Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Ma napravićemo ako treba i dres i trenerku :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A trazicemo da im se FK preimenuje u FK Ruzna proslost :D (Kad je KK vec Sledeca sezona :D )
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Vise mi se svidja Bogunovica da gledam jos godinu dana pre nego te cigansture.
Taj je zatrovan mrznjom prema Partizanu!
Nadam se boljim vestima u ponedeljak nego ovim.
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Vera nas uči da ljudima treba praštati pogotovo ako shvate gde su grešili u prošlosti.

Vjera nas uci i da ne treba da mrzimo, pa mi ipak mrzimo. NUSKNVP?

Stojke je uvideo svoju grešku, pokajao se i zatražio oproštaj
.

Mislim da je jedino sto je Stojke uvidio to da mu je jedini nacin da fudbalski "vaskrsne"- da dodje u Partizan. Dakle, cisto interesna kategorija. Za "oprstaj ruzne proslosti" zamolio je TEK nakon Djenove, kada su njegovi bivsi drugari "s' tribine severne" pokusali da ga lincuju. Pa ko veli..."sad bar znam kojem cu se privoleti carstvu." Takodje, vrlo se dobro sjecam jedne od njegovih prvih recenica prilikom predstavljana u Partizanu: "Svi znate ko sam i sta sam"... Sto tad ne zatrazi oprost?

Ja sam mu oprostio, a isto ću oprostiti i drugima koji greše, a posle se pokaju i zatraže oproštaj. Nebitno da li je u pitanju sport ili bilo šta drugo!

Apsolutno postujem tvoj stav. I ne pretendujem da je moj stav jedini ispravan. Ali... Ja mu nisam oprostio niti cu ikada. Ni njemu, kao sto nisam ni Duletu ni Divcu. Obitavanje u crveno- bijelom toru, makar i dan, suvise je tezak prekrsaj, tako da oprostaj treba ostaviti Bogu, mi smo isuvise gresni. To je moj stav.

Već ste oprostili Volkovu
Ko smo to "mi", a ko ste to "vi"? Ja sam pojedinac, nisam clan nijedne grupe ili podgrupe, razmisljam svojom glavom i ne prihvatam bilo kakve generalizacije ovakvog tipa.

Ej bre, ovaj je učestvovao u tučama sa Grobarima

Na kraju, i ovo je postenije od onoga sto je radio golman nam: "Pljujem bez razloga po Partizanu po raznim trash emisijama, a kad se sudba sa mnom surovo poigra, trazim oprostaj..."
Zgodna je stvar ta naknadna pamet... kad ima kod koga da prodje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
A Vujaniću i Tomaševiću? A Saletu Đorđeviću što ga je tata prvo u cigane, kod svojih, vodio?

Poštujem tvoj stav apsolutno, ali zar ne misliš da malo time svoja osećanja stavljaš iznad kluba?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vjera nas uci i da ne treba da mrzimo, pa mi ipak mrzimo. NUSKNVP?

Eto vidiš, ja ne mrzim nikoga... ni cigane, ni Hrvate, ni muslimane...

... Ja mu nisam oprostio niti cu ikada. Ni njemu, kao sto nisam ni Duletu ni Divcu. Obitavanje u crveno- bijelom toru, makar i dan, suvise je tezak prekrsaj, tako da oprostaj treba ostaviti Bogu, mi smo isuvise gresni. To je moj stav.

Ajde sada mi kaži da među drugovima, a pogotovo u porodici nemaš ni jednog ciganina!!!

Ovo je sport i ko god će srcem i dušom braniti grb i dres koji navuče na sebe, za mene je dobrodošao.

stojke2.jpg
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
A Vujaniću i Tomaševiću? A Saletu Đorđeviću što ga je tata prvo u cigane, kod svojih, vodio?

Poštujem tvoj stav apsolutno, ali zar ne misliš da malo time svoja osećanja stavljaš iznad kluba?


Tomasevic je izgubio jednog od najboljih drugova ( jedan od starijih ciganskih vodja ) jer je presao kod nas ...
Sojkovicu ne zameram nista dok se ponasa ovako kako se ponasa - daje 100% na svakoj utakmici ... iako iskreno,zbog svega iz proslosti sam sumnjao u njegovo postenje pogotovo u derbijima ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ajde bre ljudi dosta vise toga ko je sta bio, sta je bio da je bio kakve veze ima?
Vi znate dal' je Neca Tomic bio zvezdas pre dolaska kod nas? Savic? Bilo ko.
Pa 2006 godina nisam siguran al' mislim da je septembar mesec Kup Uefa protiv Groningena 4:2 za nas, Dejan Lekic i ja dosli iz Loznice istim autobusom i stajali jedan uz drugog, on sluzio vojsku ovde igrao za Jadar iz donjeg Dobrica, zajedno se posle vratili do stanice ja se vratio kuci on otisao za Kraljevo.
Glupo je bilo koga etiketirati tim ko je sta je, Volkov nikad nije bio navijac zvezde i da jeste to je njegov problem bude li mrsio sto se ne mrsi otici ce u Teleoptik pa nek navija za koga hoce,
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
@Talični,
ja sam i htela da kažem da teranje maka na konac nije uredu. Ja imam dosta poznanika i prijatelja cigana, pa šta?!
Danas je sport veliki biznis i fudbaleri su zaposleni kao i svi radnici u bilo kojoj drugoj firmi, rade za novac i idu tamo gde su im bolji uslovi.

Pa i Milko je prešao kod nas zbog stana a ne zato što nas je voleo.

PS I ja sam strahovala od Stojkovićevog nastupa u derbijima. Možda je grozno ovo što ću reći, ali oni su njemu, bar što se prijema od strane navijača tiče, učinili uslugu sa napadom u Đenovi.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Eduardo za MONDO: Luizao? Nisam verovao


Brazilski napadač iz Partizana u razgovoru za MONDO nahvalio zemljaka koji je došao na probu. Luizao: "Baš veliki klub".


Partizanu je pod hitno potreban desni štoper. U duelima sa Škendijom trener Aleksandar Stanojević verovatno će koristiti svog imenjaka Rankovića kao alternativu, ali mu je neophodno trajno rešenje.

Sportski direktor Mladen Krstajić pregovara sa, kako je rekao, nekolicinom stranih štopera, a na probu je stigao Luis Karlos Nasimento Žunior ili kraće Luizao.

"Nisam mogao da verujem da ga Partizan dovodi", poručio je njegov zemljak Eduardo, koji je nedavno stigao među crno-bele.

Njih dvojica su se sprijateljili dok su zajedno nastupali za mlađe reprezentativne selekcije "karioka".

Statistika ne govori u prilog da je 24-godišnji defanzivac vredan takve reakcije Eduarda, jer se Luizao u poslednje četiri godine šetao od Švajcarske preko Brazila do Uzbekistana, pa opet do domovine, a nigde se nije naigrao.

A slovio je za velikog talenta. Svojevremeno je u reprezentaciji "do 20 godina" na Svetskom prvenstvu 2007. bio kapiten i Alešandre Patu, sadašnjoj vedeti Milana, Davidu Luizu, igraču Čelsija (na slici sa trakom, dok je Eduardo dole levo)... Međutim, kada ga je Luis Felipe Skolari odveo u Uzbekistan, preciznije u Bunjodkor, kola su mu krenula nizbrdo.


Ipak, Eduardo tvrdi da se radi o vanserijskom igraču.

"Poznajemo se nekoliko godina i o njegovim igračkim kvalitetima neću da pričam, to ćete videti. A kao čovek - tvrdim da mu je profesionalan odnos prema poslu vrlina i da radi za ekipu", izjavio je Eduardo za MONDO.

"Mnogo mi je drago što je ovde, ne samo zato što imam zemljaka pored sebe, već i tako dobrog igrača na poziciji na kojoj smo trenutno u deficitu. Siguran sam da će ostati", dodao je Eduardo.

Luizao je u petak uveče odradio prvi trening u Zemunelu. Namera mu je da se nametne Stanojeviću i saradnicima kako bi mu srpski prvak ponudio ugovor. Prvu priliku imaće već u subotu na utakmici protiv Jagodine.

"Dosta sam ranije slušao o Partizanu, ali tek sada vidim koliko je veliki klub", poručio je 184 centimetara visoki fudbaler za MONDO.

"Kakav je ovo Sportski centar i kako su ljudi posvećeni poslu... A i ekipa mi deluje odlično. Nadam se da ću ostati", zaključio je Luizao
.

(R.J, MONDO)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
@ Jaco
ma naravno,citirao sam tebe jer si pomenula Tomasevica a znam celu pricu posto je taj momak inace jedan i od mojih najboljih drugova ... konkretno sa njim uospte vise ne pricam o odnosim FKP-cz posto je mnogo nerealan u tome tako da se uvek posvadjamo ...

pa meni je 80% drustva cigansko ...jebiga,niko nije savrsen :D
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Po mom mišljenju za dolazak Jankovića ne postoje ni teorijske šanse.Ugovor mu ističe sledeće leto tako da ga moraju prodati sada jer na zimu postaje već slobodan,tako da opcija pozajmice otpada. U slučaju da Đenova i spusti cenu, Đura nema šanse da ga isprati sa ugovorom(sve i da hoće da dođe).
Dolazak Baste bi bila realnija stvar.
Što se tiče Pravoslavlja i praštanja meni pada na pamet rečenica"Ne sudi da ti se ne sudi"
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Eto vidiš, ja ne mrzim nikoga... ni cigane

Ok, pstujem tvoj stav i on mi je posle ovoga sto sam gore citirao potpuno jasan.

Ajde sada mi kaži da među drugovima, a pogotovo u porodici nemaš ni jednog ciganina!!!

Pogotovo u porodici nemam ni jednog ciganina. Sta da ti kazem, tako se zalomilo. Medju drugovima se i nadje neki, ali i tog nekog mnogo vise postujem, jer je to sto jeste oduvjek. Za razliku od "nekih". Dzaba tim "nekima" markeri i majice. Za nas "idealiste- budale" i "utopiste", "neki" ce uvije ostati ono sto su i bili.

Kako za koga. Za nekog i mnogo vise od sporta. Izgleda da je ovdje srz ove diskusije, kojom Vas ja vise ne bih zadrzavao.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
^
Mislim da ti nije potrebna ova slika ovde,jer je covek trenutno deo naseg kluba i kao takav on je u velikoj meri doprineo(i dalje doprinosi) uspsesima kluba...kojeg ti volis,nadam se...:confused
Uostalom opet se vracate na pricu iz prosle godine koja je vec prezvakana 1000x i to sve zbog Jankovica,za koga cak nije ni potvrdjeno da dolazi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zapenili ste oko gluposti bez veze i bez potrebe, samo cekam da vas opomene gvozdena pesnica foruma.
Mislim da ako Luizao pokaze kakvu takvu fizicku spremu, prelazni rok je za nas zavrsen.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Уопште не разумем чему ова прича о циганима?!
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
^
Mislim da ti nije potrebna ova slika
Mislim da si pomjesao. Slika nije moja nego njegova. Dakle, nije bila potrebna NJEMU.
jer je covek trenutno deo naseg kluba
nazalost.
Prilicno drsko sa tvoje strane.
i to sve zbog Jankovica,za koga cak nije ni potvrdjeno da dolazi.

Kad dodje, kasno je da se diskutuje, kao i u slucaju njegovog prethodnika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
@NN G012
Pa kad udari vrućina, mozak ode na rezervu, a moderacija još ubaci buvu... eto ti veselja i na našem i njihovom forumu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top