Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Simonu ističe ugovor sledećeg leta,tako da Sporting mora da ga proda sada ako hoće pare za njega,što dalje isključuje pozajmicu kao opciju(osim ako ga nisu skroz škartirali pa žele da se oslobode njegove plate,koju mi takođe ne možemo ispratiti).
Sve i da mu je pala drastično cena, sigurno nije ispod 1,5 m,tako da....
Ja se nadam Kežmanu,siguran sam da bi njegovo prisustvo (pa makar i na klupi) bilo pozitivno za tim,posebno za mladje igrače...
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Sad nekima ni Simon Vukcevic ne valja :banghead Treba po dupetu od srece da se udaramo ako dodje... Opet se nasem detetu trazi dlaka u jajetu... Kukate kako je spora igra sa Ilicem i Vukicem i kako treba neko mladji da dodje a kad dodje....

Upravo tako, ja ne znam sto se neki gube da nam on ne bi valjao? Simon je pravi igrac za nas!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Nije nam valjao ni Smiljanić, ni Babović, ni Iliev,.. Sad ne valja iz raznoraznih razloga ni Tomić, ni Vukić, ni Miljković, ni Ranković, ni Rnić, itd. pa ni Ilić. Već unapred nam ne valja ni Vukčević. Ima li bre neko da odgovara? Postoji li takav igrač na svetu, makar bio i imaginaran, a da je naš domaći??? Ovde se ide iz krajnosti u krajnost. Nije mi jasno otkud je toliki mazohizam i defetizam ovde prisutan.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.561
Локација
vaginamandibularia
Simon... 1, tikva, saturn. Obično su povratnici ako ništa drugo, grobari, vole Partizan. Ovaj neradnik i čovek-tim nam tako ne treba, da odjekuje. Šćepović je timski igrač za njega, Babović čovek-iz-prve, a Stojković Grobarčina od rođenja
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jeste Vukcevic za nas, samo bi onda imali trojicu igraca koji ako dodaju nekom loptu celava im keva... :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ni Lola prošle godine nije bio za nas, pa evo cijelo ljeto se kuka što ga nismo otkupili. Garantujem da sjutra potpiše opet nešta ne bi valjalo.
Što se Simona tiče, jeste da je lud, ali ja bih ga rado ponovo vidio u našem dresu, ali mislim da od toga nema ništa. 1. zbog njegovih primanja, a 2. zaboravili ste da je i on u međuvremenu postao stranac.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Simon je igrao dobro za Sporting prosle sezone, nesto ne verujem da bi on dosao kod nas... Ma da sigurno da bi bio koristan.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Daj gol Simone, Simone...prijao bi nam dolazak Simona, i ja bi bas obradovao...ali iskreno mislim da od toga nema nista...
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Dobrodoslica Rnicu,samo bih zamolio Gazdu kad dobije info i najavi 2 mjeseca prije dolaske nekih igraca da blagovremeno vrati tu informaciju nazad da podsjeti ljude koga treba dovesti.
Vjerovatno su gledali utakmicu kad u studiju Rnic i bilo je ono "Vidiiii Rnic,pa jebo te covece skroz sam zaboravio" :D.

Mozda je ova prica o Simonu vise za temu bivsi igraci,istina da mu je dusa bilo drzati loptu ali jaceg igraca na lopti ja nisam gledao kod nas.Jedan igrac mu nije mogao oduzeti loptu,dvojici nije bio garantovan uspjeh nije bilo rijetko po trojica da ga napadaju.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
U postu iznad Shearerovog imaš odgovor...a i u više navrata na ovoj i još nekim temama je pomenuto da tim u PLS ligi može da ima dva stranca...
Samo malo prelistajte forum.

Ili igrajte menadžer sa timovima iz PLS. :D

Simon je dobrodošao, a ako mnogi od vas misle da ima previše igrača u sredini i da za njega nema mjesta, računajte na to da ako je Simon bolji od svih veznih on treba da igra, a najlošiji trebaju otići iz kluba. Uvek je dobrodošao igrač koji po kvalitetu treba da igra u prvih 11.

Mada, meni ide na neku stvar to što stvarno gomilamo igrače, prema tome kad dođe bolje opcija neko mora otići, ma koliki on autoritet imao.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
A kad dodje onda nece moci da igra zato sto je desnjak.

Imas pravo jos jednom da pogadjas kojom se nogom sluzi Simon. :D

Salu na stranu, dosao bi nam odlicno Vukcevic, ali me plasi da bi igrao desno krilo, a da ce na levom ponovo biti Sale, sto dalje implicira da ce igrati Vukic, sto dalje implicira da cu sam svoja damu pojesti na bilo kojoj ozbiljnijoj evropskoj utakmici. Ne kazem da je Zvone los fudbaler, daleko od toga, on je jedna od nasih legendi, ali trenutno nije spreman ni za pola sata.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Auuu nije valjda levak, pa to je jos gore! Onda ne samo da nece smeti da igra, nego ce morati za vreme utakmice da kleci na kukuruzu pored terena i da razmislja o svojim gresima.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Po meni je od idealan za ovo što nama igra Babović. Znači da igra desno, ali da ulazi u sredinu jer ima jak šut levom nogom i bio bi konstantno opasan.
Jedino što ne znam koliko je realno da dođe...
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Koliko je realan dolazak Simona ne znam..mada duboko verujem u to da ce doci(ukoliko prodjemo Genk),jer je ta informacija od jednog od igraca koji trenutno igraju za Partizan ;)
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
свиђао се Симон, неком од нас или не, мислим да је он последњи који се уклапа у ту прокламовану идеју о бржој игри. једноставно превише љубавише са лоптом, од чега га ни португалци нису одучили. сама чињеница да на њега не рачунају, довољно говори. што се уговора тиче, не баратам том цифром (ако је неком позната, нека постави), али верујем да би се ту брзо нашли по истом принципу, као за Стојковића.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Simon Vukcevic paklen igrac,dobro bi nam dosao:)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Нинковић на почетку припрема је изјавио да жели да буде капитен Партизана и наследник Саше Илића.
Svaka mu čast onda. Trebao sam da stavim "čast izuzecima".
Prošle godine na RTSu sam gledao emisiju sa Trbojevićem i igračima iz omladiske škole. Svakome idol Mesi, C. Ronaldo, Bekam i sl, i svi bi da igraju u Realu, Barsi, Juventusu, a Partizan niko ni da pomene.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
u 'sportu' danas pise i ovo:
nemanja rnic je cak 20. novo lice u partizanu ovog leta,racunajuci sve koji su potpisali ugovore,bili su ili su i dalje na probi,povratnika sa pozajmice dijaru,kao i talente koji su prikljuceni prvom timu'
ej,20 novih lica..:pop
pa i da 3 godine pre ovog niko nije otisao iz kluba ovo bi bilo strasno
pijaca i bukvalno
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Po meni je od idealan za ovo što nama igra Babović. Znači da igra desno, ali da ulazi u sredinu jer ima jak šut levom nogom i bio bi konstantno opasan.
Jedino što ne znam koliko je realno da dođe...

Nije on takav tip igrača kao npr. Bambi Tošić, on je više tip igrača koji lomi po svojoj strani (levoj), i ne bi se snašao u igri sa ulazom u sredinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top