Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Tako je Gazda! Savić nam je doneo nekoliko maldih reprezantivaca i perspektivnih igača a samim tim i dosta love.
Dovedite još jednog ekstra ofanzinog veznog i mi smo iznenađenje Lige Šampiona,bez obzira na imena!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ma naravno nego jenea krenuo sa belgijskim pa ja nastavio sa brazilskim :)
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Koliko smo platili ovog odbrambenog?
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Prodas igraca za 6 000 000 ,a dovedes za 200 000 ,kakva logika svaka cast. :buhaha
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Maticu razmisli prvo koliko od toga ide BASK-u,menadzeru,igracu pa tek nama...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa razmislio je i odbio sve "ale" koje su se ugradile(BSK ne BASK) i ostalo cistih 6 milona evra. A stiglo brazilce za koga niko nikad nije cuo za 150 somica evrica. Poso ipo nema sta:D
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
па добро,вас двојица дајте 3 милиона за неког штопера.Па нек нам се повреди,као циганима онај несрећник Пашеко,осећам да би први кукали овде на форуму што смо дали толике паре.Ја не знам дал сте ви стварно озбиљни да ми можемо за неког играча да дамо више од 1 500 000 ? Кад немаш помоћ града,немаш помоћ Савеза.Ево и Газда је рекао да смо у овом прелазном року потрошили највише до сад.По неким рачуницама око 4 000 000.А што се тиче бразилца,ја сам задовољан.Увек су ми се свиђали њихови играчи који имају дефанзивне карактеристике.Дал то били бекови,штопери или задњи везни.Када погледате,ко је од офанзивних везних и нападача из Бразила био 3,4 година константан у Европи?А кад погледате дефанзивце.Имате Лусија,Жуана,Мајкона,Данија Алвеша,сад Давид Луиз и Тијаго Силва.Све класа дефанзици и сви су они да их тако назовем "мудоње".Играју на ивици фаула,а нама такав штопер треба и верујем да је Маркеш такав.Сад што он има 28 година и што је плаћен,како се прича 400 000,не мора ништа да значи.И Кагава је дошао у Борусију из друголигашке екипе,па је био један од најбољих играча Борусије.Све најбоље Маркешу и да има успеха као његови сународници бразилци што су били код нас.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Pa razmislio je i odbio sve "ale" koje su se ugradile(BSK ne BASK) i ostalo cistih 6 milona evra. A stiglo brazilce za koga niko nikad nije cuo za 150 somica evrica. Poso ipo nema sta:D

Dobro BSK,BASK isto je to :D
Ali obicno oni igraci koje smo dovodili od 75,000 do 150,000 ispadnu nase uzdanice..Poput dijare,moreire.... :D
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Da pozelim dobrodoslicu Markesu bice on dobro pojacanje !
 

Zagor

Guest
Није проблем само у обештећењу.

Колико добрих и прекаљених фудбалера ће да игра за 200 сома годишње? Једино по који навикао на клубове у предстечајном стању, којима је појам богатог ручка зелена салата из авалице и вода са чесме у Кнезу. А о њиховим квалитетима, пре свега играчким, углавном је сувишно расправљати.

Ако је већ Тејго имао јачу кинту, ред је да се каже и да је на свакој утакмици која је ломила полусезону дао гол, ма колико био несавршен као фудбалер. Дошао је са педигреом и одбранио га је... Ако већ дајеш јачу кинту, дај је оном који ће да је заслужи, као што је то рецимо радио и Мореира.

Наш клуб под изговором мира у кући не жели да се истресе за плату играчима, и то може да буде проблем. Ја не знам за клуб у европским оквирима који је, вођен таквом политиком, направио корак напред.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Zato sto Lucio i Samuel nece da igraju za klikere, vec traze ozbiljne plate. A zna se kolika maksimalna plata moze biti u Partizanu.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Није проблем само у обештећењу.

Колико добрих и прекаљених фудбалера ће да игра за 200 сома годишње? Једино по који навикао на клубове у предстечајном стању, којима је појам богатог ручка зелена салата из авалице и вода са чесме у Кнезу. А о њиховим квалитетима, пре свега играчким, углавном је сувишно расправљати.

Činjenica.

Ali činjenica je da bez obzira na priču o zabrani previsokih plata, i dalje ima nekoliko igrača koji igraju za više od 200k godišnje, i da su i neka pojačanja došla da igraju za platu veću od te. Plus premije koje ne ulaze u platu. Tako da nema previše potrebe ni razmatrati na taj način.

Ne razumem kako ljudi ništa ne veruju Đuri, a onda uzimaju za početnu pretpostavku njegovu izjavu :)
 

Zagor

Guest
Пази, кад каже: "Довешћемо две бомбе и спонзора!", мање-више је јасно да је у питању биково говно, тј. булшит, а на основу досадашње праксе.

Кад каже: "Највећа плата је 200к", то већ звучи као нешто што је у складу са "општим домаћинским пословањем" ове гарнитуре. Опет на основу досадашње праксе.

Риба од главе смрди. Није баш да су навијачи, симпатизери и љубитељи фудбала криви за све...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Prodas igraca za 6 000 000 ,a dovedes za 200 000 ,kakva logika svaka cast. :buhaha
Prvo Partizan nije na tako stabilnim nogama da bi mogao da dovede igraca od 4,5 miliona narocito ne stopera, jer je to ogroman rizik dal' ce se on uopste pokazati i dal' ce se prodati za bar istu cifru.
Najbolje tri generacije (po meni) u zadnih 10 godina Djukiceva, Mateusova i proslogodisnja Saletova su bile smesne ako se pogleda cifra za koje su dovedeni, a opet su igrale po meni najlepsi fudbal.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top