Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Moja greska ! Mislio sam da ostaje taj podatak da ide...:D 90% je blizu odlaska !
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Хтео је да каже 90 посто остаје, 100 посто иде. :D
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Nesto sam se istripovao,citao neku drugu temu,pa odgovorio na ovu...:D Sada je ispravljeno,to jest dodao sam objasnjenje...:)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Висла до Шулера пре Партизана

Стигао је на Тару и Љубиша Тумбаковић, али штопера није довео. Пик у лику Марка Шулера клизи из руку спортског директора Партизана, репрезентативац Словеније у поодмаклој је фази преговора са Вислом из Кракова.

sss123132.jpg


Клуб чије боје бране Ивица Илиев и Марко Јовановић нуди боља примања фудбалеру Гента и у тој чињеници се крије главни адут Пољака. Осим Висле, Шулера су контактирали и Немци, али се црно-бели надају да ће на карту могућег учешћа у Лиги шампиона успети да га приволе да дође у Београд.

( Zurnal )
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Што се тиче штопера мислим да је Вермезу боље да на време рачна на то да ће му штоперски тандем бити Иванов-Остојић, много смо неозбиљни по питању довођења штопера, а и претходна искуства показују исто!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Па Иванов - Остојић тандем ће се и уигравати ако не дође нико, већ су говорили о томе.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Sve najbolje Knezevicu u voljenom klubu ! Pratim ga zadnje dve godine,i siguran sam da je izuzetno dobar fudbaler,ali malo prepotentan,a to ce Vermez i Tumbica znati da obuzdaju,jos samo da se obistini ovo sto se najavljuje za stopera u toku naredne nedelje i mi smo kompletirali tim 90 % :pfc:

А када отерамо(дај боже продамо)Бабовића,Миљковића и Лазевског,онда ћемо имати 100% комплетиран тим! :wink: Не знам више шта је са тим Шулером,новинари нас прже из дана у дан,пола Европе га изгледа јури,он као да игра за Бразил а не за Словенију :roll:
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ne bih rekao da smo neozbiljni nego da se nema para, sto naravno nije cudno uz nasu upravu...
Da se ima bar nesto ne bi nam Visla :banghead otimala igrace...
Mozda dovedemo stopera ako zavalimo Tomica ili nekog drugog igraca, ali bice pitanje koga, jer one sto smo hteli nece biti dostupni, a i nece proci pripreme...
Seci usi krpi dupe i tako svaki prelazni rok...:roll:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
...ovde se postavlja pitanje kako dovesti dobrog stopera bez para...nema tumba carobni stapic...tuzno je malo ovo jer Partizanu zaista ne bi trebalo da bude problem 100-150 hiljada 'gore-dole' godisnje ako je u pitanju igrac koji donosi ono sto nam je neophodno...ako nam neko treba i trazi 300hiljada dovedi ga bre...ako nam trazi 500 nemoj da si stipsa dovedi ga jer nam koristi, ponavljam razlika izmedju traznje sigurno nije milion evra da bi bila problem....govorim o normalnom razmisljanju, ovde kod nas u upravi nema normalnih..samo mutavih lopova...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Јесте тешко са мало пара (читај без) довести играча али и ови наши треба да се поставе као људи и кажу наша понуда је та и та, имаш рок тај и тај, види, размисли, одлучи се, зваћемо те, одбијеш довиђења, чекај бољу понуду кад дође крај прелазног а не нађеш тим можеш овде али за много мање паре него што смо нудили.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Bojim se da od Šulera neće biti ništa, a baš sam mu se ponadao.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Ja sam sada gotovo siguran da od njega nema nista, i verovatno ce nam u prve cetiri utakmice igrati tandem Ivanov - Ostojic.
To moze da bude dobro, ali i nevidjeno lose. Videcemo kako ce se odvijati situacija oko stopera....
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja sam se iskreno ponadao i obradovao da ce doci Suler ali sada sam ubedjen da nema nista od toga, nazalost...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ova cela prica oko Sulera me podseca na pregovore sa onim Labrinom prosle godine. I na kraju ce i ovaj put da dovedemo nekog "Andersona" kao alternativu.

Samo da podsetim na naslove od prosle godine (prelistao sam malo novine)
"Savić u Romi, u Humsku stiže Labrin!", "Fejsa (ne) odlazi, možda stiže Labrin", "Čekajući Smiljanića i Labrina", "Partizan kreće za Sloveniju, na Pohorje stižu Labrin i Eduardo", "Labrin ipak dolazi u Partizan", "Karlos Labrin na pozajmici u Partizanu?"
Znamo kako se na kraju sve zavrsilo.. plasim se da ce i ovaj put biti tako :?

------------------------------------------------------------------
off topic:
BTW sam naleteo na jos 2 zanimljiva teksta od juna prosle godine:
Đurić: Navijači, ne brinite, imamo para!
Đurić: Novac nije problem
To su neistine i krajnje je zlonamerno pričati kako nemamo novca. Odgovorno tvrdim da klub nema finansijskih problema i da će biti dovoljno para da napravimo tim po želji Krstajića i trenera Stanojevića.
Produžili smo saradnju na još godinu dana, dakle do 2013. godine, ali ako Sale sledeće godine dobije ponudu, a bilo ih je i ovog leta, mi ćemo mu izaći u susret i pustiti ga da ide. Ja se nadam da neće dobiti ponudu, pa pogledajte samo kakve čovek ima rezultate – kaže Đurić.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Па ако пара нема онда нека кажу, нема за топ штопера, али има за Пајовића или неког сличног из наше лиге који ће бити иоле поуздан када затреба да ускочи! А што се тиче Остојића, мене је купио за ово пар утакмица што је одиграо на крају сезоне, има неке елеганције у својој игри, није киксара, скаче и у нападу и у одбрани, солидна брзина . . . . . . ма можда га ове квалификације дигну у звезде! Нека нама наше деце!!!
 

Zagor

Guest
Ех, куд не научих тај словеначки док је било прилике...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top