Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хахахахаха Боле хахахахахах Давиде слатко си ме насмејао! Што се мене тиче и овог играча, пре свега мислим да нас Газда ложи, а уопштено мислим да је само огромна патка... Можда и дође бивши цига, али мислим да то неће бити Бошкић хахахахаха
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Gazda i Bole, to mi zvuci kao Crni Gruja, znaci sprdnja :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ne znam koliko je ovo tacno u vezi Jankovica ili se Gazda samo zeza , neverujem da ce mo dovesti nekog bivseg igrca Zvezde , i ako dovedemo nekog pre ce biti neki stranac nego srbin.

Bosko je imao tesku povredu , pauzirao je dugo , i ko zna u kakvom je stanju, a i dosao bi samo na pozajmicu .

Od stranaca jedino sto su valjali to su bili Kastiljo i Gaj , bas dve nase kriticne pozicije :D

Ako zelite komentarisite Boska, ne uvlacite druge ciganske igrace u pricu.

WebCrew edit
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Kako su neki ljudi naivni, pa to je za medaljon...

Secate li se kad je Gazda rekao kako nam na gol staje Covek, svi odmah poleteli ka KahriMANu? Ono prc, stigao Stojkovic, susta suprotnost od ocekivanog. Dobro, kasnije je to nekako doslo na svoje, ali avaj sustina price...

Baci i vas i, pre svega, moje kolege sto rovare po forumima na pogresan trag, pomogne mu moderacija, a vi se napalite ko ja na Pamelu s 10 godina. Pojacanje stize, ali to sigurno nece biti ni "Bole", ni "Ceda Velja", ne verujte svakoj reci koju kaze Gazda (Gruja) :D
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Za mene ce Stojkovic (alias СТОЈКЕ СРБИН(Е!!!)) dok sam živ ostati oličenje svekolikog ciganluka, seljaštva i primitivizma i nikada se neću pomiriti sa istinom da brani za nas. Čak i kad bih zanemario činjenicu da je branio boje kurvetine i...z Lj. Bogdana (nije ni prvi ni poslednji), ne mogu da zanemarim da je ničim izazvan govorio da mrzi Partizan (treba li da postavim klip kao dokaz?) i da je ponikao u kurvetini (što ga drastično razlikuje od Milka).Sto se tice toga koliko cigane boli to što je on došao u Partizan- boli me kurac koliko njih boli, jer mene boli sto puta više. Zašto? Zato što Partizan volim sto puta više nego što mrzim njih. I jebe mi se šta misle суперсрби синце 1389- oni da imaju čime da misle ne bi navijali za c.z.

Neki kažu da je Stojković unio sigurnost u našu odbranu, i još se u njega kunu jer je odbranio penal Arsenalu. To su ljudi kojima je Partizanov rezultat bitniji od Partizana kao ideala. Meni nije. Nije mi jasno zašto ti ljudi ne navijaju za komšinicu ili neki od inostranih klubova. Pa komšinica ima Bari i Tokio, što mi realno nikad nećemo imati- znači imali bi čime dovijeka da se hvale u preduzeću, školi ili na faksu...

Jedan od argumenata ZA podršku stojketu je i taj što je, je li, СРБИН. Što brani za reprezentaciju. Moja jedina reprezentacija je Partizan. Reprezentaciju Srbije nikad nisam otišao da gledam,niti ću. Svoj patriotizam pokazujem na druge načine, a ne tako što ću u subotu Žigi, Panti ili STOJKETU da jebem mater u subotu na derbiju, a u srijedu da za njih navijam jer, Bože moj, igra reprezentacija. Licemjerno je to.

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=ksSM8Y0tgrY

"...to je kad nešto mrziš..."

Ovo sam napisao nedugo nakon sto je "gospodin" presao u Partizan i nisam vjerovao da moze doci momenat kada ce tekst postati ponovo aktuelan. Jos se nadam da nije u pitanju istina, vec neciji nacin da se izbori sa julskom sparinom. Kako god- Bosko, gnjido, mars od Partizana, povedi i svoga druga Stojketa cigana!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Druga poruka ,a vec teras ljude iz kluba kao da si gazda Bik,nevalja ti to
Bosko welcome :buhaha
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Hm, moderatori dozvoljavaju komentarisanje Boška, nešto se kuva.... :D
Nego, ko je od vas moderatora napisao "dobrodošao Fabio" nek se samobanuje :D ...ode Kanavaro u penziju
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
A ko kaze da je Fabio Kanavaro u pitanju? :D
 

P3G

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
80
Reaction score
2
Локација
Istoèna Tribina Hrama, Ulaz H
preteruje borivoje malo.
ne mogu za partizan da igraju samo grobari.

mozda je vreme za anketu:
1. partizan sa 10 stranaca osvaja neki evropski kup
2. partizan iskljucivo od grobara, ponekad osvoji prvenstvo...


naravno, ko god doprinese PFC je grobar, ako mene pitate.
uostalom ko god sastavi sezonu, ode kao grobar... malo li je...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Sramotno je tako pisati o igracu svoga tima.Nebitno da li nas lozite ili ne u mojim usima od jutros odzvanja ''O Bole Grobare ooo Bole Grobare....''.Mada za pocetak bi moglo da bude i ''Ti si prvi vezni Nemanja'' cisto da shvati dje je dosao:)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
E bas sam se dobro nasmejao kad sam sada procitao da je Gazda poceo da lozi ljude da Bosko Jankovic dolazi.:D
Ljudi, dajte bre uozbiljite se, kakav Jankovic, pored "zivog" Necu Tomica!:)
Mada kad vidim da moderacija ne kaznjava sve ove sto pisu o Boletu, mozda i ima nesto...:)
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Kako su neki ljudi naivni, pa to je za medaljon...

Secate li se kad je Gazda rekao kako nam na gol staje Covek, svi odmah poleteli ka KahriMANu? Ono prc, stigao Stojkovic, susta suprotnost od ocekivanog. Dobro, kasnije je to nekako doslo na svoje, ali avaj sustina price...

Baci i vas i, pre svega, moje kolege sto rovare po forumima na pogresan trag, pomogne mu moderacija, a vi se napalite ko ja na Pamelu s 10 godina. Pojacanje stize, ali to sigurno nece biti ni "Bole", ni "Ceda Velja", ne verujte svakoj reci koju kaze Gazda (Gruja) :D

Ti to hoces da kazes da se sad kao ne lozis na Pamelu?! :D

Ma ne zezajte ljudi, kakva pojacanja, kakvi ciganski igraci... Dajte da vidimo sta ce onaj mucenik na probi da uradi! (mucenik zato sto je dosao na probu koja se ne prolazi)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
ne lozite se bez veze. gazda NIKADA ne najavljuje prava pojacanja, a verujem da zna mnogo toga sta ce se desiti. tako ce 100% biti i u ovom slucaju. da li ce to biti neki ciga ili neko skroz deseti, uvericemo se brzo. a bice bombasticno, ko' da gledam.

Grešiš! Baš je Gazda prvi najavio dolazak Stojkovića, a ni tad mu nije niko verovao :D
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Bas kao i Bagayoka ili kako je vec ime crncetu desnom beku/krilu :D
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Ne ulazim u to da li je patka ili ne ali Bole bi nam bio veliko pojacanje. Sa kvalitetnim stoperom i ako se Edu pokaze kao pravo pojacanje imacemo dobar tim za sledecu sezonu pa cak racunajuci i ligu sampiona za koju tvrdim da trenutno nemamo kvalitet da se kvalifikujemo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako dovodimo Jankovića, onda to znači da smo načisto sa time da je Ivanov gay... Pa da momče Bugarče ne bude usamljeno, Đura rešio da dovede još jednog gay-a!! :D

A što se tiče brazilskog štopera... Ne znam koliko je kvalitetan igrač koji nije mogao da se probije u drugoj švajcarskoj ligi, a tu je čak i Lukić svojevremeno bio zvezda!

Edit: Ispravio sam, Jasmina!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
onda to znači da smo načisto sa time da je Ivanov furundžija...

Ovaj novi zakon još uvek nije usvojen koliko znam, te je ovo gore boldovano uvreda našeg igrača ako se ne varam?

Inače, bez ljutnje, ja sam mislila da su žene tračare, ali svakim danom sam sve dalje od tog uverenja...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.104
Локација
vaginamandibularia
Taj rad. Sem ako pod furundžija slučajno nisi mislio na pekara, ovo mu dođe kikiriki izjava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top