Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Dobrodoslica za Knezevica...

Sve u svemu dobro pojacanje, i pristojna zamena za Necu. :)
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
dobro nam dosao sine...i da kidas!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Dobro je pojacavati se talentovanim mladim fudbalerima iz Srbije.
Ako nista drugo bar se gusi konkurencija.

Knezevicu,sad da grizes za klub pa da za par godina pricamo kako je ovo bio jedan od najboljih transfera Partizana u ovoj deceniji.
 

Comyzv

Guest
Да пожелим добродошлицу Кнежевићу,истина нисам га много пута гледао ове сезоне,али мислим да може много тога да допринесе,уз Вермеза мислим да ће да експлодира. Имамо страшно брзу екипу,Пауљевић,Аксентијевић,Волков,Марковић,Кнежевић,Нинковић. Још само овај фамозни штопер,и то би било то. Надамо се да ће се убрзо ријешити и ово.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Dobrodoslica "Felipeu" zvuci zajebanije... :D

Nego sta novine sviraju vise za Sulera...oce kaki nece kaki...U Zurnalu pise sta pise...sad pogledam Novosti...kad ono...

FK Partizan: Šuler pred parafom
Z. I. | 16. jun 2012. 09:19

Sa reprezentativcem Slovenije pregovori su već u poodmakloj fazi, a ceo posao bi trebalo da se realizuje već početkom naredne sedmice kada bi štoper trebalo da stigne u Beograd



Partizan u LŠ
PARTIZAN će u najskorije vreme rešiti i poslednje veliko pitanje u tekućem prelaznom roku, poziciju centralnog defanzivca, posle čega će krug pojačanja biti zatvoren.

Prvi pik je Marko Šuler, reprezentativac Slovenije sa kojim su pregovori već u poodmakloj fazi, a ceo posao bi trebalo da se realizuje već početkom naredne sedmice, kada bi fudbaler Genta trebalo da stigne u Beograd i utanači detalje saradnje, a zatim se priključi ekipi na pripremama na Tari.


J... novinari pa rasturaju...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Volim kad dolaze izuzetno brzi igrači, tako da me je i ovaj dolazak obradovao. Knezevicu, sad je sve na tebi i mislim da ćeš uspjeti, imam predosjecaj..

P.S. Ne znam je li to zbog čitanja ovog foruma, ili licne kulture, ali u ovm prelaznom roku, prilikom predstavljanja, igrači nam dolaze pristojno odjeveni :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
To kako dolaze je odraz licne kulture.
Inace ako moze neko Tumbi da skrene paznju da izbaci iz upotrebe kompletnu recenicu: ''Poslednjih godinu dana nasa skauting sluzba je pratila (ime fudbalera)''.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Dobrodoslica za Filipa! Neka da sve od sebe u svetom dresu i sve ce biti u redu.
PS.Zasto nema javne promocije Zabije ili ce je biti? Jel mu je 29 dodeljen na dresu?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bice u januaru kada bude odlazio :D Ako bude dao preko 10 golova naravno, cim mu cena skoci na milionce.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dečko je sasvim ok , e sad ,kako će se uklopiti u tim ,taktiku ,svetla velegrada ...

Puno faktora mora da se poklopi ,ali za početak, dečko obećava.

Dobrodošao !
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Добродошлица Кнежевићу пре свега, и нормално да му пожелим све најбоље јер ипак сада игра за Партизан! Оно што ја знам одавде, из прича, јесте да је потребно мало умирити дечка... Пре свега глава је ту најбитнија. Ако то усклади и смири, квалитете да буде добар играч има! Ја му желим све најбоље, па ћемо видети!
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Posle Ćirkovića dobismo i Radovića(iz perioda dok je igrao u Partizanu).
Jako brz igrač,sa loptom da zna nešto otišao bi u inostranstvo.
Za našu ligu odličan igrač,videćemo kako će se dalje razvijati.
Nadam se da neće da mrsi muda na sredini pošto ima i tu karakteristiku već da će da trči i razigrava.

15 dana pregovarali,kako je postalo teško dovesti igrača u FKP koji nije Faljijev...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Sve najbolje Knezevicu u voljenom klubu ! Pratim ga zadnje dve godine,i siguran sam da je izuzetno dobar fudbaler,ali malo prepotentan,a to ce Vermez i Tumbica znati da obuzdaju,jos samo da se obistini ovo sto se najavljuje za stopera u toku naredne nedelje i mi smo kompletirali tim 90 % :pfc:
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
mislim da ce knezevic da bude koristan igrac...
dobro je sto dovodimo brze, probojne igrace, uz njega i lazara mozemo bolje da koristimo prostor
cuo sam da decko ima bas talenta, ali mora ljudski da sazri...
dobrodosao u svakom slucaju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top