Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uništićete mi temu... bolje odmah da kažem... Janković potpisuje!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Gazda, ozbiljan si? Mislim za unistavanje teme :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ili stvarno dolazi Bosko Jankovic, ili Gazda baca kosku da se mi ovde razmisljamo, a bomba je neko deseti, jer stvarno nije u redu da se ovako zezamo a ne dodje niko, nije u duhu proslog prelazog roka :D
 
Последња измена:

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
potpisuje Janković sigurno... ali za nekog drugog, za nas teško
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ma kakav Jankovic cini mi se da je gazda ovo rekao da bi nas ucutkao tj. obicna patka
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Onaj sto iz 3 slobodna udarca bar 2 gola mora da postigne (to je inace najjaca izjava koju sam ikada od nekog sportiste cuo)?

Ma kakav on,lozi nas gazda 100%! To da se skrene tema sa pravih pojacanja,da neko slucajno ne ubode! :D

Skoro rece negde da ne razume Stojketa sto je dosao kod nas i da on nikad ne bi mogao tako nesto.Mada mi ova prica nesto poznata :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Do sutrasnjeg dana ovo ce biti vest dana na svim portalima,a saznace je naravno odavde.
Cudi me da jos uvek nije objavljena nigde,a ima celih 15-ak min kako je gazda objavio :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vi mislite da se ja zajebavam... videćete šta će biti tema dana u ponedeljak!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma spavaju ujutru ce od 08 h po svim portalima da odjekne XD.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Sta znam, meni nekako nije nerealno da Adi dodje, ali to je nagadjanje... Ocekujem saopstenja u vezi Jankovica nestrpljivo, iako znam da je obicno lozenje. :D
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
zato ga je vikipidija vec preselila kod nas :)

a dok kucate Bosko Jank...na guglu vec vam se pojavljuje druga linija ispod (automatski) Bosko Jankovic u Partizanu.....

Partizan.net kao Rojters :)
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
* Smeta li vam što u Srbiji poslednjih godina Partizan dominira u odnosu na Crvenu zvezdu?
- Naravno! Malo je ružno kad gledam Partizan u Ligi šampiona. To je već drugi put i nije nimalo prijatno. Nisam od onih koji više mrze Partizan nego što vole Zvezdu, samo ne volim da ih gledam u velikim takmičenjima.
Boško Janković 26.9.2010.

Dosta je bilo "ciganisanja" !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nemoj da si takav... oprostićemo mi njemu "ružnu prošlost", samo neka pošteno brani sveti dres. Stojke je uvideo da je grešio u mladosti pa što ne bi i Janke. Očekujem masovan hari-kiri u rupi u ponedeljak.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Хоће ли се скоро десити нешто ново, убисмо се јеботе?!
Газда, кажеш понедељак је тај дан?! :)
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Što se tiče :pickaciganska , nadam se da je to samo patka, i takođe se nadam da su vaši postovi što se njega više ironični nego istiniti. :)

Ne znam zbog čega, ali mi je on uvijek bio najbetniji i najmrzniji igrač iz te njihove smrdljive generacije, ni dao Bog da uopšte pregovaramo sa njim.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Gde ce ti dusa WebGazda, ako nas lozis? Stvarno na google-u kada kucas bosko jank... predlaze ti bosko jankovic u partizanu! :D Pa ti vidi koliko ljudi je trazilo neku novu info. na osnovu tvog posta ovde.
Poslednje sto se zna, Bosko Jankovic je pre dva dana bio u restoranu kod Djokovica na proslavi.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.564
Локација
vaginamandibularia
Odem na wikipediju da čitam za ovog jankovića, vratim se a reklama na forumu - velika rasprodaja oštećenog nameštaja! Znači, gotovo je, dobili smo novog desnog beka, Boška :D
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Meni nije bitno da li igrac koji dolazi u Partizan od "malih nogu sanja" taj trenutak, niti da li je bio naklonjen komsinici. U pocetku mi je bilo simpaticno ovo dovodjenje igraca sa ruznom prosloscu, ali mi eventualni dolazak Jankovica nikako nije. Jer imamo vec i previse javno deklarisanih u sadasnjoj ekipi. Naravno, najbitnije od svega je koliko ti igraci doprinose Partizanu, ali...
Da sacekamo taj ponedeljak, da vidimo kakve bombe je Djura spremio. Nadam se samo da cemo ih preziveti.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Nevezano za Boleta (ves sam poceo da mu tepam :) ) mene trenutno brine jedna stvar, a to je broj Grobara ili prekaljenih Partizanovaca u timu.

Mi smo prosle sezone u jednom trenutku imali Ilica, Smiljanica, Petrovica, Krstajica, Ilieva, Jovanovica i Babovica kao istinske zaljubljenike u Partizan. Njima su podrsku davali Moreira koji je bio prgav kao Zlatko Cajkovski na terenu, Kleo koji je bio vredan kao pcelica i Stojke koji je morao da se dokaze.

Ovi igraci su bili blago Partizana, posto su retko psihicki padali, igrali do kraja bez obzira da li je u pitanju Stadion Emirata ili stadion u Javoru.

Ove sezone imamao Ilica i Babovica, Stojketa koji se odomacio i eventualno Vukica (mada je meni nekako mlak, bez obzira na staz u Partizanu). Vecina ostalih fudbalera je sa strane i veliki broj njih su mladi igraci. To je u jednu ruku dobro, posto imaju jak motiv, puni su snage i zelje, ali mene brine onaj deo kada stvari ne stimaju kako treba. Imali smo par jezivih epizoda u prvom i drugom delu sezone, i tu su nas ovi Grobari i strani, prgavi, vredni igraci izvukli. U slucaju da opet upadnemo u neku krizu ili kada budemo ciljevi napada sa svih strana, plasi me kako ce ovi mladi, kojima Partizan mozda nije tolika opsesija, da reaguju na sve to. Pored 7 Grobara u ekipi, jako je tesko praviti male grupice ili ponasati se ko da te boli ona stvar kada stavri ne idu kako treba (ne kazem da je takva situacija sad).

Sale Ilic ne moze da ih drzi sve pod kontrolom, tu je potrebna velika pomoc od Stefana, Zvoneta i eventualno Rankovica.

Sto se tice Boleta, igrac kakav nam treba 100%.
http://www.youtube.com/watch?v=3hYDNWILKvE

Pogledajte golove na klipu. Kakav bi to ubitacan tandem sa Vovom bio. Rodjen je za Saletovu taktiku. Svi golovi iz igre su sa leve strane. To bi bila nocna mora za protivnike kad krene Bosko sa leve strane ka sredini a Volkov protrcava po levom boku. Cak trenutno i sa Tomicem umesto Boska (posto i on ima dobar sut) moze da bude jako dobro.

Moze da igra i kao ofanzivni vezni umesto Vukica od kog je jaci, brzi a mozda cak i bolji iz prekida. E sad, kao Stojke bio bi pred ogromnim pritiskom i ne bi mogao da zabusava.

Da li se Gazda sali ili ne, to ne znam. Ali znam da sam jos na pocetku prelaznog roka procitao negde da ga jurimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top