Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.467
Reaction score
41.153
Локација
Žrnov
E, sad je lakše... već sam mislila da će maler da nas potera jer nismo nikoga vratili u ovom prelaznom roku :D
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Da su Markes i Rnic dosli pre 3 nedelje bio bi najbolji prelazni rok ikad. Ovako sad cekamo....
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Rnic je veliki Grobar i borac, nije Bog zna kakav kvalitet, ali u ovoj situaciji ce nam mnogo znaciti. Nemanja, dobrodosao kuci i zelim ti da nas demantujes svojim igrama u svetom dresu!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ау... Само је још питање у каквом је физичком стању Рнић. Где је тренирао?

Гледам тим Генка... Углавном играчи 19-26 година, са пар ових од 26-30. Требаће нам издржљивости да их добијемо, посебно што су они изгледа даље одмакли у смислу форме.

(мада нема проб, Вукић највише трчи увек)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jesam rekao da se vraca! Jesam rekao!!! Dobrorodosao majstore, kolji!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ау... Само је још питање у каквом је физичком стању Рнић. Где је тренирао?

Гледам тим Генка... Углавном играчи 19-26 година, са пар ових од 26-30. Требаће нам издржљивости да их добијемо, посебно што су они изгледа даље одмакли у смислу форме.

(мада нема проб, Вукић највише трчи увек)

Nedavno se venčao, tako da ga je mlada trenirala i u top formi je :buhaha
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Bice dobro ukoliko je bio u punom treningu,ali sumnjam...
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Na stranu kvalitet Rnica(koga je nimalo ne gotivim), ali ako se igraci tako brzo mogu uklopiti u koncepciju igre, onda cemu pripreme tima?:confusedHajde onda da batalimo to, i da igrace dovodimo par dana pred utakmice, posto je kod nas sve moguce!
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Mislio sam da posle povrede Andersona ništa gore više ne može da nas strefi, kad ne lezi vraže - potpisa Rnić...
Nadam se da će me Rnić demantovati, ali čisto sumnjam...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Auu Rnic jebote...
U ovom slucaju kad nemamo kud dalje,nego glavom kroz zid on nam dodje kao do jaja pojacanje(zna gde je dosao,brze ce se snaci nego bilo koji strendzer,poznaje belgijance,i uveliko je proslo 5 do 12),ali to je samo u ovom slucaju pojacanje.U svakom drugom slucaju gde da smo kao svaki ozbiljan klub oformili zadnju liniju pre mesec dana,tesko da bi ga doveo zbog povredjenih igraca rupe da krpi...

STRASNO je sve ovo kad se mi Rnicu radujemo,a jedva smo cekali da ode pre samo 1-2 dine
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
RNIĆ. Bio je stručni konsultant kada smo igrali sa arnautima i kod komentara stalno je ponavljao oni su prošli itd. Ja mislim da je za PRAVOG GROBARA prikladnije MI, nisam ga mogao slušati pa sam promenuo kanal....
POMOZI NAM BOŽE ako nismo prošle godine ispucali sve kredite....
Još LOLA i neće to biti toliko loše...
NUSKNVP
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Рна нам се уклапа само тако. Прво је домаћи играч. Игра и бека и штопера. Борбен је срчан , за њега нема изгубљене лопте. Од Ранковића и Станковића на месту штопера је класа.

Одлична опција за нас. Ротираће се Андерсон Иванов и Рна. Тако смо позицију штопера попунили.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
tako da je pripreme prosao jos bolje nego da je bio sa Partizanom.

Ovaj deo je skroz suvišan...i nije na mestu...:wink:

Nego, šta je na kraju bilo sa spiskom igrača za treće kolo?
Jel su prijavljeni Raća i Anderson?
Pretpostavljam da će Rna biti prijavljen kao dodatni igrač 24h pre početka utakmice...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
veruj mi da jeste jer znam razliku u treninzima
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Dobrodosao Rno...
Iako ga ne gotivim kao i mnogi kao igraca...ali situacija nam je daj sta das...a i pritom je Grobarcina i borac do jaja....nadam se da je napredovao u Belgiji bar u nekom segmentu, u svakom slucaju sigurno je stekao odredjeno iskustvo...
Rno dobrodosao !

Stanojević veruje da će Anderson igrati
23.07.2011 09:25
0 komentara
Trener fudbalera Partizana, Aleksandar Stanojević, izjavio je da će Brazilac Anderson Markeš biti spreman za mečeve sa Genkom u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Poslednje pojačanje crno-belih je na prvom treningu obnovilo povredu i nije igrao na kontrolnoj utakmici sa Sremom.

- Anderson je došao povređen iz Brazila i na nama je da vodimo računa o njegovom stanju. On je svakako doveden da bi igrao jer se radi o pravom pojačanju koje može puno da nam znači protiv Genka. Samo želim da se uverim da se na pravi način adaptirao na novu sredinu, kazao je Stanojević.

Izvor: Sportska centrala

Taman sam se pomirio da ne igra, ko je ovde lud???!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Рна нам се уклапа само тако. Прво је домаћи играч. Игра и бека и штопера. Борбен је срчан , за њега нема изгубљене лопте. Од Ранковића и Станковића на месту штопера је класа.

Одлична опција за нас. Ротираће се Андерсон Иванов и Рна. Тако смо позицију штопера попунили.

Rna kao desni bek da, kao stoper nikako. Bio je pre one povrede pravi bek, posle nje su ga stavili na stopera gde nije mogao da se sastavi i zato nam je ostao u ruznom secanju. Svakako ce bolje odigrati nego ova dvojica al nisam ocekivao ovakav razvoj situacije na stoperu. Ako nam krene lose bar da mozemo da pobijemo kako valja :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Podržavam dolazak Rnića, bolje on nego neki Đurići, Mojsovi i sl.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
@1974
Verujem ja tebi, ali nije na mestu zbog Partizana...
Nema potrebe za podcenjivanjem nečijeg rada...tj. bilo kog iz Partizana :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top