Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Prvo i osnovno- ja mnogo, mnogo vise volim Partizan nego sto mrzim zvezdu.
Ali, za mene je Partizan mnogo vise od osvojene titule, dobijenog derbija, zime u Evropi... Da ne bih sad kucao seminarski rad na tu temu, posluzicu se starom Grobarskom parolom- zastavom:

"Nije vazno pobediti, nije vazno biti prvi, vazno je osetiti Partizan u krvi!"


...ili, za one nesto mladje, citat iz pjesme "crno- beli klan":

"Zalud svaka sansa, zalud svaki gol, ako tvoje srce nije Partizanu sudjeno!"

I Kleo je stigao iz rupe, pa ostavi dubok trag kod nas, a prije njega i Milko. Svaki put sam zadovoljan kad nekoga izvedemo na pravi put. Ti igrači kod nas moraju više da se trude, jer u suprotnom bez obzira ko je kriv njima navijači j... sve po spisku.
Meni je najvažnije da Partizan bude prvi, da bilježi uspjehe, a ko će nam to donijeti nije toliko bitno.
Ima i ona parola: "Za ideale ginu budale".

P.S. Što se slučaja Boško tiče i ja sam jedan od onih koji misle da od toga nema ništa.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@GROBAR UE,
zato sam se i ogradila i rekla da ne znam kakav bi kvalitet on nama doneo. On beše davnih dana u Majorki igrao? Mislim da je nama potrebno da dođe igrač koji može odmah da donese prednost na terenu. Ali, ne mogu da verujem da ne možemo da nađemo igrača sličnih kvaliteta oko kojega ne bi bilo problema vansportske i vanterenske prirode.

Ma razumemo se Jasmina i ja se slazem sa tim u potpunosti!

Ali vidis da u nasoj JSL bedi nema kvaliteta,klupske maharadze su zbog pravila o 4 stranca nerealno digle cene svom proseku od igraca znajuci da smo u nezgodnoj poziciji a povratnici Grobari presusili.U toj situaciji ja bih pristao na ovog cigana(Borivoje brate svaka ti je zlatna o ovom ciganu i u pravu si potpuno ali vreme je da i u Evropi igramo neku kakvu takvu ulogu pa moramo da gutamo i ovakve zabetine ciganske zarad podizanja kvaliteta tima).On je igrao svoje najbolje role i u kontinuitetu u Majorki pa u Palermu kratko(odatle je i reprezentativni poziv zasluzio kod Antica).U Djenovi je na pozajmici iz Palerma ako se ne varam ali ga je teska povreda isekla ko Ljubu Fejsu.Mislim da bi on kudikamo vise postigao dosad ali onda ne bi ni bilo realno da dodje kod nas.

P.S I zavrsavam pricu o ovom ciganu jer em nije ni dosao em je nerealno da uopste dodje a mi razvezli o njemu!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Janković je Gazdina patka i on neće doći sigurno, tu je samo da nas odvede na pogrešan trag, suvišna je bilo kakva priča o njemu.

Znate koja nam je pozicija najdeficitarnija zato mućnite malo glavom ko bi to mogao da dodje, nije teško.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kad smo kod prelaznog roka i dolazaka sta bi sa onim pojacanjem u strucnom stabu sto ga Gospodin Djuric najavi ima vec dva meseca?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
E samo nam još jedan učukan u glavu treba k'o onaj što smo ga oterali na pola polusezone!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Pa sećaš se šta je Gazda još letos najavio :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
A možda i ovaj što drži kafić i čeka ponude dok svim zainteresovanim klubovima ne prođu priperme :D
Ima čovak naš pasoš :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Šta da ti kažem, udarila ova vrućina pa mi se mozak malo pregrejao, a štopera k'o pleve.... samo mi tiltuju u glavi :buhaha

ovo je kao da se igramo zagonetne ličnosti :buhaha
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
I Kleo je stigao iz rupe, pa ostavi dubok trag kod nas, a prije njega i Milko. Svaki put sam zadovoljan kad nekoga izvedemo na pravi put. Ti igrači kod nas moraju više da se trude, jer u suprotnom bez obzira ko je kriv njima navijači j... sve po spisku.



P.S. Što se slučaja Boško tiče i ja sam jedan od onih koji misle da od toga nema ništa.

Ogromna razlika izmedju Stojkovica na jednoj i Clea i Milka na drugoj strani, je u tome sto je ovaj prvi neko ko je ponikao u komsiluku i neko ko je od malena zadojen mrznjom prema Partizanu (sto je svojim izjavama i ponasanjem nesebicno dijelio sa vaskolikim auditorijumom).
Druga dvojica su klasicni "profesionalci- pecalbari". Dakle, dvije potpuno razlicite kategorije.

Meni je najvažnije da Partizan bude prvi, da bilježi uspjehe, a ko će nam to donijeti nije toliko bitno.

Partizan se svojim smekom i gospodskim ponasanjem igraca kroz istoriju razlikovao od svih ostalih, a narocito od "njih". Dolaskom Stojkovica i njemu slicnih kod nas, i "aminovanjem" toga od strane vecine navijaca, ta razlika se sve vise gubi i to je ono sto frustrira i boli.

Ima i ona parola: "Za ideale ginu budale".

Shvaticu ovo kao kompliment i zahvaliti ti se na njemu. Ponosan sam sto sam "budala koja gine za ideal" u moru slicnih tebi koji ne vide dalje od pukog uspjeha i rezultata.

p.s. Promijeni bar potpis, sta ce ti Sobic, budala koga su "ubili" ideali? Izvinjavam se za off.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo se vi igrajte, ako u ponedeljak ne pukne bomba, forum ce zahvatiti depresija :D

Ima i za to lek, a on se zove ... ...

... Ipak, za mene Vladimir Stojkovic NIJE IGRAC PARTIZANA, vec bivsi igrac crvene zvezde, i neko ko je nicim izazvan IZJAVIO DA MRZI PARTIZAN, na cijem golu, nakon par godina, gle cuda, zahvaljujuci spletu nesrecnih okolnosti stoji.
Iznio sam cinjenice, i stojim iza njih, bez obzira sto ih mnogi od Vas percipiraju drugacije. Zlobnici bi rekli- konformisticki.
Ako Vam to smeta, ja Vam zaista ne mogu pomoci.

Vera nas uči da ljudima treba praštati pogotovo ako shvate gde su grešili u prošlosti. Stojke je uvideo svoju grešku, pokajao se i zatražio oproštaj. Za mene kao Srbina i Pravoslavca to je dovoljno. Ja sam mu oprostio, a isto ću oprostiti i drugima koji greše, a posle se pokaju i zatraže oproštaj. Nebitno da li je u pitanju sport ili bilo šta drugo!

Već ste oprostili Volkovu, a on je bio deset puta gori i veća ciganštura nego Stojke i Boško zajedno. Ej bre, ovaj je učestvovao u tučama sa Grobarima, dok ova duga dva su samo igrali fudbal za njih.

Pa sećaš se šta je Gazda još letos najavio :wink:

Grobarska amnezija... ne sećaju se oni šta sam rekao pre dve-tri nedelje, kamoli letos. Neka pročešljaju forum pa će videti ko tačno dolazi.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
Tema ide pod kljuc ako krene sirenje izbora. pr:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.113
Локација
vaginamandibularia
Čekaj, Borivoje, šta je bitnije, rezultati kluba i progres ili neke naše vizije iz boljih vremena dok svi drugi ne odu svetlosnu godinu ispred? Primer takvog razmišljanja je svega 350 metara od JNA...
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Partizan se svojim smekom i gospodskim ponasanjem igraca kroz istoriju razlikovao od svih ostalih, a narocito od "njih". Dolaskom Stojkovica i njemu slicnih kod nas, i "aminovanjem" toga od strane vecine navijaca, ta razlika se sve vise gubi i to je ono sto frustrira i boli.


Svaka ti je na mestu, sto se tice ovoga. Grobar je gospodin, a cigan je sektas i sto se tice toga si maksimalno u pravu. probaj samo da se pomiris sa time da se sport pretvara u surovi profesionalizam, i da zato se mnoge stvari menjaju pa i neka grobarska eticka nacela. Izvnjavam se za off
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Već ste oprostili Volkovu, a on je bio deset puta gori i veća ciganštura nego Stojke i Boško zajedno.

Poenta je što se o Volkovu to nije pričalo, nije znalo.... on je dečko otišao iz Borče napolje, nije se ovde mnogo eksponirao, u vezu sa njima samo dovođen u smislu transfera...

Neka ćuti, trenira, igra najbolje što može i oprostićemo i njemu ružnu prošlost :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top