Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Cela istina.Pojedinci se ne secaju ni sta su doruckovali juce a kamoli sta su pisali ovde na forumu.Nikad covek ne moze da ugodi nikome.Jebi ga zato nam se i desavaju ovakve stvari
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
cuxon88,

ne spori se ovde njihov kvalitet, već način na koji će biti dovedeni u klub.
Ja bih voleo da je Tejgo ostao (da smo otkupili njegov ugovor), da je Fejsa igrao Evropu sa nama (pa tek onda da ga prodamo), a onog Kataia ne bih voleo da vidim u Partizanu ni pod kakvim uslovima!

Munjo,

obrni - okreni, dok su ovi u klubu, krpimo rupe dok ne dođe neko da nas spasi.
Znači: "Strpljen - spašen"! :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ali zapamtite narode jedno, do 15 juna je samo jedna stvar vazna (uz teranje uprave naravno) da se sva pojacanja do tad dovedu a svi koji zele da idu da odu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ljuba Fejsa opasno konkuriše Ronaldu (originalu) po broju i trajanju povreda do sad.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jbg, ja bih Gatuza , ali ga Silvio cuva... Od Fejse slabo da mozemo boljeg da dovedemo, jos kad bi ga doveli uz kakvu opciju otkupljivanja bilo bi savrseno.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
a koliko se Vukic naigrao meseci fudbala pre nego sto je dosao u Partizan? Dajte molim vas, nema to veze sa zivotm... Jeste, trebalo mu je pola godine da udje u formu ali ne treba svakom toliko. Verujem u Fejsu i njegovu spremu i ne sumnjam da bi lik grizao za dres, i boli me paja ko ce da ga dovede ako igrac valja. Uhvatili ste se tog ramadanija toliko, imam osecaj da i Drogbu ponudi licno za 50 hiljada po sezoni da bi nasli zamerku... Jeste covek zlo, ali ako moze igrac da nam pomogne u pohodu na LS ne moramo da ga pljujemo jer je Faljijev, njegov je bio i kod nas...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Potpuno podrzavam dolazak Fejse (ukoliko je moguce), pa makar i na pozajmice (realno, ne mozemo da ga otkupimo), naravno ako je oporavljen od povrede i spreman da daje maksimum. Verujem da moze u paru da igra sa S. Markovica, s tim sto ce Sasa imati nesto ofanzivnije zadatke, kao u vremenu kad su "par" na terenu bili Fejsa i Raca ili Medo i Raca prosle sezone.

A za Kataia ne znam sta da mislim, po meni Mereba je daleko bolji igrac od njega.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nije bitna Fejsina sprema (umalo napisah reč sa obrnutim "r" i "e" :D ) nego sklonost povređivanju. Najbolje da nam dođe pa da se povredi i ne vidimo ga na par utakmica samo. Setite se Vukića kad nam je došao 2006. na pozajmicu pa prc, nije odigrao ni 2 utakmice. Doduše, Vukić nije ni bio rovit kao Fejsa.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.456
Локација
.
Нисам пратио Фејсину каријеру у олимпијакосу, али зашто причати за момка да је склон повредама кад у периоду док је био код нас није имао ни једну озбиљну паузу до лома ноге а ови су га заваљали док се још није ни опоравио.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Druga je prica Katai, fizicki je mozda u boljem stanju nego Fejsa(ra) :D ali je tesko govno i probisvet, jedna od faca pre koje bih i vrlog nam selektora izabrao u tim, samo da ga ne gledam...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Fejsa je Grobar na kvadrat, kao juce se secam slike u Zurnalu dok nije ni bilo price da dolazi kod nas, Fejsa u kolima a na retrovizoru zastavica Partizana.
Fejsa je najbolja moguca opcija na zadnjem veznom, on i S. Markovic su momci koji treba da igraju tu, imaju fudbalsku eleganciju, mozak i talenat, sto ni jedan zadnji vezni skoro nije imao u Partizanu.

Ne vredjaj prave grobare na kvadrat !
Još jednom ću te podsetiti na Raćinu odluku da ne ide u ciganijakos.
E ,to je Grobar na kvadrat.

Svim srcem se nadam da je priča oko Fejse patka.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Забија шпиц Партизана

3 мај, 2012 Скоро трогодишња партија шаха ближи се крају, вуку се последњи потези у намери да се тешка артиљерија пресели на европски континент. Први топ либијске репрезентације, Мохамед Забија корак је до преласка у Партизан!
Према свим информацијама, посао око реализације трансфера шпица кувајтског Ал Арабија и црно-белих примакао се завршној фази.


Жеља Иван Томића , Младена Крстајића , на крају ће стварно доћи.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Talični ovaj put ti pištolj zatajaio . Munja bio brži :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Znači velika nepoznanica za sve nas...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
koji je ovo prelazni rok da ga dovodimo...nemoguce da ga niko do sad nije doveo ako ima neki kvalitet...
no, da ga vidimo, nadam se da ce se pokazati da je pravi a ne menadzerska mecka.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Муњо, јел ово са Забијом готова ствар?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Na stranu sto ja imam veoma visoko misljenje o Fejsi i njegovim fudbalskim kvalitetima, poenta je da mi ne mozemo dovesti boljeg, u Srbiji ne postoji takav igrac.

A za one iz inostranstva treba skauting i pare, pa cak i da imamo pare da se Mutavi opet "otvori" kao za Edua, ko ce da izabere tog stranca, Nadj, Mutavi ili mozda Ramadani, al bi se usrecili sa tim pojacanjem sacuvaj Boze.

Morate da shvatite da i kod dovodjenja igraca pored para, treba velika strucnost, ne moze to svako da radi, to sto cemo mi da platimo igraca 1 000 000, kao sto su oni predstavljali za Edua ove sezone pa svi ocekivali, e Brazilac, pa jos milionce joj sta ce taj da radi pa corak, a isto tako moze da se dovede anonimus za dzabanu iz Bosne pa da se pogodi.

Takodje, svi imate nesto protiv pozajmica i slobodnih igraca, sta je problem u pozajmici, treniras igraca za drugi klub, ma daj, ako ti taj igrac treba u datom trenutku i donosi ti nesto, naravno sto da ne,
isto slobodan igrac pa valjda je bolje ako dobijamo igraca za dzabana, sta bolje da ih platimo debelo pa tek onda da uvidimo da ne znaju nista, sacuvaj Boze.

Evo sad vidim ovo za Zabiju, ako je istina tesi me to sto ga je hteo Tomic, ali opet veoma rizicno.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Katai, Fejsa Zabija?
U prosjeku dnevno dobijamo po 3 pojačanja :D.
Što se danas pomenutih igrača tiče, jedino sam za dovođenje Fejse. Ovaj Katai mi se nikada nije sviđao kao igrač, a još kada se radi o pozajmici...
A Zabija ako dođe, ja mislim da će to biti veća prevara od igrača nego Zaim i Anderson zajedno, ali siguran sam da neće doći.
Sve u svemu na dobrom smo putu da napravimo tim, koji će naredne godine morati da pretrpi ozbiljniju rekonstrukciju od ove koja nam se sprema.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Gde se ovoga setiše?
Zar nije bio mobilisan u onim pobunjenicima? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top