Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Pise u Novostima,da nam je Espanjol nudio Smiljanica jos godinu dana,ali nasio nisu mogli da isparete njegove uslove(velika plata)bravo upravo!
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Kuknjava, kuknjava, kuknjava, svaki prelazni rok, svake godine....

Ljudi, dajte molim vas. Kad bude neko potpisao ajde da komentarišemo, ovo je sve presipanje šupljeg u prazno. Nismo mi Barsa da odbijamo neke za nas astronomske ponude, ako Krle i Stanoje procene da imaju zamenu za Savića oni će je i naći. Bolje stvarno da se zatvori tema... Treba da budemo strpljivi, ne vidim razlog za paniku. Stvarno ode tema u kurac.

Nekad su ljudi (insajderi) kačili ko stiže, sad mi je muka da čitam sve ovo (pod ovo mislim na depresiju koja vlada na forumu, i to kod većine).

Da li bi neki od insajdera (ko što beše čika Cerberus :D) mogao da mi potvrdi info da stiže Ivanov da se malo oraspoložim :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Magnifico
Bravo za ovu veoma bitnu opservaciju koja mnogima ovde promiče.Olako smo se odrekli Klea zimus... Uzeli jesmo lepu kintu na kraju... Niko sad te 4 milke ni ne spominje... Dobro,doveden je Tejgo... Uradio je čovek najbolje što je mogao,praktično onim golovima protiv cigosa nam je doneo kup i titulu,svaka čast! A šta sad? Ovo što trenutno imamo od špiceva može nekako da prodje na našim njivama ali za kvalifikacije LŠ nikako... Zato,i dalje imam vere u tandem SS+MK ali trebalo bi mnogi bitni transferi da budu rešeni već sad pre priprema a ne da promovišemo novajlije 31.avgusta u ponoć....
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
U Humsku stižu Petković i Marković
V. T. | 13. jun 2011. 21:24 | Komentara: 0

sp-petkovic_310x186.jpg

Marko Petković

Nekoliko rundi razgovora na relaciji Partizan – OFK Beograd je obavljeno i čini se da sitnice dele tandem sa Karaburme od crno-belog dresa

TANDEM “romantičara” sa Karaburme Marko Petković i Aleksandar Marković sve je bliži Partizanu.

Čelnici crno-belih bi trebalo u naredna dva dana ponovo da se sretnu sa kolegama iz OFK Beograda, gde se očekuje da finaliziraju pregovore o prelasku desnog beka Petkovića i veziste Markovića u Humsku 1.

Nekoliko rundi razgovora je obavljeno i čini se da sitnice dele plavo-bele da postanu crno-beli ove nedelje.

Вечерње новости
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
302
ОК, значи то је то.

Петковић да попуни позицију десног бека, а Марковић умјесто Смиљанића.

Обично нисам склон дефетизму током прелазних рокова, али ово ми се не допада до сада што видим.

Има још доста времена...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Sviđalo se to nama ili ne, Stanojević mnogo ceni Markovića i ne namerava da odustane od Miljkovića niti je to nameravao.

Što se mene tiče, trener tražio igrača, dobio ga, ne može da bude loše..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Dobro, ako dodju ova dvojica iz OFK-e, to se uklapa u podmladjivanje ekipe...

Sta znam... odbrana Volkov,Ivanov,Jokic,Petkovic mislim da ije toliko losa... jbg... opet onaj optimizam kod mene :)

Gde se gresi, i gde ce Partizan imati najvise problema je u sredini terena ali ofanzivnom delu... nit ima snage nit brzine...

Kljucna je pozicija napadaca...


Ovaj sastav:

Stojkovic-Volkov,Ivanov,Jokic,PEtkovic- Medo-Babovic,Ilic,Radovic- NAPADACI?

Meni ne deluje uopste toliko slabo... na zalost za evropu je to i dalje :(
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ako dodju Marković i Petković ja sam zadovoljan.
Stanoje je baš insistirao na Markoviću, trenirao ga je pre, sigurno je dosta upoznatiji u njegove kvalitete nego mi.
A Petković je jedan od najvećih talenata u našoj ligi na poziciji desnog beka.
Ali polako, sačekajmo da vidimo šta će se dešavati narednih dana.​
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Legla mi je uplata :D

Za sve ove koji tvrde da imaju dobro pamcenje pa se sjecaju da se i prije godinu dana pricala ista prica o podmladjivanju i pravljenju tima na duze staze, samo bih da im ukazem na jednu rupu u njihovom sjecanju. Ta prica je trajala svega nekoliko dana i vrlo brzo se promjenio kurs, iz prostog razloga sto je uvidjeno da bi u tom slucaju rezultati trpili. A siguran sam (iako vjerovatno ima foliranja) da ne postoji niko ko to nije podrzao, da bi mu bilo draze da smo imali slabije rezultate, ali sada neki uigrani tim sa dugogodisnjim ugovorima. Znaci proslo ljeto smo posegnuli za mnogim kratkotrajnim rjesenjima, a vecina njih je opravdala ocekivanja i sto je najbitnije ostvarili smo pristojne rezultate. Od tih kratkotrajnih zadrzali smo Stojkovica i Babovica.

Nevjerovatno mi je da su neki ljudi toliko nezadovoljni dosadasnjim prelaznim rokom i da ga uporedjuju sa prethodnim ljetnjim. Tek 15-tak dana je proslo od kraja prosle sezone, a mi smo doveli 4 igraca i to svakog vezali dugogodisnjim ugovorom. U narednim danima ce stici jos 3-4, takodje sa dugogodisnjim ugovorima, sto ide u prilog prici o timu cija ce okosnica biti duze vrijeme zajedno. Pojedini su nezadovoljni, kao da smo vec trebali da formiramo ekipu? Pa je li vi mislite da drugi timovi nemaju zelju za napretkom, da oni ne traze igrace, da mi nemamo konkurenciju za one igrace za koje smo zainteresovani? Ili da svi igraci prvo cekaju Partizan, pa ako im to ne prodje onda se okrecu drugim klubovima? Do kraja prelaznog roka ima jos 2 i po mjeseca, skoro nikome se ne zuri, i u ovom periodu se pregovori mogu oduziti, to nista cudno nije. A kvalitetnog igraca vrijedi cekati, a takodje, sasvim je razumljivo da cemo za mjesec dana moci da uzmemo boljeg igraca nego sto sada mozemo, a pogotovo u avgustu ce biti tako. Treba imati na umu i da nam dolasci zavise od odlazaka, pa danas su bila 23 igraca plus Diara plus 4 reprezentativca sto imaju produzeni odmor, to je ukupno 28 igraca, sto je samo po sebi previse. A jos prilican broj igraca treba da stigne. A mi ne mozemo sebi dozvoliti luksuz da imamo preko 30 igraca na platnom spisku. Naravno da mi moramo imati ekipu za 2. i 3. kolo kvalifikacija, ali meni se cini da cemo je vec u Sloveniji imati, iako ce i posle toga vjerovatno stici jos koji igrac, a smatram da mozemo sebi dozvoliti luksuz da jednog ili dva igraca cekamo do zadnjih rokova.

I takodje sto se tice budzeta za prelazni rok, svaki od ovih 7-8 igraca je bio pod ugovorom, nije nijedan nesto pretjerano skup (tipa milion+), ali za svakog je (ce biti) izdvojeno neko obestecenje, za nekoga malo, za nekoga malo vece i kad se sve sabere to nije nimalo naivna cifra. A bice jos dolazaka i trosenja.

Toliko od mene, hvala na paznji :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.476
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sviđalo se to nama ili ne, Stanojević mnogo ceni Markovića i ne namerava da odustane od Miljkovića niti je to nameravao.

Što se mene tiče, trener tražio igrača, dobio ga, ne može da bude loše..
Целим својим бићем се надам да грешиш и да је човек способан да увиди погрешну процену:D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Мислим ако дође Петковић да ће он бити стартни десни бек.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bice mi drago ako dodju Petkovic i Markovic. Petkovic je jedan od talentovanijih mladih fudbalera u Srbiji, reprezentativac mlade repke ( cini mi se), a Markovica je SS trenirao u omladinskoj reprezentaciji i sigurno zna kakav je igrac.

Dolazak njih dvojice bi po mom misljenju bio pun pogodak.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Муњо јел то кажеш зато што је он добар или зато што је Миљковић лош?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja sam zadovoljan sto dolaze ova 2 momka iz OFK-a, jer su stvarno talentovani...
Setite se Baneta Ivanovica i Kolarova koje smo propustili.
Jedan od njih dvojice ce sigurno napraviti finu karijeru u Partizanu.

off:
a Shomy87bgd, dosadan si brate mili, znamo da podrzavas upravu, da si nepopravljivi optimista. Podsecas me na mog pokojnog dedu dok je branio Slobu kad sam ja isao sa pistaljkom po ulici... Jos vise tvoji postovi dobijaju na "tezini", jer nemas ni jedan dokaz koji potkrepljuje tvoje razmisljanje i tvrdnje. (izvinjavam se administraciji, morao sam)
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Pricajte sta hocete ali ovaj tim Partizana moze da bude jedan od najboljih u skorije vreme ako prelazni rok bude zavrsen kako je najavljivano. Imali bismo nekoliko vrhunskih, mladih, domacih talenata(Markovic, Petkovic, Savic, Miljkovic, Mladenovic, Babic) uz nekoliko iskusnih, prekaljenih igraca(Ilic, Vukic), plus 2,3 igraca visokog kvaliteta( Volkov, Babovic, stranci, Stojkovic). Uz nekoliko stranaca bicemo u nekoj sredini, kao i KK Partizan sve ove godine.:napred Partizan
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
Tako da nam ostaje opet bez strategije da se molimo Bogu ,mada u Evropi to prolazi do grupnih faza,posle nema viise,tragovi svacijeg rada ili ne rada se vide kao na snegu!


da je nama da dodjemo i do jedne grupne faze ponovo, niko ili barem velika vecina se nece buniti.. plasim se samo da ne bude dovoljno ni za to.. ali u svakom slucaju ohrabruje cinjenica da se uveliko dovode igraci koje smo u mogucnosti da dovedemo.. zbog one uredbe je i jasno da se ne zuri sa popunjavanjem stranih igraca..

od ovolike gomile domacih igraca koje dovodimo, neka ubodemo 2-3 bice to dobra ekipa.. posebno se nadam da ce ovi mladi da trce za ove starije i da napravimo pomak u fizickom planu konacno..
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Доста се напада Бабовић, што ми је тотално неразумљиво. Пуно је напредовао а уопште није недодирљив у првом тиму. Са њим имамо додатну опцију играча који одлично игра левом а у исто време се прошле сезоне колико-толико служио и десном и нека ме неко исправи - пар асистенција је баш десном наместио.

Лоше је што Лола није остао јер полако али сигурно долазимо у опасност да будемо најтањи тамо где смо били најјачи, оде Лола, Раћа је вечито на вратима, Медо не може сам а Фејсина форма је и даље питање. Може лако да се деси да ту будемо изузетно танки.

Што се одбране тиче уздам се у Крлета и његов њух, једног од најбољих дефанзиваца Партизана свих времена. Центарфор мора и има сигурно да се доведе, остао Дијара или отишао!

Само да се осврнем на ова питања у вези успеха у Европи. Учествовање у групној фази је апсолутно морање, да га остваримо како год, испадањем из трећег кола квалификација или из плеј-оф фазе ЛШ. Учествовање у самој ЛШ би било најбоље из сваког разлога, прошле године смо је играли и ако улетимо и сада сигуран сам да освајамо бар треће место и ето нас у европи и на пролеће.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top