Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ne isključuje mogućnost pozajmice, jer Espanjol na njega ne računa i vjerujem da ako ga ne prodaju u nekom blisom periodu, biće spremni da ga pozajme nekome (nama) i da plaćaju dio plate, umjesto cijelu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ako se i možemo dogovoriti sa Espanjolom, pitanje je koliku bi Smiljanić platu tražio. A znamo da ima mnooogo veću nego što mu mi možemo priuštiti, ma kolika to velika bila ljubav.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Jako bih voleo da se vrati Lola...Chileanac na pozajmicu,u januaru nam se prikljuci Jokic (ako je to aktuelno,ja sam razumeo da jeste) i jos jedan od pominjanih stopera (rajkovic,stepanov,mojsov)...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kako se stvari cas preokrenu. Uz danasnju igru protiv Slovaka i uz vracanje Lole i dovodjenja Labrina, ja mislim da imamo perspektivan tim koji je mozda i jaci od proslogodisnjeg,a mladji sigurno.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Vec sam pominjao, Lola nam je neophodan. Jos kad bi se nekako i Krle "izborio" za Savica do zime, gde bi nam kraj bio. Ali, to ce malo teze da ide. Mislim da bismo u tom slucaju imali stvarno dobar tim.
Za mene je prijatno iznenadjenje ovako dobra igra na pripremama (evo cak i bek Radisa brani penale :D).
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Мислим да не треба ићи из крајности у крајност, што иначе за нас није ништа ново, али ајде...
Евентуални долазак Лабрина и Смиљанића је минимум наших потреба уколико желимо да "одскочимо" када је Европа у питању

Ово ми је први пост на овој теми па ћу написати пре свега замерке на рад Ђурића и Крстајића у овом прелазном року, пре свега због неких одлазака који су се могли спречити и поред све демагогије и понављања отрцаних фраза од стране горе поменуте двојице

Ово што је урађено на позицији задњег везног у овом прелазном року је криминал!
Штопери... Јовановић је требао и могао остати као замена за Иванова, односно штопера који ће бити доведен у наредних неколико дана (а који ће чинити тандем заједно са Ивановим)
Мислим да је он (Јовановић) један од оних играча који су били потцењени од стране навијача иако је по мени дечко одиграо неке европске утакмице перфектно (говорим о Европи јер је она за мене једино мерило квалитета)
Савић ће нас готово сигурно напистити већ ово лето, уместо да се дечко задржи до зиме, када његова цена неће пасти, а сигурно ни интересовање

Та прича о подмлађивању тима би била у реду али само у случају да се то "подмлађивање" не ради сваког божјег лета

Позитивне ствари су пре свега појачања на бековским позицијама, нарочито када је реч о Волкову који је доведен за џабе а који ће бити одлично појачање

Од шпицева не знам шта могу да очекујем
Од Дијаре нема леба, с тим сам се помирио, тако да доста зависимо од евентуалне "експлозије Шћеповића кога баш и не готивим, и као играча, а поготово као личност

Континуитет у смислу играчког кадра је један од предуслова за добре резултате у Европи а ми тај континуитет немамо!
 

Гпб

Guest
Због дефетизма и нихилизма који испољавају појединци са константним кукањем и запомагањем, данас ми је после две године праћења овог форума и читања разних глупости припала мука.
На свакој страни као да читам Откровење и смак света, лепо вас је Енс питао, јел мислите да ћете променити нешто ако испишете сто страна запомагања а што ово а што не оно, а што су урадили овако а што нису урадили онако?
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
ГПБ, ако ћемо по тој логици чему онда служи тема Куда идеш Србијо и кукање и наглашавање свих негативних ствари које се дешавају око нас?
Да ли ће пискарање по истој теми нешто променити?
Могу овако до сутра и много шире али би то већ била филозофија...
Неће та пискарања и критике ништа променити у реалности, али већина нас и даље пише иако смо свесни да наш "глас" на форуму не може далеко да допре
Ипак сви ми имамо потребу да пишемо о томе, да износимо наше мишљење, да га упоређујемо са мишљењем осталих чланова форума
Да ме не разумеш погрешно, имам ја с ким да причам у стварном свету о свим темама, од Партизана до Масона, али овај форум је једноставно нешто што ме привлачи, као и тебе судећи по броју постова и константном посећивању форума, што је случај и са већином овде регистрованих чланова
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
:buhaha

Daj prebacujte ovo u otpad. Ona dvojica su za 2 milke rodjene majke prodavala, a ne Saleta za 15 milki. Moram priznati, jedna od jacih ''izjava'' otkad pratim forum.
To mora da je isti onaj izvor informacija po kome nam je Filips pre 10-ak godina izgradio stadion kao deo Kezmanovog transfera. :D

1.ovo svakako nije mesto da pišeš ovakve stvar imaš to u temi Pitanja, predlozi, pohvale i kritike.
2. Isekao si mi ceo post, i predlažeš da mi se isti prebaci u otpad.
3. Provociraš, a još više ispadaš smešan jer niko ni ne obraća pažnju na "izjavu" koju si ti napisao
Zaključak, nebitan si.


Sad čitam za Lolu, i ne verujem, daj bože da je istina, bio bih presrećan.

Poslednji put - opomena! Da li će post da se negde prebaci odlučuju urednici a ne ti! Malo smanji doživljaj i pisanje o svemu i svačemu, pa možda te ne budu ni citirali.

WebCrew edit
 

Zagor

Guest
Ne budi tako siguran. Necu da onanisem nad njegovim postom, ali se apsolutno slazem. Uopste nije neprimeceno.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Da ali to ja nisam izmislio, ta priča je kružila tada, da posle prodaje Kežmana nisu hteli da daju Kapitena za te pare, a čovek me provocira i traži da mi se ceo post šalje u otpad, jako zanimljivo....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ukoliko ostane Lola, to bi bilo izuzetno dobar potez. Daj Boze da ima istinu u ovome!
Bas tako. Svi bi mirno spavali kad bi znali da jedan takav ker:))) ostane jos neko vreme u nasem timu.
Tako da sa njegovim ostankom svi bi bili spokojniji, manje bi pisali besmislene postove u ovoj temi, a s time i modovi bi imali manje posla i manje brige.:D

Tako da, za miran san, Lola u Partizan!:D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.158
Reaction score
2.123
Локација
u srcu šesnaesterca
Dve jako pozitivne stvari su vidjene u danasnjoj utakmici:

Savic i Medo su odigrali ceo mec!

U Savicevom slucaju gotovo sigurno znaci da nece biti prodat u narednih 3 nedelje, a vrlo moguce i ne pre zime. Jednostavno, ne bi se uigravao 90 min igrac koji napusta klub i ne bi se rizikovala povreda kod vec dogovorenog posla vrednog vise od 10mil.

U Medinom (Markovicevom) slucaju je Stanojevic ocigledno shvatio svoju zabludu i odustao od ozbiljne namere da baca Markovica u vatru evro utakmica. To gotovo sigurno znaci da dolaze Zuka ili Lola, a to je fenomenalna vest. Ja sam radije za Lolu, jer je mladji na njemu se moze ponovo zaraditi lepa cifra, a i domaci je igrac. Zuka opet ima svojih kvaliteta, ali Lola je po meni mnogo bolje resenje, samo ga treba "iscupati" Espanjolu sa sto manje "stete".
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
uhh kad bi se vratio lola to bi bilo to....medo i lola tandem snova za evropu..
jos samo kad bi doveli dobrog desnog beka (rukavina), ali nema od toga izgleda nista...
a ljevo krilo nam netreba, posto ce volkov tu igrati, kad se oporavi lazevski...
lazevski je predobar, da sjedi na klupi....a posebno sto se mora prodati :)
ako savic ostane za kvalifikacije, onda nema zime...ako ode bice cupavo..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
U Medinom (Markovicevom) slucaju je Stanojevic ocigledno shvatio svoju zabludu i odustao od ozbiljne namere da baca Markovica u vatru evro utakmica.

Medo a pogotovo Markovic ne mogu da igraju u ovakvoj formaciji, jedan zadnji vezni a ispred svi ofanzivni vezni.
Markovic uopste i nije zadnji vezni klasican, kakve smo gledali i navikli, pokretljiv je, ofanzivan, mora da igra u paru sa jednim ozbiljnim zadnjim veznim
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.158
Reaction score
2.123
Локација
u srcu šesnaesterca
Medo a pogotovo Markovic ne mogu da igraju u ovakvoj formaciji, jedan zadnji vezni a ispred svi ofanzivni vezni.
Markovic uopste i nije zadnji vezni klasican, kakve smo gledali i navikli, pokretljiv je, ofanzivan, mora da igra u paru sa jednim ozbiljnim zadnjim veznim

I ne mislim na ovakvu formaciju, vec evropski model:D sa dva DMC. Inace, Stanojevic je vise puta ponovio da bas na tom mestu vidi Markovica, pa i Brasanca(lkoji je po meni najslicniji Raci, samo mnogo brzi i agresivniji), ali je posle veoma loseg izdanja ovog prvog protiv Rozenga, izgleda promenio misljenje. Markovic moze da bude dobar igrac u buducnosti, ali se ove sezone ne mogu od njega ocekivati ozbiljne partije, cak ni u JSL. Moze da ulazi kao rezerva i da se sprema za ozbiljnije zadatke, pa ako se pokaze...:wink:
Znam da je on vec "iskusan" JSL igac, ali drugacije su obaveze u OFK od Partizana. Secamo se Fejse prve sezone koji je stigao kao mladi reprezentatvac, odlicno pojacanje, formiran igrac....:roll:
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Pitanje za Munju , ili za neke upucene " Na kojim pozicijama jos ocekujemo pojacanja " ???

Munja je pre rekao da su to bek,stopr i krilo , da li i dalje stoji to ?

Posto je dosao Rankovic , da li i dalje traze beka ?
Stopera znamo da trazimo , mozda i dva .
A sta se desava sa Krilom ? Da li se tu ocekuje pojacanje ? Radovicev transfer je propa . Pa da li imamo neki plan B ?
Sad se pominje i zadnji vezni , zuka ili Smiljanic ?

Sta da ocekujemo do kraja prelaznok roka ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top