Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
:pop

Matiću apsolutno se slažem sa tobom, pitam ja upravu, zašto nismo doveli Lucia i Samuela iz Intera, ili tako neko kvalitetno pojačanje, obzirom na profit od 25.000.000 € ove godine? Uprava napolje!

Ko trazi Samuela i Lucia sta lupetas ? Ako imas prihod od 6 miliona od prodaje igraca ,valjda je logicno da za njegovu zamenu dovedes igraca minimum za 6 puta manju cifru milion evra,jel to nerealno ,neizvodljivo ? Mi ovde dovodimo igraca za 30 puta manju sumu od one za koju smo prodali Savica. I sta ocekujete ? To je isto kao kada prodas jjamahu i za 30 puta manje pare kupis Tomasa 20 godina starog i ocekujes da ti ide isto kao Yamaha. Znam sad ce mnogo reci "koliko smo platili Savica " ,Savica smo skautirali ,a ovog dovodimo na lepu rec i Savic se desi jednom u 100 godina ,kada smo pre njega imali stopera extra klase ? Plati pa se klati ,na mufte moze jednom da se prodje ,ali dva puta tesko.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
@ Matić

Kao prvo nemoj ti meni šta lupetaš!

Kao drugo , ko ti garantuje da je pojačanje od milion evra bolje od onog od 200-400 hiljada?

Prestani da igraš menadžer moj ti je savet, pusti ti Krleta i SS na miru da dovode igrače. Za sada su se pojačanja pokazala dobrim, videćemo za dalje.

Ja znam da bi ti bio jako zadovoljan da kao modri dovodimo neke Argentince i Brazilce za po milion- dva pa da ispadamo od Sheriffa u drugom kolu, nije to neko merilo koliko platiš.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Pa tesko da je merilo kvaliteta pojacanja i to da li su se pokazala dobrim jedna raspala Skendija....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Pa, pokazali su se da su dobri za jednu raspalu škendiju... a da li su za nešto više, to ćemo tek videti...

Mislim da ipak treba radišu da vratimo :D
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Meni oci bode npr Mijic. On je iz Partizana izvuko sigurno oko 150k-200k, a svakom ko ima solidan vid(ne mora da prati fudbal) je jasno da Mijic nije fudbaler. Na svu srecu sve je manje ovakvih pojava.

Meni je to najgori potez uprave u poslednje ohoho vremena...
Ajd sto nije bio kvalitetom za Partizan, nema veze, da kazemo da je promasaj, ne mogu svi da budu pogoci. Ali je doveden u jeku najvece kuknjave na velike plate i besparicu i to kao peti ili sesti (vise se ne secam tacno) spic i bio je po kvalitetu iza svih.
E takve stvari ne smeju da se dogadjaju vise nikad u prelaznim rokovima.
U odnosu na to, ovaj rok je sjajan.
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
@shomy87bgd
A šta ti nama pokušavaš kažeš da je bolje da naš klub dovodi anonimuse od 200-400 hiljada, iako ima para da dovede provereno pojačanje od milion evra?? A neeee nama taj ostatak od Savićevog transfera treba da održimo klub na "pozitivnoj nuli" :roll:
Opet se pokreće po 100 put ista tema, i kada god neko upita žašto naš klub ne dovede malo jača pojačanja, ili pokuša da zadrži ključne igrače u timu, odmah branioci uprave pominju "kako ovo nije menadžer", "kako je realnost drugačija", "kako postoji ogroman rizik da se to pojačanje pokaže kao loša investicija", "kako naši mladi igrači imaju ogromnu želju da što pre napuste naš klub i da se oprobaju na Zapadu".
Znamo mi dobro da para za bolja pojačanja nema, i da je dobro da smo uopšte doveli ovog Brazilca. Ali manite me priče da je bolje da dovedemo jeftinija rešenja, zato što bi se skuplji igrač možda pokazao kao promašaj, te bi samim tim to bile uzalud bačene pare.
A da te još pitam postoji li mogućnost (daleko bilo, pu, pu ) da mi ove godine izvisimo za evro takmičenja zbog potpuno novog i neugiranog tima???
Naravno da postoji, i uprava je svesno to uradila povučena iskustvima iz prošlih sezona. Samo što smo prošle godine dobili Helsinki a ove Genk. A nažalost neće sreća uvek da prati ljude iz uprave. Ja mogu samo da zamislim šta bi se desilo ako mi ove godine nebi igrali nijedno evro takmičenje. Verovatno bi rasprodali pola tima u januaru, jer para od sponzora i marketinga nema. Zato molim Boga da makar obezbedimo grupnu fazu LE, jer bi u suprtonom situacija u klubu bila veoma loša, i ko zna na šta bi sve to ispalo.
 
Последња измена:

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
@ Dane grobar

Free transfer Moreira
Free transfer Juca
30.000€ Diarra
400.000€ Cleo

Koji anonimusi Sunce ti poljubim... sramota za upravu koja ih je dovela !

A zato bolje da dovedemo Zaiema koji je imao godišnju platu 600.000€

"A nažalost neće sreća uvek da prati ljude iz uprave".
Znam da bi ti to jako voleo.

Edit: Da se ispravim, plaćeni su i Juca i Moreira, doduše manje nego Ivanov i Eduardo danas...
 
Последња измена:

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Mislim da ipak treba radišu da vratimo :D

Зезаш се, отуд и смајли?

Без зезања сад, као искрен обожавалац лика и дела Радише ипак никада више не бих волео њега да гледам на голу првог тима..

Да њега није било против Андерлехта, тј. да је ту био Стојке уверен сам да не би морали ни пенале да чекамо, разбуцали би препотентне белгијанце к`о свиња мас`ан џак.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Naravno da se zezam, zar je iko moga da pomisli da sam ozbiljna....

ja radišu gotivim iz drugih razloga, ali kad god on stane na gol, moja frizerka počne da trlja ruke, zajedno sa proizvođačima farbe za kosu :D

I slažem se... da smo imali normalnog golmana, ne bismo se tresli na penalima... opušteno bismo ih otresli.... ko ciganče slinu... :D
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Ljudi smanjite strasti malo,sad kad je već prelazni rok skoro završen.
Ja apsolutno stojim na stanovištu da uprava radi loše,bez ikakvog plana ali svako ko želi da bude imalo realan zna da su u ovom prelaznom roku potrošili ogromne pare na obeštećenja.
S obzirom kako je bilo ranije ovo je neverovatno.Nadam se da će uprava ovo početi da praktikuje,naravno u nekoj meri shodno našim mogućnostima i da ćemo možda krenuti da napredujemo.
U vezi toga složio bih se pre svega sa Taličnim,da je sledeće što treba da urade,da zadrže igrača koji ima kvalitet malo duže i da ga ne prodaju odmah posle 6 meseci,minim minimuma je da svaki igrač bilo kakva ponuda da je za njega ostane u klubu barem 2 godine,i to oni za koje se nude velike pare,ovi sa malo manjom potražnjom naravno 3 godine.
Onda ćemo krenuti kao klub da rastemo i budemo ozbiljniji u Evropi a imamo uslove da to napravimo i takvu priliku ne bi trabalo propustiti,da ne kažem ne bi smeli.

Zato opušteno pa da vidimo šta smo to zbudzili bez ikavog plana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Auh, brani Radiša... daće Bog pa će sve biti kako treba....
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Opet izvrćeš stvari. Isto tako je mogu da navedem primer Tariba Vesta koji je doveden kao iskusan igrač sa zavidnom karijerom, i koji je dobro plaćen. Znaš i sam koliko nam je on pomogao da udjemo u LŠ, da odigramo četiri meča pred krcatim stadionom, sa Realom, Njukaslom, Marsejom i Portom. A isto mogu da ti navedem primjer Gavrančića koji je došao na sl. transferu kada ga niko nije želeo i koji se pokazao kao promašaj. Ili Ngambija i Sikimića koji su dovedeni za male pare. Ali to nije poenta i uopšte glupo je porediti pogodtke i promašaje u transferima igrača. Mi dovodimo strance većinom kada nam ih neka menadzerska agencija preporuči, ili ako to uradi neki naš bivši igrač ili trener. Uhvatio si se primjera Zajema koji jeste bio promašaj, ali evo ti svež primjer Tejga koji je isto imao veliku platu, ali je posao odradio vrhunski.
Ponta je da mi svi želimo da naš klub ima zapaženije partije u Evropi. A problem je što se naš klub svake godine krpi na skoro svim pozicijama. Baš kao što je Matić rekao, prodaju Savića za 6 miliona a dovedu zamenu za 200 hiljada. Sve bi bilo uredu kada bi mi znali gde ide onaj ostatak para od transfera i nebi kukali stalno. Ali pošto je ovo Srbija i ništa se nezna, a svake godine nam se servira priča da smo na pozitivnoj nuli to izludjuje navijače.

"A nažalost neće sreća uvek da prati ljude iz uprave".
Znam da bi ti to jako voleo.

Niti me poznaješ, niti znaš šta bih ja želeo tako da ti je ovo ružna konstatacija.
Ja najviše volim da Partizan ima rezultate i na domaćoj sceni i u Evropi, i da samim tim klub napreduje u svim segmentima. I normalno da bi za takvo nešto bilo bolje da se otvore za lupam Stepanova, nego za igrača iz druge brazilske lige. Isto tako su Žuka, Moreira i Diara mogli da budu loša pojačanja da nismo osvojili neku titulu.
Dakle kada budemo doživeli (nadam se u skoroj budućnosti) da bude normalno da Partizan plati obeštećenje od milion i po evra za igrača, i plus mu da platu od 600000, tada ćemo svi prepoznati želju našeg rukovodstva da učini nešto više u Evropi. Ovako barem meni se čini da se naša uprava zadovoljava osvajanjem domaće titule, krompirom u Evropi, i time da dobiju odredjenu svotu novca od Uefe koju bi oni kasnije uvećali prodajom pola tima.
Završavam raspravu idem da gledam utakmicu. Jeste uložili smo dosta para na pojačanja, ali to nam nije garant uspeha, jer imamo potpuno nov tim. Ja kažem nadam se minimum grupnoj fazi LE.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Evo reče sad Mladen da je štoper pre 15 minuta prošao preglede i da je od sutra saletu na raspolaganju :D

Dobro nam došao....

I kaže SD da je to, za sada, to... što se pojačanje tiče...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izgleda da je Mileva otpevala poslednju pesmu ovog leta. Ako bude nešto novo otvorićemo je opet, a ako ne, ide u arhivu... tačnije biće sasvim obrisana!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Од синоћ нови играч Партизана је Немања Рнић. Партизаново дете се вратило да помогне свој клуб у борби за ЛШ.

Рно мајсторе добродошао !

sp-rnic-copy.jpg
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
u ovom trenutku veliko pojacanje. Welcome back!

Da li to znaci da ce igrati stopera protiv Genka? On je igrao u Belgiji par godina tako da ce nam dobro doci.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
AAAAAAAAA :) urodilo je plodom ono maltretiranje po face booku :p :p

kezman rnic diara ... u derbiju ce biti mrtvih cigana! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top