Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Nisam u toku...

Jel ovaj Luizao dosao kod nas na probu???
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
maximilian,mnogo gresis u vezi fljamurtarija. Ruzno im ime nekako, pa jos albanci, te je ostala godinama zajebancija na nas racun od strane musavih. Mnogo su slabije ekipe od tog fljamurtarija nas izbacivale posle toga, ali je fama fljamurtari ostala vecita.
Podsecanja radi taj isti fljamurtari je posle nas izbacio jos neke ozbiljnije ekipe,a ispao koliko se secam tek od Barselone i to zbog gola u gostima ili na penale, nisam siguran, mrzi me da trazim po netu...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Za Labrina se tucemo kao da je Teri licno. Osecam da je Mare za njega Krle. :)
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nastavak cirkusa zvanog ,,letnji prelazni rok 2011"

Ta "pobeda" koju pominjete je lazna.Bjeka je sacuvao Stanoja a ako je to pobeda onda ok.

Dalje smesne su price Krstajica koje prica zadnjih dana.

Da li je moguce da mi moramo da prodamo sve igrace da bi obezbedili budzet od izmisljenih i prevelikih 15 miliona.Jeste *urac moj.

Takodje muka mi je vise prica samo je Fejsa neplaniran i Savic itd.

Gospodo SVE u ovom prelaznom roku sto se odlazaka tice je NEPLANIRANO!!!

Jel planski da se prodaju 3 zadnja vezna?Znam sad ce krenuti price Lolu nismo mogli,Racu dugo prodajemo,Fejsa je trazio...

Gospodo to su TRI igraca,nije to jedan igrac,za jednog mogu da progutam pricu ali za TRI PUTA PO JEDNOG NE MOGU!
Tako se moze napraviti alibi za 50 igraca,ako idete logikom 50 puta po jedan.

Cinjenica da je na delu rasprodaja i neplanski rad i svako ko krene da pojedinacno opravdava svaki transfer maze sam sebe oci,a ujedno prihvata ovu pricu ,,50 puta jedan"

Da pojasnim ,,50 puta jedan" je sistem u kome Partizan proda 10 igraca i onda krene pojedinacno da objasnjava pricama tipa:,,ovaj je morao,ovog nismo mogli,ovom otpala trepavica,ovom mali tuki pa bi na Zapad da ga operise....."

Na kraju balade mi ostanemo bez 10 pozudanih fudbalera i skacemo od srece sto smo doveli 10 zamena sumnjivog profila.

Dakle brze igrace nismo doveli ,dovodili smo samo zamene otislim igracima a tajming nam je "pravi".

Pominje se prosla godina i prica da su tada dosli samo Radisa i Robi.A ko je otisao???Ovi sto su sad dosli nebi dosli da nisu prodati igraci na tim mestima.Toliko o tome...

Generalno ludost je uopste polemisati oko prelaznog roka gde mi promenimo 10 igraca....
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
maximilian,mnogo gresis u vezi fljamurtarija. Ruzno im ime nekako, pa jos albanci, te je ostala godinama zajebancija na nas racun od strane musavih. Mnogo su slabije ekipe od tog fljamurtarija nas izbacivale posle toga, ali je fama fljamurtari ostala vecita.
Podsecanja radi taj isti fljamurtari je posle nas izbacio jos neke ozbiljnije ekipe,a ispao koliko se secam tek od Barselone i to zbog gola u gostima ili na penale, nisam siguran, mrzi me da trazim po netu...


Ispali su tako sto su pobedili Barselonu kod kuce sa 1-0, a izgubili u gostima 4-1.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
* Mister MVP :respect
Bravo, sve si lepo rekao, samo sto se ne bih slozio da je pljuvanje posledica decijeg ponasanja, vise mi lici na frustraciju licnim zivotom, nekim neuspehom ili sta vec. Negde mora da se prazne, pa najbolje na forumu, jer ovde svi sve znaju. Samo se pitam kako ih ne boli glava od tolikog lupanja u zid :D

A ko si ti i šta si ti uspeo u životu pa sebi daješ za pravo da drugima deliš lekcije!
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Dobro Army, ali sta mozemo mi tu da uradimo ? Ti, ja, mi ? NISTA. Jedino nam preostaje nada za bolje dane, i tako do veka. Valjda ce doci jos 2 stopera i krlio.Ni meni nije jasno sto smo ovoliko zapenili za tog Labrina ?
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Da je u klubu nesto teze finansijsko stanje ja di razumeo odlazak Savica .
Sa tim novcem bi resili godisnji budzet i ostalo bi nesto novca da proba da se "ubode" prava zamena za njega .
A ovako , imas proverenog igraca u timu koji sigurno nema velika primanja , znaci nije ti veliki teret za budzet . Ako danas vredi toliko on ce i "sutra" vredeti toliko a mozda i vise .
Prodati takvog igraca i na njegovo mesto dovesti na pozajmicu neproverenog igraca koji ima sigurno mnogo vecu platu i plus verovatno neku cifru mora da daju i za pozajmicu , po meni bi to bio ocajan potez rukovotsva.
A sigurno bi taj odlazak preko i za samog igraca bio velika greska , on nije odigrao vise od 30 utakmica u nasoj prvoj ligi ?
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
33
Reaction score
2
Bravo WebGazda!! Isto pitanje za vas sto sve znate i u sve se razumete ;)

WebGazda: ajde lepo odmori od foruma, da te ne smaramo
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ovaj brazilac na klipu izgleda odlicno e sad da li je kao Zaim videcemo :D Upada u oci da je prilicno brz za stopera iako nije startan. Zna da se postavi i dobro uklizava. Videcemo da li je to resenje :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
kako se neko ne zajebe da hoce da kupi tomica,scepovica ili miljkovica?
makar jednog od njih tri jebote,pa makar nam se stanoje nakratko razboleo od tuge
Za nekog ko je banovan za sirenje lazi po forumu, vrlo si smeo moram priznati.
momcic,nije automatski laz sve ono o cemu ti nemas pojma
nije cak ni kad prodje pola godine ili skoro godina od tad
i ja kazem sreca da postoji arhiva
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ko li je menadzer ovom mitskom bicu - Labrinu da mi je znati? :D

Kad se odbije deo Borci, deo vlasniku 50% transfera svih igraca Partizana - Ramadaniju, deo ostalim menadzerima, taman ce od Savicevog transfera ostati da dovedemo Grncarova ili Grncareva, a mozda i obojicu :D .

Ah, da , jebu nas i te susne sezone, klub ovakve organizacije ne sme sebi nikako da dozvoli da ne igra Ligu Sampiona svake godine, a svake druge da ne udje u 1/8 finala i tako popuni budzet od 8 miliona evra po Djurinoj ili 15 miliona evra po Krletovoj kursnoj listi, gde su te razlike verovatno prouzrokovane brutalnim jacanjem dinara.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Ovaj Luizao igra DESNOM NOGOM, a ne levom kao sto su napisali ovi sa transfermarket-a!!!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
ovo je sjajna vest za laku noc
desnjak je
savic neka pali,nasli smo desnjaka
Ah, da , jebu nas i te susne sezone, klub ovakve organizacije ne sme sebi nikako da dozvoli da ne igra Ligu Sampiona svake godine, a svake druge da ne udje u 1/8 finala i tako popuni budzet od 8 miliona evra po Djurinoj ili 15 miliona evra po Krletovoj kursnoj listi, gde su te razlike verovatno prouzrokovane brutalnim jacanjem dinara.
ne ali stvarno bi morali da se dogovore jel 8 ili 15 miliona kinta za godinu dana prezivljavanja na pozitivnoj nuli :D
sprdnja ali totalna
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.941
Локација
NBG
momcic,nije automatski laz sve ono o cemu ti nemas pojma
nije cak ni kad prodje pola godine ili skoro godina od tad
i ja kazem sreca da postoji arhiva

Ja svoje godine znam i vise nego sto treba znam.
A ti posto se kurcis svojim godinama (ko neki skrndelji i parazit matori iz fk-a), trebao da znas da ne treba da sudis prema godinama.

A arhiva kaze da je Kleo oteran, sto je dokazano da nije i mozes da proveris kod bilo koga iz fk Partizan. Ali tebi je to bilo tada u koristi da pustis u nemirnu masu. Ako dostavis dokaz uzimam kasiku, ako ne bolje cuti.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stanojević:


* Miljković je kriv, jer se povredio prvog dana priprema. Nije došao spreman i moraće da snosi određene posledice zbog toga. *

* Moramo da ga dovedemo što pre, ali imamo mi tu alternative jer i Miljković i Ranković mogu da odigraju na toj poziciji . *


Na kraju ce tacno biti zadovoljni Miljkovicem na poziciji shtopera.Zaboravite sad sankcije,frka je,nema se igracha.Ostanite jednom dosledni svojim izjavama!
Superishka je Miljko,samo ga jebe kad navijachi zvizde.

"Teško mi je zbog poraza, ali i zbog zvižduka. Dolaze sa istočne i zapadne tribine od ljudi koji ne dolaze u šampionatu. Nismo zaslužili takav odnos".

Ali su zato navijachi zasluzili jebanje u zdrav mozak od strane FK Partizan.

Taman se ponadam da smo ojachali u svih segmentima kluba,da cemo se konachno izdici iz ovog sivila koje nas okruzuje ali onda dodje prelazni rok i srushi mi sve snove i nade.



Nemoj farbati slova.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Trener Partizana Aleksandar Stanojević ranije je izjavio da je uveren da će Savić igrati na oba meča kvalifikacija za LŠ.
"On će definitivno igrati obe utakmice protiv Škendije", rekao je ranije Stanojević.

''Borba za Labrina traje i dalje, postoje pozitivni signali, ali ako se taj transfer i ne realizuje, direktor Krstajić je spremio još dve ili tri rezervne varijante. Ne brinem mnogo, neće me klub ostaviti bez štopera'', poručio je Stanojević.

"Ako ne možemo da se izborimo i bez Stefana sa makedonskim prvakom, koga nimalo ne potcenjujem, onda nam je sve uzalud" - kaže trener Partizana Aleksandar Stanojević.

Ostavljen si ti kao sto vidis, i sve ti je uzalud...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
OK dosao je znaci i ovaj trenutak.
Ja se stidim sto tribinu, stadion i ovaj forum delim sa pojedincima. Znao sam da ce uskoro poceti da se pljuju Stanojevic i Krstajic. Sta je sad bilo, nisu ni oni posteni? Ima li neko za vas posten? Ima li bar neko posten a da ima neke veze sa Partizanom? Osim naravno Borca za pravdu i boljitak u srpskom fudbalu? Da li vi uopste ponekad procitate svoje postove? Da li razmislite o njima?
Lepo je receno prosle godine u ovo vreme su bila dovedena samo 2 igraca. Sada smo doveli odlicne igrace, ostaje samo taj stoper i zadni vezni. Rezultati su tu, imamo dobrog trenera, postenog sportskog direktora. Lakse je popljuvati Krstajica nego priznati da nije to bas sve tako crno U FK. Jer da nije crno ne bi imali koga da vredjate zar ne?
4 titule+ solidni u Evropi. Sta jos hocete da vam klub plati i kurve pa da imate i da jebete nesto?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Odlasci, dolasci sta to bre nas treba da zanima dok god ima rezultata? Pa ne radite vi u klubu pa da brinete o tome, jedino merilo su rezultati...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top