Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Шпица нећеш видети сигурно! Треба нам штопер и задњи везни...
Dva štopera (zbog odlaska Savića) i zadnji vezni. Pri čemu nam je trenutak za zamenu i drugog štopera iz prošlosezonskog štoperskog para užasan. Plus što je i treći štoper iz prošle sezone (Marko Jovanović) otišao.

Čisto sumnjam da zadnji vezni može biti Lola ili Žuka. Ne znam otkud pojedincima takva ideja. Ni jedan ni drugi nisu nimalo realno rešenje. Zbog para naravno (koje ne želimo da platimo). Bojim se ja da mi uopšte sad nećemo dovesti zadnjeg veznog. Nego ćemo čekati da nas usere, pa ako se slučajno opet plasiramo u LŠ - možda tek onda.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
A Krilo ? :banghead

Moramo dovesti brzo krilo obavezno,dosta sporih igraca imamo na sredini, to nas je kostalo prosle godine uu evropi :?
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Bolje dovesti Lolu za koga svi znamo sta ume i moze i da ne brinemo brigu, nego da se nadamo i pouzdamo u tek pridosle igrace.

O tome nema rasprave, to apsolutno stoji. Lola je u ovom trenutku daleko bolji igrač nego Marković.

elem, da ponovim pitanje, postoji li bilo kakva zvanična vest da smo prodali Nastasića, zvanična potvrda iz kluba, izjava u kojoj neko iz kluba to potvrđuje, ili se zvanično pravimo da taj Nastasić nije ni postojao?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovo poslednje. Računa se na najizraženiju srpsku osobinu koja se zove "sposobnost" brzog zaborava.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
@Je-Ne-A

Капирам да ћемо Лолу тешко довести али што мислиш да није реално да Жука
дође,истекао му је уговор,дакле нема обештећења,јесте да он не би играо за сићу али није ни у позицији да цепидлачи и тражи велика примања,то ваљда можемо да испратимо.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Пише и на трасфермаркту да је Настасић играч Фиорентине,само никако ми се није свидело оно што сам видео,пише да је продат за 300.000....ко зна да ли они само имају лоше информације,или је то званична цена,а остало узето ,,испод жита"....што се тиче задњег везног,људи не заносите се,нећемо ми довести никог осим у случају да нас опет укења ЛШ па се онда отворимо за Лолу,па онда буде као ето,где има нека се и прелива....Жука би био више по укусу Ђуре морнара јер је бесплатан,али је странац,тако да отпада,значи ако неко долази то ће бити Лола,само не сада,иако би нам већ сад итекако требао.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@Je-Ne-A
Капирам да ћемо Лолу тешко довести али што мислиш да није реално да Жука
дође,истекао му је уговор,дакле нема обештећења,јесте да он не би играо за сићу али није ни у позицији да цепидлачи и тражи велика примања,то ваљда можемо да испратимо.
Ako bi Žuka zaigrao ponovo za nas, onda znajte da bi bio najplaćeniji igrač Partizana u sezoni 2011/12! Toliko. Nema šanse da on hoće da igra za nas naredne sezone za kintu od 150, pa čak i za 200 soma godišnje. Nema šanse. Zbog toga ja nimalo ne verujem u mogućnost da on opet igra za nas, tj. da on bude najplaćeniji igrač Partizana. Taj će se radije za 150-200 soma ili za sličnu kintu (ako ne dobije negde veću) vratiti u Brazil.

Što se Lole tiče - takođe po meni nemoguća misija. Njemu Espanjol duguje ogromnu kintu. Tu kintu mora neko da mu plati. Ko? Ko osim Espanjola? Stavite se u položaj Espanjola. Znači gledaće da ga SAD prodaju nekom (Saragosi ili bilo kom drugom) i da od tog obeštećenja izmire svoj dug prema Loli. Kako tu Partizan da se "omasti" kad mi nemamo nameru da sad kupimo Lolu? Kako? Nikako. Ili neko misli da bi mi preuzeli od Espanjola njihov dug Loli? :)
 
Последња измена:

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Meni je samo cudno toliko insistiranje na prilicno nepoznatom i neiskusnom Cileancu Labrinu. Deluje, kao da je jedini stoper na svetu. Jos cudnije je to sto je u igri pozajmica, tako da za njega lamb brigade nece dobiti ni dinara. Uz to sve, taj lik ce nam popunjavati mesto stranca.
Rekao sam jos pre dva meseca da je Lolin ostanak prioritet od svih igraca koji su na pozajmicama i kojima istice ugovor.
Krle i Sale su ocito procenili da im je tu dovoljan pored Mede, Fejsa, iako se postavljalo pitanje sta ce Fejsa moci da pruzi u prvom periodu. Onda su pustili Fejsu i sad smo od najpokrivenije pozicije stigli do najdeficitarnije i opet jurimo Lolu.

Inace, ove price, kako treba da zadrzimo Savica samo za drugo kolo su potpuni urnebes jer ako ove sladoledzije ne mozemo da nakantamo i bez Savica onda bolje da na JNA posadimo krompir. Savica treba ili odmah utopiti ili napraviti kombinaciju da ostane do zime, sve ostalo moze da nas dovede u neugodnu situaciju.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
nema od zuke nista.. plata kao prvo, a kao drugo, stranac je.. i ovako neznamo kud sa tolikim strancima, ako on dodje, dijara je svoje odigrao mislim..
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Ja ne znam zasto je doveden Markovic,ako vec trazimo jos jednog zadnjeg veznog...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da zameni Vukića s obzirom kako se stvari odvijaju...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ova sezona ce biti toliko vruca,i puna naboja,da prosto mislim da je suludo da cekamo da Vukic u 4 deceniji zivota eksplodira.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pa ja sam jos davno rekao da Markovic nije zadnji vezni, a neki navalise da jeste pa jeste. Kao i sto Rankovic nije doveden da igra zadnjeg veznog vec desnog beka, e na toj pozicije smo nasli jeftino resenje u vidu njega. Posto je Petkovic trazio 300k ako ne i jace.

Spic nam nije potreban, ostaje jos 1-2 stopera sve zavisno od situacije, ali vise ce biti 2 stopera, zadnji vezni...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ako bi i meni uplatili neku crkavicu, mogao bi da organizujem tour za sve zainteresovane do njegove vile sa pogledom na beogradsko more, pa da mu zalupamo pod prozorom u serpu ovako rano u Nedelju, sa sve njegovom omiljenom "Nedelja je svanula, a informacije krijes..." Stara je to agentura :D

Sta ce tebi crkavica kada mozes da kupis pola foruma :D

@Magnifico
Cena zavisi od pesme, Munja nek to objavi.

Lola nije daleko, ali takav transfer nije moguce obaviti u kratkom roku. Ali srecom to nije gorece mesto.
Bitno je da se zavrse stoperi sto pre.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Lola može da dođe i za desetak dana, to nije problem...bio prošle sezone kod nas, samo da je u kakvoj takvoj formi...i samo da dođe...

Saviće je već gotova priča i istog dana kad on ode za Englesku u Partizan mora da dođe igrač koji ga menja...verovatno je to Labrin!

Što se tiče trećeg štopera...ako je Jokić već dogovoren za decembar/januar, onda može lako da se desi da Frimpong i Stanković budu rezervne varijante...kako se ne bi gomilali štoperi...
Ako pak sa Jokićem nije ništa dogovoreno, onda treba dovesti još jednog štopera.

Otprilike, ovo je ono što nas očekuje u prelaznom roku...bar do završetka kvalifikacija...onda zavisno od toga da li ćemo igrati LŠ ili LE, možda i stigne još neki igrač...daće bog jedno krilo...

Realno u ovom trenutku imamo dosta veznih igrača, a dolaskom Smiljanića mislim da ćemo u vezi biti "puni"...problem je samo taj, što očigledno Vukić i Tomić neće doneti ono što se od njih očekuje, tj. da kojim slučajem nemamo njih dvojicu onda bi nam još jedno krilo samo tako leglo...već u ovom trenutku, ovako...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ova prica oko stopera mi vec podobro ide na neku stvar.

Prodali smo Savica, OK.

Uzeli smo dobru lovu za njega, OK.

Pa daj Krstajicu ili ko vec odlucuje, dajte milion i kupite nekog stopera a ne da se guzimo vec mjesec dana da posudimo nekakvog Cileanca.

Ma dajte vise ljudi molim vas nemojte da nam razvlacite pamet i inteligenciju. Povraca mi se vise od ove price.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.342
Kako bi nam Jovanovic sada dobro dosao za predstojeci dvomec,a mi ga prodali za bedne pare !:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top