Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ok.nema veze,ne mogu sa se ubedjujem ... za mene ovo nije normalno,pogotovo zbog svih prihoda koje smo imali u zadnjih 2 godine ...
razumeo bi po 2-3 igraca u prelaznom roku,ali po 5-6 prodati i 3-4 ne produziti iako su bitni je :banghead ...

zavrsavam ovde,vise vas je :buhaha

izbacice me sa posla jer ceo dan se svadjam sa kompom :D
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Gosodo sto branite upravu i njihovo privredjavanje gde su SPONZORI?
Ocigledno je Djura kesh od TV-a ulozio u ovaj forum.
Sve vise lici na zvanican sajt kluba:puke
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Ne znam kako je moguce da je budzet prosle godine bio 8 miliona,a ove godine dolazimo do sume od 15 ?! A uz to prodali smo Klea i Moreiru,dva igraca koja su zbog "visokih" primanja bili trn u oku upravi..Nekako ne mogu da vjerujem da je Krle izjavio takvu stvar.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svi u Partizanu ,a mislim na upravu kao i na sportski sektor znaju da ovo sto rade je kocka. Ona se sada zakotrljala.
Prodali su Savica bez zamjene,OK. Cisto kockanje sa sudbinom , ugledom ili renomeom kluba, kako god hocete.
Mislim da bi bilo moralno da svi listom podnesu ostavke ako sezona koja krece za 9 dana krene naopako.
Oni su iz ekonomske potrebe za prodajom igraca zakoracili u debelu glupost. Jasno kao dan.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@zaro

Kakva vam je to manija sa citatom "Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti":D
Znam ja da je on Dzombin igrac i sta je bilo ali zar ne bese i za Klea ista prica ("molio da ide da obezbedi egzistenciju").Malo je to degutantno pogotovo sto se ponavlja i u krajnjem slucaju sto sklapaju te mafijaske dilove(da se i oni malo utale na kraju verovatno)..

A Mister MVP nam je objasnio da je nas klub jedan "tamni vilajet" u kome se sad krpe neke rupe od Tola,"susnih sezona"... i da kad kritikujemo upravu nemamo pojma,detinjasti smo i unosimo tenzije na forum.Znaci pozitivna nula je ostvarena i ajmo dalje bez kritika:banghead
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Kao sto rekoh, ovaj prelazni rok se morao desiti, sve pozajmice su se zavrsile, svi koji su imali bolji angazman su otisli, neki su morali biti prodati.

kazem da je ovo moralo da se desi..

mozes jos 100 puta da napises 'moralo' ali nista nije moralo
niti je morao da se pravi tim u kojem svaki drugi igrac igra na pozajmici
niti je morao da se pusti tejgo ili smiljanic a da se kurcem ne mrdne da ih se sacuva
niti je morao sad da se proda svaki onaj ko nije na pozajmici a stigla prva ponuda
A Mister MVP nam je objasnio da je nas klub jedan "tamni vilajet" u kome se sad krpe neke rupe od Tola,"susnih sezona"... i da kad kritikujemo upravu nemamo pojma,detinjasti smo i unosimo tenzije na forum.Znaci pozitivna nula je ostvarena i ajmo dalje bez kritika:banghead
on je sad i fudbalski doktor nego zaboravio da zameni profesiju ispod nika
da mu iz kuce sve prodaju on bi nasao razlog da ih opravda
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
* Mister MVP :respect
Bravo, sve si lepo rekao, samo sto se ne bih slozio da je pljuvanje posledica decijeg ponasanja, vise mi lici na frustraciju licnim zivotom, nekim neuspehom ili sta vec. Negde mora da se prazne, pa najbolje na forumu, jer ovde svi sve znaju. Samo se pitam kako ih ne boli glava od tolikog lupanja u zid :D
Trebalo bi da iskažeš bar minimum poštovanja za tuđa mišljenja. To što dobar dio foruma misli suprotno od tebe, ne treba da bude razlog da glumiš psihologa i postavljaš dijagnoze.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Gosodo sto branite upravu i njihovo privredjavanje gde su SPONZORI?
Ocigledno je Djura kesh od TV-a ulozio u ovaj forum.
Sve vise lici na zvanican sajt kluba:puke

Све-све, али овај коментар је побједио :)
Овај форум више "пљује" по управи, него цигани по нама :)
Ова тема је права Радио Милева, не знам ни чему служи. Да сви искажу своје незадовољство. Има и нас који би нешто и да прочитају везано за прелазни рок.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
mozes jos 100 puta da napises 'moralo' ali nista nije moralo
niti je morao da se pravi tim u kojem svaki drugi igrac igra na pozajmici
niti je morao da se pusti tejgo ili smiljanic a da se kurcem ne mrdne da ih se sacuva
niti je morao sad da se proda svaki onaj ko nije na pozajmici a stigla prva ponuda

Pa sta radi Mladen Krstajic ako je nasledio tim koji je sastavljen od pozajmljenih igraca?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sta se bre moralo alo bre??? To su igraci sto imaju ugovor sa klubom!!! Ako su nam potrebni onda ne MORA da se prodaju!! Kakve veze ima koliko su dugo u klubu? Ali ako jedan Savic potreban sada Partizanu, zasto se onda prodaje? Boli me K.. kolika je suma u pitanju bre! Kao da ce klub da profitira od toga. ma smesno..
ej posle toliko uspesnih godina ovo sada postaje mnogo opasno!

Pa sta radi Mladen Krstajic ako je nasledio tim koji je sastavljen od pozajmljenih igraca?
Krtajic nasledio? Zar nisu vise puta vec spominjali kako se on jos kao igrac dosta pitao za dovodjenje igraca?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.640
* Mister MVP :respect
Bravo, sve si lepo rekao, samo sto se ne bih slozio da je pljuvanje posledica decijeg ponasanja, vise mi lici na frustraciju licnim zivotom, nekim neuspehom ili sta vec. Negde mora da se prazne, pa najbolje na forumu, jer ovde svi sve znaju. Samo se pitam kako ih ne boli glava od tolikog lupanja u zid :D

Видим, ти знаш/тврдиш да је последица "пљувања" незадовољство личним животом и сл. Само ме занима на основу чега си то закључио?!

То што си рекао уопште није лепо, јер си тиме "поткачио" и неке старије форумаше који знају да "пљуну" - са разлогом.

Уосталом, ево и ја сам рекао да нисам задовољан овом политиком, изјавама СС, МК и да је све ово чист аматеризам што они раде и како се понашају.
Нисам незадовољан квалитетом свог живота, чак шта више - јако сам срећан, али паметан нисам, да престанем да се узбуђујем гледајући како функционише ФКП.

Праштајте због off-a
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Ovo je verovatno najvažniji prelazni rok u poslednjih 20 god.Trenutak kad treba da se otrese buranija i cigani zatrpaju u rupu na duži vremenski period...
Prvi uslov su pare(a para ima znamo da računamo)!
Drugi uslov je ocuvanje srži tima i malo sportske vizije i strpljenja!
I to je sve!!!
Ovo sto se trenutno radi je stihija i amaterizam a da podsetim sta je Stanoje izjavljivao(čime je u stvari dobio podrsku i poverenje grobara)
http://www.mondo.rs/s188000/Sport/Sport/Fudbal/Stanojevic-_Odlazim_ako_ostanemo_prosek.html
Sve je objasnio!!!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ha Ha, imamo Miljkovica koji moze da zameni Savica,rece Stanojevic i osta ziv.Znaci ,ne samo sto zna da igra desnog beka ,sada moze da odigra i na mestu stopera.Ajde sad sa javljanjem i pisanjem ,ako SS to kaze onda je tako.E moj Stanojevicu ......
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Pa sta radi Mladen Krstajic ako je nasledio tim koji je sastavljen od pozajmljenih igraca?
sta da radi?
da ne dozvoli prodaju fejse ili savica na primer
da par dana pred start u evropi imamo i savica a i pravu zamenu za njega ali ne ako savic ode nego ako se povredi ili ima kartone
eto sta da radi
a ne da sad nemamo nijednog pravog stopera desno,a u veznom redu nijednog koji bije i ide u meso
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
ne znam zasto, ali nimalo ne verujem u brazilske stopere... ne kazem da je los igrac ovaj ali tesko njihovi stoperi uspevaju... a i na ''probu'' dolazi a znamo svi kako to ide :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ cuxon

A u Čileanske stopere veruješ ? :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
sta da radi?
da ne dozvoli prodaju fejse ili savica na primer
da par dana pred start u evropi imamo i savica a i pravu zamenu za njega ali ne ako savic ode nego ako se povredi ili ima kartone
eto sta da radi
a ne da sad nemamo nijednog pravog stopera desno,a u veznom redu nijednog koji bije i ide u meso

jbt zalis za fejsom kao da je odigrao svaku utakmicu svih 90 minuta prosle sezone... ne znam jesi li ti, ali su mnogi pljuvali fejsu i pevali mu onu pesmu, a sad se udaramo u glavu sto je otisao...

Vrlo licemerno sa nase strane...

O savicu sam pisao, ja da sam predsednik FK Partizan i da mi neko da ove pare za igraca koji je igrao 6 meseci kod mene, odmah bi ga prodao...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top