Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nikad ranije ime ove teme nije bilo ovako prikladno kao ovih dana a tek će da bude kada počne prelazni rok...pod uslovom da i dalje ostane voštani sotonić na čelu. Jebali vas prelazni rokovi da vas jebali. Kada je trebalo spašavati guzicu pod naletom nezadovoljstva zbog Stanojeve i Krletove smene bilo je "sad ovaj prelazni rok nećemo nikoga prodavati!" a prethodni su sve prodali...i sad ovaj opet isto. Mamicu li vam... ma, i psovke sam sve već potrošio.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
E baš nam Fejsa fali ???!!!

Ne znam odakle crpite optimizam da bi nam Fejsa odgovarao.
I nije mi bre više jasno ,dokle ćete da ga pravdate i pravite od njega igrača.
Niko i ne spominje njegov odlazak u ciganijakos ,to je ok ,a zaboravili ste kako postupa pravi Grobar (Raća)
Neka njega tamo gde je ,i njega i njegovog menadžera i kluba u koji je otišao.
Daleko mu lepa kuća !!!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
E, vala, baš.. S. Marković ne može sam da igra, ali zato Fejsa, koji, na stranu što je dobar dečko, sklon povredama i rovit, e on može...

Pa mi smo Fejsu i zavalili čim se oporavio od koje povrede po redu? Nije jadan mesec dana u treningu mogao da sastavi... Koliko je puta bio povređen od kad je kod cigana u Pirej otišao?

Apsolutno da, Sasa ne moze da igra sam a hvala Bogu postoje treneri koji to jos bolje znaju pa necemo ga ni videti da igra na toj pozicij sam sigurno.

E sad sto se tice povreda, koleno stvarno zna da bude veliki problem i tu se slazem da je kocka, ali treba se nadati najboljem, ipak je on vec duze vremena u trenaznom procesu.
A ako stvarno poredis fudbalske kvalitete Sase Markovica i Fejse, naravno nisu isti tip igraca ali igraju istu poziciju, mogu samo da kazem :banghead :banghead
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Tejgo ne vredi 600hiljada nikako...medjutim ima tu nesto drugo...mi smo u stanju da za ovih 600hiljada dovedemo 3 'bombe' i da svi umesto bombe budu corci...epilog,baceno je 600hiljada! ...dovodjenjem Tejga dovodimo nesto sto znamo da nam koristi ali smo ga preplatili jebiga...i opet se vracamo na skauting...jebes mi sve ali da sam neki kurac u klubu zvao bi Jovanovica iz Apoela da nam preporuci par stranaca za male pare, ne bi mi bio blam...Grobar je do koske...toliko veliki da bi nam ucinio ovo sigurno.Kada nesto ne znas pitas onoga ko zna...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Pazi glava da te ne zaboli :wink:

Nisam rekla da su isti igrači niti sam ih poredila...

Fejsi želim sve najbolje... Hoćemo da nam iznese kvalifikicije za LŠ i, ako bog da, grupu.. ili barem LE...a, koliko je on igrao u poslednjih 6 meseci?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Фејса је спреман као запета пушка. Карактер гвоздена дисциплина. Класа за све наше задње везне. Само да дође. Он и Саша Марковић могу да пеглају позади беспрекорно.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
E baš nam Fejsa fali ???!!!

Ne znam odakle crpite optimizam da bi nam Fejsa odgovarao.
I nije mi bre više jasno ,dokle ćete da ga pravdate i pravite od njega igrača.
Niko i ne spominje njegov odlazak u ciganijakos ,to je ok ,a zaboravili ste kako postupa pravi Grobar (Raća)
Neka njega tamo gde je ,i njega i njegovog menadžera i kluba u koji je otišao.
Daleko mu lepa kuća !!!
Fejsa je Grobar na kvadrat, kao juce se secam slike u Zurnalu dok nije ni bilo price da dolazi kod nas, Fejsa u kolima a na retrovizoru zastavica Partizana.
Fejsa je najbolja moguca opcija na zadnjem veznom, on i S. Markovic su momci koji treba da igraju tu, imaju fudbalsku eleganciju, mozak i talenat, sto ni jedan zadnji vezni skoro nije imao u Partizanu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Dovoditi na pozajmicu igrače koje ćemo da razigravamo za druge klubove je pogubno iz više razloga:
- ti igrači nisu u prvom planu u svojim matičnim klubovima, znači da nisu puno igrali, što dalje znači da im je forma u padu...
- mi ne možemo da otkupimo ugovor od 99% takvih igrača.
- dovoditi igrače na 6 meseci ili godinu je kratkotrajno rešenje, koje ne rešava već samo odlaže problem.
- dovoditi Ramadanijeve igrače je katastrofalan potez u svakom slučaju.

Ja ne sporim da su Tejgo, Fejsa i Katai dobri igrači za našu ligu, ali dovesti ih na pozajmicu tek da bi pokrpili rupe je očajan potez naše Uprave (koja inače ne radi u našem interesu).
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А сад упореди то и позајмицу Мачвана и Радуљице.

Капирам ја јако добро о чему се овде ради , али који домаћи задњи везни је бољи од Фејсе. Па прошло лето смо се кидали што је отишао. Јесте шиптар менаџер зло то смо давно констатовали, али то ми не можемо да променимо. Онда дај бар некад нешто да искористимо.

Кукамо да вратимо Трипка и Новицу који не играју нигде. Јбга кад пресликаш то на фудбал добијеш Фејсу и можда још неког играча.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Bolje pozajmljen Fejsa nego kupljen neki pavijan koji košta kao đavo a igra kao "maestro". Uz proverene igrače mogu i neki naši klinci provereno da stasaju.

A ako je tačno ono za Tejgov lični dohodak, nek mu je sretno u Bursi.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Fejsina pozajmica je sasvim ok po meni...
A kad se Fejsa ode, Sale Markovic ce nadam se biti spreman da ga apsolutno zameni na toj poziciji...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Munjo,

ali finansije našeg KKP su prisilile ljude koji se istinski trude da rade u interesu kluba na takve poteze.

Sa druge strane, kad se pogledaju transferi, tj. lova koja je stigla u FKP, čovek se zapita da li su bre normalni ovi u Upravi? Zar je moguće da nema boljih rešenja?

E sad dolazimo do dela kad sve naše normalne ideje i predlozi padaju u vodu jer ološ koji se pita ne želi nama dobro.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ово последње и нема даље. Зато кажем, дај шта даш :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
---

Povratak Fejse je po meni pun pogodak!
Bio sam za njegovo dovodjenje,zao mi je bilo kad nas je napustao,a podrzavao sam ga i kad su ga svi pljuvali. Svakako jedan od retkih povratnika koji bi mogli da podignu kvalitet igre u Partizanu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
narode, znate sta...
dok god bitisemo na ovaj nacin(drzavni, svaciji, a niciji), uopste nije bitno koliko cemo pozajmljenih igraca dovoditi. mi moramo skapirati da nemamo osnova da funkcionisemo kao neki ozbiljan klub. ako ce ti fudbaleri pomoci na sest meseci-godinu dana, onda LET IT BE! ionako nam je sve "drzi vodu dok majstori odu". cak i jednoj takvoj konstalaciji mi uzimamo prvenstva, a bogami, zalomi se da svakih 5-6 godina udjemo u ls.

do pojave rinata ahmetova, to nam je sto nam je:confused
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Kad se setim kako su se sekle vene i spremalo za pohod na Humsku i Ramadanijevu rezidenciju (ako je nadju ikad) kad je odlazio Fejsa ne znam sta da mislim sad o ovim napisima. Prosto ne verujem, a i za Tejga ista fora, koliko se pljuvao Djura sto nece da ga zadrzi, ne znam jel postojao neko da je rekao ''koji ce nam kurac Tejgo, neka ne ponude pare Hofenhajmu'' ... Obojica su za ove sto posedujemo trenutno izmislili posao zadnjeg veznog i napadaca, pritom ne brojim Lazara u napadace...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
А сад упореди то и позајмицу Радуљице..

Da je sreće nikad da nije ni dolazio :wink:....

Da mi možemo da dovedemo igrača na pozajmicu, pa da ti ostane bar dve godine, da uz njega razigraš svog, mladog igrača - to bi bio pravi potez... pri tom, kad pominješ i Mačvana, nek se svaki igrač koji hoće da dođe procentualno odrekne onoliko para koliko je i Mačvan, pa nek tako dožau svoju ljubav prema klubu.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Što se tiče pozajmica, to nipošto ne raditi klubu! Pozajmica može biti korisna samo u 2 slučaja:
1. Kad se igrač dovodi na pozajmicu sa mogućnošću otkupa za nisku cenu
2. Kad klub kao mi uđe u LŠ pa uzme neku aždaju od igrača za grupnu fazu, samo na pozajmicu od 6 meseci.

Dakle, u ovom trenutku, niti Fejsa niti Katai nam ne trebaju ni pod razno. Bogićeviću zadatak na početku mora biti da tog Ramadanija otera u 3 pm, i van Partizana i van Srbije.

ali i 3. opcija, kada kao kod nas rasprodas sve igrace sa neke pozicije (citaj zadnji vezni), pa planiras uigravati klince za to mesto....pa ti ipak treba neko, ko valja, ko ce nositi vecinu tereta na svojim ledjima dok se klinci ubacuju kad mogu. s posebnim naglaskom na evropu. a pri tome taj pozajmljeni je jeftiniji nego da ga kupujes. fejsa kosta milion, a losiji od njega nam ne bi koristio...kako milion za takvog igraca nemamo, pozajmica dok se neko od klinaca ne razvije je solidno resenje.
uz to, fejsa se pokazao i kao igrac, i kao profesionalac.
to sto neki fejsi zameraju odlazak u olimijakos je smesno....kao da se njega tu i pitalo nesto,a u ostalom grci jesu cigani,ali nisu zvezda.

za tejga se slazem sa vecinom, jeste on zabio neke vazne golove, ali zabijao je diara jos vise takvih,pa za njega nema vise mesta, a da se pravi mesto za ovoga,nema smisla.
pre skup je on za ono sto nudi.
istina,trenutno nemamo takvog igraca, i tesko je naci nekog za malo para,ali treba razmisljati dugorocno,pa rizikovati s nekim koga ce mo moci za 2 godine i prodati,pa jos i na tome zaraditi. ako se vode logikom da nam treba iskusan igrac, pa makar i skup, bolje rivalda da smo potpisali,pa bi golove zabijao i Stojke....jer bi imao ko da namesta.

sto se kataija tice, ne znam puno o njemu, nisam ga pratio,ali ako su istinite tvrdnje kolega forumasa da je dobar igrac ali previse visi po klubovima, a jos se radi o pozajmici, nema smisla o tome ni razmisljati
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ljuba Fejsa i TACKA. Sa njim i Saletom Markovicem bi imali vrhunski vezni red i kad se na to doda, Ilic kapiten, Dzigi, Babic i mozda jos jedan igrac iz nase lige necemo morati da brinemo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top