Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
...
Što se tiče Pauljevića, iz njegovu brzinu, da ima malo bolji centaršut, igrao bi u Arsenalu. :D
...

Ја не знам како се центаршутира у Арсеналу, али знам да је Бамби Тошић за 6 месеци у Манчестер У, научио боље да центрира, него за све (фудбалско) време проведено у Србији!

Јеботе, тамо га науче за 6 месеци оно што овде не могу за 16 година!

Не могу да схватим како нико не може да оде мало тамо и види како се обучавају фудбалери у Енглеској, Немачкој, како стичу кондицију...

Па кол'ко је само наших играча играло на разним странама света, и нико да никаква искуства препелцује овамо, и, ОПЕТ, кад год се ,,сударимо,, са Европом, сваки наш центаршут иде или на прву, или преко пречке, а душа нам у носу...
Обавезно...

Неко овде поставио и Рнин интервју, каже боле порази од Комшинице, али најважнија је титула, која значи излаз у ,,Европу,, -
Е, па Рно, не слажем се у потпуности:
Слажем се да је титула најважнија (овде у Србији).
Не слажем се да зато што је титула најважнија, треба пући три пута од Звезде у кратком року и предати им Куп, и -

Никако се не слажем да титула доноси Европу, то је Рно, оно, не липши магарче до зелене (Евро Лига Шампиона) траве...
Прошлогодишња титула, послужила је тој истој Европи, само томе да Генк и Шамрок обришу патос са нама.

Ја сам још некада давно кукао на званичном сајту Партизана (постојали су коментари тамо тада): купите појачања, купите нападача, купите нападача...купите неког правог нападача...

Прави нападач није дошао, тј. није био купљен...

Али је дошла Артмедија, Петах Тиква, Тимок...

После, једне године био Клео, а једне друге Генк и Шамрок.

Између Артмедије и Шамрока, био и један Апоел...

А некад давно пописмо и понеке ,,петице,, у Европи...да не набрајам сад...

Све у свему, некад је до случајности, а некад и до тога како се спремимо...

Спремте се, спремте...

Само сад, нит знам ко ће да нас спрема, нит ко ће да да паре, нит колико пара има (или нема) у каси...ни ко долази, ни ко одлази...нити коме да поставим та питања, да л' ова багра одлази, какав је тај што долази...Ко уопште сад води разговоре и одлучује о одласцима и доласцима играча...?

А док то све сазнамо и спремимо се, налетећемо можда на клубове који су већ сад спремнији за Европу него ми...

Какву смо само шансу имали да се ове сезоне у свему попнемо корак (степеник) више...

И доста њих је успело да засере све што су стигли...

Па сад опет, ајде Јово наново...

А пошто смо Јову (нападача) од прошле године удомили у Кореју, а Клеа (Србина) од претпрошле, у Кину, сад се опет тражи један такав...

Јованчић ил' Клео питање је сад?!

И? А? Шта би? Долази ли Тејгол, или Мрђа ружне прошлости, или Забија што забија и у црно(бело?) све завија?

ЕДИТ:
Е, док сам ја разматрао ово, и куцкао по тастатури, ви већ дошли до Тумбе и Вермеза...

Долазе, одлично, одлични тренери...
Само, баш Тумба је испијао оне чаше жучи од 5 комада у нашој Евро-мрежи, а Вермез попио Артмедију, Петах Тикву и Тимок...

Но, не иронишем...судбина тренера, иако можда и ниси за све крив, је таква, данас јеси, сутра ниси, лакше је сменити тренера него управу, и лакше је да ,,падне глава,, тренеру, него да нађеш нових 22 фудбалера...

Било је неминовно да својевремено оде Тумба, као и Вермез...
Једино је Станоуја, некако преживео свој шамар од Шамрока...

Надам се ипак да ћемо добити нову управу (брже људи, брже!), спортског директора који ће знати да ради тај посао како треба, и тренера који ће бити мнооого успешан...
 
Последња измена:

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Стојанче,а и остали...много бре ви ниско пуцате :wink: Ја типујем на потресни интервју Адема Љајића ових дана о сукобу са Росијем,и могућем отказу из Фиорентине,после чега ће га све националне и локалне новине враћати код нас на ,,рехабилитацију"!!! :D :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ma idi begaj...još nam fali Simon da mu damo keca, Srđan Radonjić koji mora da sedi na klupi da se slučajno ne bi zajebao i dao gol i Tumbin omiljeni igrač Goga Obradović i li nas rac, ulazimo u Ligu Šampinjona garant!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo je tema u kojoj se piše o eventualnim transferima igrača. O novim trenerima, sportskim direktorima, situaciji u klubu...piše se na drugoj temi.

Pošto vas očigledno boli k**** da ispoštujete osnovna pravila foruma i zloupotrebljavate moju dobru volju da vas ne kažnjavam već samo premeštam i brišem postove čitavo veče, i mene će od sada baš zaboleti da nekome zveknem ban na 3 meseca.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pauljevic nije lose resenje, ako vec ne mozemo dovesti Rukavinu, ja ne vidim nijednog boljeg domaceg beka, a da je nama dostupan, pa nek se krlja s Aksentom za mesto u timu, samo da ne gledamo Miljkona vise. Plus, kako verovatno ni naredne sezone necemo imati klasicna krila, ako budemo igrali sa dva zadnja vezna i dva lazna krila u Evropi, a sa jednim zadnjim veznim i 3 ofanzivna igraca u njiva ligi, bice nam potrebni izuzetno ofanzivni bekovi.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne obracam se tebi licno....

"Како наводи сајт војвођанског суперлигаша, на недавном мерењу које је обављено у Хајдуку, Пауљевић је деоницу од 100 метара претрчао за невероватних 10,40 секунди. Када је стручни штаб Куљана упоредио те податке са онима у највећој светској интернет енциклопедији, „Википедији“, дошао је до фрапантног закључка."

Ko u ovo poveruje.......:buhaha
Jbte koja GLUPOST :banghead

Jebote covek sa 22 godine igra u Hajduku iz Kule , a mi ga dovodimo kao pojacanje za LIGU SAMPIONA?

Za nasu ligu mozda ok.....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ове црногорске зајебанције одјебати по кратком поступку, ако Бранимир Петровић није успео за кога сам контао да ће бити нови Ћирић, ове Каке пичке материне могу само к'о Ристо да буду.
berater_13.html[/url]

Ja i dan danas tvrdim da bi Branimir Petrovic postao vedeta(poceo sam da govorim kao Zivadinovic:buhaha) da je ostao duze kod nas...nesto se i nije naigrao a imao je ozbiljan kvalitet...nikada mi nece biti jasan razlog zasto smo se odrekli ovog igraca...otisao je cini mi se tada u isti klub u Rusku 2.ligu sa Grubjesicem...vidim da je nakon toga igrao i po 1.ligi

Sto se Pauljevica tice...kazu moji izvori da je kvalitet iako sam ga gledao svega par puta.Nije mi jasna jedna druga stvar, momak je bio kod nas na probi nije prosao...kako i zasto smo to ispustili tada a sada moramo da ga platimo vise i plus hajduku sigurno procenat od naredne prodaje?Dolazak Pauljevica znaci samo da Miljkovic ili Aksentijevic idu...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
ako taj pauljevic ne igra odbranu, koji ce nam!? vec imamo izrazito ofanzivnog beka, i opste je misljenje da decko zadovoljava. zasto eksperimentisati sa nekim sa strane? zbog tih 10.4 sekundi na 100m??? daj da se ne zajebavamo!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Posto je Samrok na pragu dogovora sa Useinom Boltom, hitronogi fudbaler nam je preko potreban.
Mislim da je Aksentijevic dobra ofanzivna varijanta, na defanzivi mora jos da radi. U svakom slucaju, u vreme kada polako postaje standardni clan prvih 11, treba mu kontinuitet da bi dostigao visi nivo. Premestaj na klupu bi ga unazadio, svakako.
Rukavina je sjajno resenje, ali vrlo je tesko verovati da ce mu Partizan dati toliku platu.
edit- A Medojevic? Who's next?
http://www.smedia.rs/sport/vest/617...mogao-da-pomogne-Partizanu-oko-pojacanja.html
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Toliko o tome
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
To se i ocekivalo.

Mora da se pokrije minus :puke
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
znao sam ovo za Markeca... e jebem im sve da im jebem.. i to samo 7 mil...sad je jasno sta je Grantova misija...
 

Zagor

Guest
Мајку ти, ако се помиње цифра од 7 миља, уз ђурин деманти то ће спасти на 3... То јест, толико ће лећи на рачун Партизана, остало иде на бурек и кафанске приче...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Celsi ima naviku da igraca cim kaparise a ne kupi objavi na zvanicnoj stranici, tako da smirite se dok ne objave oni.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne cudi me uopste, ali samo da iskoristim priliku da se najebem majke svakom calnu uprave i faljiju raspalom za ovo... Mozda je ovo i dil sa novom upravom, da prodaju i ovoga i pokupe kajmak, vec je par vas spominjalo takav scenario. Sve u svemu, jos jednom, bagro lopovska, sve vam jebem po redu...
Ajde da znam da ce pare da iskoriste za poboljsavanje igrackog kadra, nego ce da pokupe za njihov lopovski kadar...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top