Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Slazem se sa Borivojem. Bata Mirkovic picka ciganska. :banghead
Izgleda da ova tema nije dovoljno do sada kontaminirana, pa je samo falilo prebrojavanje krvnih zrnaca 1988. jubilarni put.


:pop za sve nas
 

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
Zasto da ne, ja bih pristao momentalno da potpise ako ce da gine na terenu i on i bilo ko drugi...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.841
Локација
vaginamandibularia
Dobro je Borivoje,objasnio si. Ti si ultra Grobar, veći od svih nas zajedno. Nemoj da te zadržavamo više, mi navijačići koji smo videli stadion samo na razglednici.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
@Borivoje

Чини ми се да неко наш оде код њих, да ли би по теби било у реду реаговање типа Ђенова? Опасно личиш на таквог, мислио сам да код нас нема те патологије.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
šurdiloviću, partizan je veliki klub, tako da provincijska ubeđenja ne piju vodu.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Jebote, toliko strana ispisano za coveka koji je ovo leto otisao na pozajmicu u Padovu. Ja razumem da je napolju vruce i da sunce udara, ali bas da ovoliko skrenemo sa koloseka....
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Smatrajte raspravu o tome ko je ciganin a ko je Grobar zavrsenom!

Svaki sledeci post o ovome rezultirace direktnim banom u trajanju od 10 dana uz mogucnost da se duzina bana poveca!
 

Borivoje

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Dobro je Borivoje,objasnio si. Ti si ultra Grobar, veći od svih nas zajedno. Nemoj da te zadržavamo više, mi navijačići koji smo videli stadion samo na razglednici.

Kakav stereotip. Cemu takav ton? Odakle ti pravo da mi podmeces ono sto nisam rekao?
Da li je toliki problem to sto mislim svojom glavom, drugacije od vecine? Sto stvari i ljude nazivam pravim imenom?
I, zamolio bih te da se ne bavis procjenama ko je od nas "ultra" a ko "indijanac", neukusno je.

Izvinjavam se za off.

Problem je sto ovaj forum ima pravila koja ti ocigledno nisi procitao.
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jebote, toliko strana ispisano za coveka koji je ovo leto otisao na pozajmicu u Padovu. Ja razumem da je napolju vruce i da sunce udara, ali bas da ovoliko skrenemo sa koloseka....

Još kad saznam ko je sve ovo otpočeo, jebaću mu sve po spisku. Ajde, odoh ja malo na golf, a forum će svakako preživeti sledećih 5-6 sati bez mene. Uostalom, bomba pada tek u ponedeljak.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
A зашто увјек бомбе се најављују петком вече,и онда се сви ми сломишмо цјели викенд размишљајући шта како и ко.А газда ложили ложи :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
A Gazda ode na golf, zabole ga boškojanković :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.841
Локација
vaginamandibularia
IJU! Kakav je to rečnik, drugarice Jasmina :D

Vezano za bombu. 50% pada u ponedeljak, a 100% da ne pada..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
pa koristim eufemizme :D
šta ćeš kad ne nazivam stvar pravim imenom :buhaha
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Људи, искрено, гледајући/пратећи овако са стране - тема је отишла у курац.
Могу само да слутим како ће изгледати ако заиста овај потпише. :D

Газда, мани се голфа, занимај се нечим озбиљнијим(фудбал нпр.). :wink:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Енслејвд и ја бих сложио око тих процената! Што се мене тиче посматрам то кроз меч са Шкендијом и једина недоумица тренутно је да ли ће овај нови Бразилац моћи да конкурише бар за реванш... Све остало су пола патке, пола приче рекла-казала!
А што се тиче ових прозивки на рачун наших играча, играча који су нам итекако помогли да се домогнемо титуле и свега осталог имам само један коментар: срамота!
 

grobarstvo

Guest
Treba ostaviti Boska na miru.Ako dodje pisacemo.Jos nije stigao,a vec 6 strana o njemu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Samo da kažem... ko još nije kupio godišnju, a planira, neka pohita nema neke gužve, ali ako se miša zadesi u okolini (a zadesi se uvek) kupovina sezonske može da potraje :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top