Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Stojkovic, Miljkovic, Labrin, Ivanov, Volkov, Kamara, Tomic, Ilic, Babovic, Ju Bjung So i Jovancic. Postujuci pravilo 4 stranca ovo je za mene ok postava, naravno ako dodje ovaj Koreanac. Mozda umesto Miljkovica bih doveo nekog brzog sa dobrim centarsutom i to je to.

Ja ocekujem da će, ako dođu Labrin i taj žuti, pokušati da srede Dijari državljanstvo. Mislim da ispunjava sve uslove, skoro. :D
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Da li ćemo osvojiti titulu ili nećemo ostaje otvoreno pitanje?
Da li ćemo uspeti da nekako dotegnemo ovu skupinu koja stiže sa svih strana takođe je pitanje?

Ali je jedno sigurno da uprava ne radi ništa.Ovako bi klub mogao da vodi bilo ko sa ovog foruma.
A sigurno bi umeli i bolje jer bi smo bar skinuli veliki deo upravnog odbora koji ne donosi nikakav novac,već samo uzima.Isto tako i mnogi neradnici u klubu,tj. mnogi koji ne rade ništa i njihov odlazak bi nam popunio budzet,koliko toliko.

Lako je prodavati koga mogu,tj. ko je tražen,prodavati karte kad ljudi dođu na blagajnu,i prodavati nešto i u butiku ako ima toga što navijači traže.Lako je ne mrdnuti dupe sa stolice.

Šta je uradila uprava,objasnili su su iskusni forumaši,koji imaju mnogo postova i čije mišljenje izuzetno cenim @WEB Gazda@,Je-Ne-A,@Crno-Beli i mnogi drugi nek mi oproste da ne bih nabrajao sve.Tako da je nemam mnogo toga da dodam.
Znači LŠ 7,1 miliona EURA+karte i TV prava još oko 3+Kleo 3,5=oko 13,5 iliona eura ove godine što je više od našeg budzeta,ali opet je malo treba još.Ono ranije ne vredi ni spominjati.

Prodaja Savića bi bila još jedna sramota u nizu ljudi koji vode klub.
Branitelji uprave će uvek spomenuti samo trofeje a zaboraviće da nijedan dinar u naš klub ne ulazi drugačije sem od uspeha sportskog dela i prodaje igrača koji su se u tim uspesima iskazali.
Priče da ti mladi ljudi žele da odu su za malu decu i deca od 5-6 bi mogla poverovati.
Jednostavno mora da postoji neko pravilo.
Ako igrač potpiše ugovor na 4 godine on mora,MORA DA OSTANE U KLUBU MINIMUM 2 GODINE.E onda može da se proda.
Jer normalno je da bi neko bio tražen prvo treba da bude primećen,to sigurno ne može odmah verovatno mu treba 1 godina.Zatim počinje da bude tražen,ostaje još jednu godinu i odlazi.
To nije nikakav plan,nikakvo podmlađivanje,nikakva ozbiljnost,već samo rasprodaja ali nekim normalnim tokom.A ovo je žalosno.
Kod Savića je još gori slučaj nego obično,jer on praktično nije spojio ni 1 godinu.Ako uzmemo da je došao u septembru to je 10 meseci,ako dodamo 3 meseca zimske pauze i ovih mesec dana,praktično je tu 6 meseci.Prva 3 je bio rezerva,a starter je praktično samo 3 meseca.Znači prodajemo igrača koji nam je 3 meseca donosio nešto,donosio nešto klubu.
Da li se on odužio klubu za 3 meseca?
I sad treba da ide.Sad bi da nas neko ubedi da on više ne želi da igra po našim oranicama,a do pre 10 meseci je igrao po oranicama u dresu BSK-a.Sad je u šampionskom timu,igrao je u LŠ i treba da se sprema za novi napad na LŠ i da odradi još jednu godinu u našem timu.Mnogo mu je da da 2 godine Partizanu i da sa 21 godinom ode u neki veliki Evropski tim i jaku ligu.
Pošto prodaju decu koja nisu odigrali ni 1 meč,sledeći potez je verovatno kupovina igrača a zatim odmah i njegova prodaja,samo ih zeza činjenica da bi taj morao da odigra bar 1 prijateljsku utakmicu kako bi ga potencijalni kupac video.

A to što su oni nesposobni da donesu pare i moraju da prodaju koga mogu je totalno druga priča.
Neozbiljno je posle povlačenja Krstajića i odlaska Jovanovića prodati i 3 štopera.
To je smešno.Plus to da mu je zamena stranac,posle stranca koji bi trebao da mu bude kolega u zadnjoj liniji,a taj još dolazi na pozajmicu.Šta to znači mogli smo videti na primeru napadača zimus.Mazanje očiji i to skupo jer su ti igrači kratkotrajno skupo plaćeni,velika plata i onda odlazak pa sve jovo nanovo.

Pogledajte tim od jesenas i tim proletos.To su dva totalno različita tima.Jesenas smo dominirali a proletos ne samo da tim nije bio 30% jači nego je bio bar 30% slabiji.Jedva smo došli do titule na borbenost i zalaganje,kvalitet igre je bio očajan.U svemu tome prednost nam je bio igrač koji je umeo da da gol pored upitnog njegovog znanja.A sad bi sa Jovančićem,nespemnim Dijarom i nepostojećim Šćepo(ako ga ko slučajno trenutno smatra napadačem) da pokušamo nešto da uradimo.To je katastofalno_O računanju na Ilića koji je za penziju,plus sudaranje Vukića (koji ne trči) i Babovića i na sve to plus Tomića je bez totalne strategije.Biće sve istumbano i opet ćemo se uzdati u Božju pomoć.
Od kritike ne izuzimam ni Krstajića i Stanojevića jer pristaju na sve to.Mada imam razumevanje jer očito su rešili da budu poslušni sa povremenim iskakanjima jer su na primeru prethodnika videli kako mogu lako biti isprašeni iz kluba.

Naravno prelazni rok nije gotov.Sigurno može biti popravljen 1. napadačem,krilom,možda još desnim bekom i čekanjem na Jokića.
Verovatno je zbog toga potrebna prodaja,a to nas vraća na početak.
Ali ostaje pitanje kako to uklopiti,kako će se ko snaći i šta će ispasti od svega toga.

Ja sigurno neću reći da ću prestati da navijam za Partizan,jer je to nemoguće.
Ali postavljam sebi pitanje da li da kupim godišnju kartu,da li da idem na svaku utakmicu.Čemu sve to?
Ako ja kojim sam zaluđenik Partizanom,kao verovatno svi na ovom forumu,inače ne bi bilo svakodnevno tu,ako se ja pitam da li da idem na sve utakmice(jer sigurno će me srce odvući na neke).
Šta je onda sa drugima?
Ko će doći da podrži tim?Da li će nas biti sve manje i manje?Da li je ovima koji sede u upravi uopšte to važno?
Ili je možda njim cilj da nas bude manje,možda su dzepovi najbitniji i moguća privatizacija kad tad.

Ne tražimo da pokorite Evropu,da pobeđujete po Evropi sve redom.
Možda samo po neka pobeda i pre svega da svakih 6 meseci ne počinjemo iz nova.Da ne prodajemo igrače posle 3 meseca.
Jeste imaginarna priča,ali ako uđeš u LŠ i samim tim odmah uzmeš 10 miliona eura uz prodaju 1 igrača godišnje možeš nekako da preživiš,što bi se reklo na POZITIVNOJ NULI.

Izvinjavam se svima na dužini posta.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sto se tice KoreJanca, moram da kazem da po ovim klipovima, mi nismo imali igraca sa takvim kretanjem, udarcem, prekidom, tehnikom, od Stevana Jovetica. S tim sto je ovaj brzi. Ako on ne uspe, onda ne znam ko ce uspeti od tih Azijata u Evropi...

Mi smo vec imali onog levog beka, Kim valjda, za vreme Vermeza, odlican igrac i gledao sam ga uzivo bas pazljivo. On je imao problem sa nostalgijom. Nadam se da ovaj nije mamin sin :D

edit: Ja iskreno ne sumnjam toliko u kvalitet ekipe koja ce biti slozena, ali se plasim da ne ispadnemo iz Evrope, jer se nisu uklopili
setite se kako je KK krenuo prosle sezone, imali suvi kvalitet, najskuplja ekipa u istoriji KK-a, al smo gubili samo tako na pocetku, posle pocepali sve..
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
И ја сам чуо да Пауљевића јури Војводина. Њега и Кировског.

Не знам за вас, али мени Медо нимало не улива поверење на месту задњег везног. Медо + још неко типа Лола, то ради посао, Али Медо сам...

КУ везу штопера, верујем да би боље било да смо сада успели да доведемо овог Јокића. Има искуство и квалитет. Али ајде, поуздајемо се у (пре)младе снаге.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jel gledao neko ovog Pauljevica?

@Nightwolf Sve je to ok, al opet bi nam igrao CR po boku, a pitanje koliko Jovancic moze da pomogne u LS... Mada nikad se ne zna, mozda on bude neko iznenadjenje... :)
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
I ja sam ZA Korejanca, sem fudbalskih kvaliteta otvara nam nadam se mnogo važnu priču oko Generalnog sponzora...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Па загризли смо опасно. Једноставно брз јак скочан добре препоруке реализација. Стварно нам одговара, послали смо понуду видећемо сад.

Enslaved већ прославља долазак свог новог љубимца :D

А Пауљевић could be the next Миливоје :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Dijara s obzirom na njegovu povredu i neigranje tesko da moze pruziti partije kakve je pruzao ranije kad je bio kod nas, to je moje misljenje! Zato je bolje da on posluzi kao rezervna varijanta.
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Nisam ni govorio o opciji da igra svih 5 stranaca, ali vjerujem da ce pokusati da srede to drzavljanstvo, tako da ne moramo brinuti o tome, a i da ostavimo opciju da igraju i sva 5orica. Sezona je duga, svasta moze da se desi, bolje da imamo i takvu opciju ako mozemo.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Brine me jedna stvar u vezi ovog Korejanca ako i platimo toliko obestecenje ostaje pitanje njegove plate i mislim da ce tu biti problema.
Jedino ako ga Djura ubedi da je u njegovom interesu da igra za 200,000 evra pa da ga posle prodamo u neki veci Evropski klub.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Za Miljkovića ala. Neće ga Džomba dati džabe, mislim da ga hoće i Vojvodina.

Како што сам ја разумео Џомба стимулише наше да продају Фејсу(с`тим што он узима обећани проценат 1.200.000) а обећа нам овог за џабе :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sad citam na u92, pise da je Fejsa dosao 2008. godine?
Ja sam mislio da je 2009. ne znam zasto...

Ako je potpisao na 4 godine, to onda znaci da mu je ostala jos 1 godina ugovora, zar ne?
Zato ga i prodaju valjda...
Ako se secam te podele para, prvo Partizan uzme 1.2m od transfera, a ostatak, sto je u ovom slucaju navodno 1.3m, se deli 50-50 izmedju nas i dzombe


edit: pise da je 5 godina ugovor sa Partizanom (znaci ima jos 2 cele sezone ugovora)
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Sve smo rasprodali što valja i dovodimo skoro kompletan novi tim, ako Stanojević uspije da ovo ukomponuje kako valja, svaka mu čast. Biće u TOP10 trenera u Evropi, ali nisam nešto optimista. Samo da nas Bog i sreća posluži
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sad citam na u92, pise da je Fejsa dosao 2008. godine?
Ja sam mislio da je 2009. ne znam zasto...

Ako je potpisao na 4 godine, to onda znaci da mu je ostala jos 1 godina ugovora, zar ne?
Zato ga i prodaju valjda...
Ako se secam te podele para, prvo Partizan uzme 1.2m od transfera, a ostatak, sto je u ovom slucaju navodno 1.3m, se deli 50-50 izmedju nas i dzombe
2008 je dosao, cak mislim da je bilo jos u vremenu kad nam je Tole bio predsednik, neposredno pre nego sto je Djura preuzeo funkciju Predsednika FK Partizan.

A to oko podele pare, 1.2M uzima Dzomba, a ostale pare mislim da delimo sa menadzerima, tacnija kompanija koju drze Damjanac i Ramadani.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Čuj sad Pauljević... Pa mi imamo jednog Kamberovića, šta će nam koji matrak još jedan!?
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Ovaj napadač iz Koreje 'može da bidne, a nemora', uglavnom velika mačka u džaku. Opšte je poznato da u ligi gdje je on golgeter praktično se odbrane ne igraju, pa tamo je i naš Radončić bio tata:buhaha
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Može li neko da potvrdi da odlazak Fejse znači ostanak Raće? Ceo dan vrtim kombinacije u glavi, i osim njega ne vidim drugu opciju za mesto pored Meda, a evidentno je da ćemo u evropi igrati sa 2 zadnja vezna, a u domaćoj ligi po potrebi. Brašanac i Marković trebaju da dobiju šansu, ali nikako ne mogu da budu prva opcija.

Nisam Raćin obožavatelj, i naježim se kad se setim njegove partije protiv Brage u Beogradu, ali mi bolje rešenje nemamo.Tu je već četvrtu godinu, igrao je Ligu šampiona, još je postao standardan kod Pizdona...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Све ово око продаје и промене целог тима је једна велика пиздарија али ја сам уверен да ће Сале све то средити. Само се надам да неће бити принуђен да одступи од формације 4-1-3-2(мада је 4-4-2 користио у неким битним мечевима).

Што се Раће тиче, он највероватније(95%) неће играти задњег везног када будемо играли 4-1-3-2, него само ако будемо играли 4-4-2 и то као замена Смиљанића.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Партизан загризао за Корејца Ју Бјунг Соа

Потрагу за нападачима Партизан би могао да оконча у Јужној Кореји. Спортском директору Младену Крстајићу и тренеру Александру Станојевићу толико су се допадају референце Ју Бјунг Соа (23).

yoo_byung-soo.jpg


Баш због тога су, према незваничним информацијама, црно–бели контактирали Азијате, с намером да преговарају о трансферу стрелца 42 гола на 77 утакмица.

Према процени специјализованих сајтова, вредност „корејског Роналда” је 1.760.000 евра, али се у Хумској уздају у добре пословне односе са Инчоном, коме су минулих година продали неколико фудбалера.

Фејса у Олимпијакосу за 2,5 милиона

Како дани пролазе, тако се Љубомир Фејса приближава Олимпијакосу. Опорављеног везисту српског првака само потпис дели од промоције у новог члана славног клуба из Пиреја.

Fejsa-Banat.jpg


Постоји интересовање Грка, али још ништа није потписано – уверава Никола Дамјанац, менаџер „петице” црно-белих.

Штампа у Атини бруји о овом трансферу, преноси изјаву неименованог члана управе црвено-белих како је „све договорено и да је остало само да се папири потпишу”.

Реч је о младом и талентованом фудбалеру, који је нама занимљив. Имао је проблем с тешком повредом, али тај период је иза њега. Фејса је играч каквог тражимо – тврде у Олимпијакосу.

Фејса није планиран да крене на припреме Партизана у Словенију, већ ће се ускоро отиснути у земљу Хелена.

Све је могуће, па да се трансфер заврши у наредних неколико дана. Осим Атињана, Љубу желе још два клуба, што је потврда његових квалитета, упркос чињеници да је недавно „изашао” из повреде – рекао је Дамјанац.

СПОРТСКИ ЖУРНАЛ
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top