Mozda je cika Djura odlucio da Raca ostane a Ljuba ode...sto bi bilo van pameti...vreme ce pokazati...spica sto pre.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Fejsa ulazi u poslednju godinu ugovora, a ako ne zeli da potpise produzenje onda nam jedino preostaje da ga prodamo (ili da cekamo 1. januar kada bi mogao da potpise za drugi klub i ode bez obestecenja). Inace on je 100% nase vlasnistvo sada tako da nema deljenja sa dzombom.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svaka cast Djuricu...

Ako Fejsa ode, a izgleda da ce otici...FK Partian je nacinio ogroman korak ka gubitku titule i dominacije na ovim prostorima.

Ej, covjek nije godinu dana igrao zbog teske povrede, i pred novu sezonu gdje treba poceti sa partijama, oni ga prodaju?

Stvarno, stvarno neshvatljivo.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
А да сачекамо мало, да видимо шта је истина?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Логичније би ми било да покушамо да продамо Меду(мада нисам за то) који је странац и оставимо Раћу који је репрезентативац и Фејсу који би после опоравка могао доста да донесе.
Речима се не може описати колико би ово имбецилна одлука била.
 
Последња измена:

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Fejsa ulazi u poslednju godinu ugovora, a ako ne zeli da potpise produzenje onda nam jedino preostaje da ga prodamo (ili da cekamo 1. januar kada bi mogao da potpise za drugi klub i ode bez obestecenja). Inace on je 100% nase vlasnistvo sada tako da nema deljenja sa dzombom.

Fejsi ostaje jos 2 godine ugovora a ne ulazi u zadnju godinu. Stigao je 2008. godine i potpisao na 5 godina.

Drugo, odakle ti informacija da je 100% nas i da ne delimo nista sa Dzombom ?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top