Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
niti je morao da se pusti tejgo ili smiljanic a da se kurcem ne mrdne da ih se sacuva


А зашто да се задржи играч који не вреди те паре ,а при том има плату од 600 000 еу. Уместо њега је доведен играч који је много бољи и кориснији за екипу.Да не причам да игра за скоро дупло мање новца...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
fejsa je pre povrede bio nas najbolji igrac
fejsa se sad vratio posle povrede
fejsa je trebao da nastavi tamo gde je stao
evo nam kurac sto ce da nastavi tamo gde je stao

Jel smes da se zakunes da nisi nikad mislio da je Ivan Tomic lud sto je doveo Fejsu, da je spor ko kornjaca itd itd..?

A vidimo na mnogim primerima kako se igraci vracaju iz povreda...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja ne pamtim da je neki igrac kod nas prosao probu.Ne poznajem ovog Brazilca,da ne gresim dusu,ali cim dolazi na probu,jasno je koliko vredi.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
njih ne spominjem... cuo sam za 2 ne racunajuci Labrina :D
drugo... ljudi, ne zamlacujte se mnogo oko Savica, placaju ga duplo vise nego sto je Barsa Pikea platila... Roma je Meksesa platila 7 miliona... Te pare su velike za stopera, pogotovo iz nase lige i nebitan je tajming, te pare se uzimaju i gotova prica jer verovatno nikad vise ne bi imali prilike da ih vide... pustite sad te price da bi vredeo isto ili vise na zimu, biznis je biznis... znaju oni da mi velike domete nemamo pa se okrecu egzistenciji (i svojoj naravno)...
nego, 'oce li taj Labrin vise? nema se vremena...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.945
Локација
NBG
on je sad i fudbalski doktor nego zaboravio da zameni profesiju ispod nika
da mu iz kuce sve prodaju on bi nasao razlog da ih opravda

Za nekog ko je banovan za sirenje lazi po forumu, vrlo si smeo moram priznati. Nisam sam sebi stavio titulu u kosarci vec drugi, tako da necu da se kitim i fudbalom.

A za tvoju titulu ispod, bolje da ne kazem nista, spustio bi se na tvoj nivo.

Srecom tu je arhiva.

@Sale-SK

Diarra, Marceta i uskoro Abraham.
To sto dolazi na probu nije nikakvo merilo.
Mi smo jednog brazilskog reprezentativnog levog beka odbili i procenili na probi da ne moze da donese prevagu. Tako da to nema veze.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
33
Reaction score
2
Видим, ти знаш/тврдиш да је последица "пљувања" незадовољство личним животом и сл. Само ме занима на основу чега си то закључио?!

То што си рекао уопште није лепо, јер си тиме "поткачио" и неке старије форумаше који знају да "пљуну" - са разлогом.

Уосталом, ево и ја сам рекао да нисам задовољан овом политиком, изјавама СС, МК и да је све ово чист аматеризам што они раде и како се понашају.
Нисам незадовољан квалитетом свог живота, чак шта више - јако сам срећан, али паметан нисам, да престанем да се узбуђујем гледајући како функционише ФКП.

Праштајте због off-a
Jedno je izraziti nezadovoljstvo, ali ovoliko pljuvanja ja skoro nisam video. Ubedljivo smo dominantni u bivsoj Jugoslaviji, jedini igramo LS. Razumeo bi da nemamo rezultate, da prodajemo igrace a da ih ne dovodimo. Mi smo vec ulozili preko 3 miliona u ovaj prelazni rok, kao nikada do sad. Zato aj malo da smirite strasti i da podrzimo ovaj projekat, lako cemo ih oterati ako ne bude rezultata.
A sto se tice mog zakljucka, pa kako ne uzivate u ovom teroru u svim sportovima?? Opustite se malo, navijajte za Partizan, bice vam mnogo lakse. Ako niste shvatili da KONSTANTNIM pljuvanjem necete postici nista,onda stvarno nemam sta da ti/vam kazem.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Moja ocekivanja su ispunjena kada je prelazni rok u pitanju. Zadovoljan sam ovim do sada. Treba nam jos dva-tri igraca.
Ni jedna nasa uprava u ovih 66 godina nije imala ambicije da stvori ozbiljan veliki klub poput Liverpula, Mančestera, Čelzija, Barselone. Reala. To je nasa pozicija. Prosla godina je bila mnogo dobra, apetiti su porasli.
Nisu nase ambicije da budemo klub iz top 16 dela, vec da u Evropi zavisimo od slucaja do slucaja, a da uzmemo sto vise titula ovde.
Ova ekipa je kadra za to, da se bori za titulu sa Zvezdom. Je li moglo vise ?
Jeste, moglo je. Hoce li vise nasa uprava ? Nece, hoce da zarade. To je realnost, treba se sa tim pomiriti.
Iz te perspektive, prelazni rok je ok, sa izuzetkom Fejse, i ako dodju jos jedan spic, dva stopera i zadnji vezni.
Molimo Boga za dobar zreb i borimo sa za titulu. To je Partizan, bice isto to i za 30 godina, bio je isto to i pre 20 godina. Malo gore- malo dole, ovo je nasa pozicija.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Kakva parada luzera. Manje su se bunili ljudi prošlog leta kada je potrošeno 10.000 evra na prelazni rok, a sad se diže ona stvar na upravu. Pa da su pošteni NIKAD ne bi bili tu gde jesu, počevši od Saleta i Krleta, niti bi klub bio tu gde jeste.

Kad bi ideja bila da se ostvari kontrola poslovanja od strane navijača, bilo bi mnogo lakše. Npr. da makar Gazda i JeNeA kažu da su videli papire i da nije bilo krađe. Ovako možemo samo da kukamo, a igrači će da odlaze i odlaze i...pogađate? neće biti rezultata na nivou koji želimo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ja iskreno želim da verujem da je ovo svesno slabljenje tima od strane naše uprave neko ulaganje za budućnost, pošto će biti pružena šansa mladima... Kanda su naši u upravi shvatili da i sa znatno slabijim timom ćemo u situaciji kad se Ciganija zakrvila sa svima uzeti domaću titulu, a za Evropu jbg sad... To što će neka iole bolja evropska ekipa da nas ispreskače samo tako, njih preterano ne boli, jer će na kraju sezone Đura izaći sa pričom kako je nova titula istorijska i da to niko još nikad nije uradio, a mi ćemo tu priču opet iznova popušiti jer nadasve volimo Partizan, a i mnogo mrzimo Ciganiju!

Ha Ha, imamo Miljkovica koji moze da zameni Savica,rece Stanojevic i osta ziv.Znaci ,ne samo sto zna da igra desnog beka ,sada moze da odigra i na mestu stopera.Ajde sad sa javljanjem i pisanjem ,ako SS to kaze onda je tako.E moj Stanojevicu ......
Ma nije Labrin novi Kordoba.... Miljković je to, samo mi nismo znali!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
. Pa da su pošteni NIKAD ne bi bili tu gde jesu, počevši od Saleta i Krleta, niti bi klub bio tu gde jeste.

Kad bi ideja bila da se ostvari kontrola poslovanja od strane navijača, bilo bi mnogo lakše. Npr. da makar Gazda i JeNeA kažu da su videli papire i da nije bilo krađe. Ovako možemo samo da kukamo, a igrači će da odlaze i odlaze i...pogađate? neće biti rezultata na nivou koji želimo.

Значи код нас нема поштених људи?
А ово друго да није смијешно било би жалосно! :)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pazite.

Prodajom Savica bez zamjene mi smo vec debelo potcijenili siptare, bez obzira sta Stanojevic izjavljuje po novinama.

A ja sam taj siptarski film vec gledao osamdesetih i ne bih bas volio da se ponovi.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
nije problem prodaja, problem je sto je miljkovic ne samo majkon nas, nego i puyol sad postao.. dakle, netreba nam zamena.. predvidjam da ce trebati dosta kasika uskoro za ove koji se hvale kako smo to dominantni u poslednijh par godina, a ne postavlja te sebi pitanje, da je i to pod upitnikom sa ovakom politikom..

prodaje ce uvek biti, ali za jednog od najkvalitetnijih igraca treba pobogu i adekvatna zamena.. mnogo se zajebavamo, sve u svemu, bice zabavno kad jedni druge budu podsecali sta su govorili u julu mesecu..:D

edit: jedini "spas" vidim u tome, da nam siptari uvale 2 komada i da bude nekih 4-2 u beogradu, pa da im udje iz dupeta u glavu da nam ipak treba nesto ozbiljno u zadnjoj liniji..
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Pazite.

Prodajom Savica bez zamjene mi smo vec debelo potcijenili siptare, bez obzira sta Stanojevic izjavljuje po novinama.

A ja sam taj siptarski film vec gledao osamdesetih i ne bih bas volio da se ponovi.



И ја са 90кг да станем овако неспреман , добили би шиптаре ... биће то лаганих 5-6 комада...



Labrin sve bliži Humskoj
S. I. | 04. jul 2011. 20:59 | Komentara: 0
Borba za Čileanca traje, pozitivni su signali, ali ako se to ne dogodi Krstajić je spremio dve-tri dobre solucije – ističe trener Stanojević


Karlos Labrin


ČILEANAC Karlos Labrin je sve bliži Humskoj.

Igrač koji već dve nedelje slovi za pojačanje crno-belih iz Palerma (pozajmica na godinu dana) bi, ipak, mogao da obuče Partizana, mada sportski direktor MladenKrstajić ima u opciji još nekoliko rešenja.

- Borba za Čileanca traje, pozitivni su signali, ali ako se to ne dogodi Krstajić je spremio dve-tri dobre solucije. Ne brinem se previše, neće me klub ostaviti bez štopera - veruje u timski rad trener Aleksandar Stanojević
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Joj Munjo nemoj tako da pricas molim te. Isto sam mislio protiv Fljamurtarija u stvari tada je razlika u kvaliteti bila jos veca u nasu korist.

Znao sam da cemo utopiti Savica i nisam kritikovao ali bez zamjene....
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Meni i dalje nije jasno zasto smo mi bas toliko zagrizli za tog Labrina? Nema evropskog iskustva i mlad je. Jeste da je reprezentativac ali ko garantuje da ce on biti dobro resenje za nas.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
ko garantuje za bilo koga? da se garantuje ne bi bio fudbal to sto jeste...
cim su zagrizli valjda valja nesto, ne verujem da je drvo neko...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top