Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zorane sve je to ok, ali ja navijam za Partizan ko god u njemu igrao i kritikujem i hvalim od utakmice do utakmice. A otici ce i taj Babovic i Miljkovic i sta ti ja znam ko ali ce se u roku od sedmicu-dvije naci novi kandidati za opstu mrznju, nije mi vise jasno....
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Vjeruj mi da ga ja ne mrzim. Čak šta vise, volim ga, kao i svakog sportistu koji nosi crno-beli dres. Ali se često kurci na terenu, a može biti jako koristan (i bio je neko vrijeme) za ekipu. Juče sam pisao da nama i njemu sve ovo ne treba i dijelio mu savjet (i Vermezu), kako da se prevazidje situacija. Svuda na Balkanu je isto, pa i u Italiji, Grčkoj,...uvijek se na nekog igraca izdusuje i od samog igraca (njegove psihe), zavisi sto i kako dalje. Neca i Šćepinjo su se izvukli iz toga. Ja za Miljkona mislim da je jedan od najboljih defanzivnih bekova koje smo imali u skorije vrijeme, ali čovjek pravi takve budalastine (penal protiv Genka), da se to ne može opravdati. I opasan je. A uprkos svemu i većinskom mišljenju ovdje, volio bih ga u timu u prvom meču na Kipru. I njega i Lazevskog
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Prosjecnom navijacu Partizana niko ne valja nakon 2-3 losije utakmice. Ja bih ovdje mogao da napisem expoze svjetskih asova koji su imali katastrofalne sezone i polusezone,dobijali glupe kartone itd. Ne daj boze da npr. dovedemo Mexesa za stopera i recimo Robena za napadaca.

Prvi bi u roku od 3 dana bio proglasen za najveceg pacera i rupu koja je igrala kod nas a ovaj drugi bi bio proglasen za najskrtije stvorenje koje je obuklo crno-beli dres.

Sta bi sa onim mentalitetom kada je cijeli stadion navijao kod 5-6 nula za Hajduka na JNA. Pa sada bi igraci bili pobijeni. Otisli smo u kurac totalno.

Он је свеједно најшкртије и најарогантније створење које постоји, чији год дрес носио.

А што се тиче Хајдука, скандирали би да нас победи тим који је приближно јак као ми, али тога у нашој лиги нема. Било је тад, сада нема. Другачије је кад се 4 тима боре за титулу, а другачије када је један неприкосновен и неко га победи са 1-6, сложићеш се.



Бојим се да и овако лошег Бабару нема ко да замени. Даће Бог да се опорави Ловре. Колико је проверена ова информација?
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Babovicen veri gutten plejer, ja,ja...
:buhaha

Ja naturih, špricenzi zer gut

Ајде бре да се јаве праве германофили, а било их је подоста почетком лета, а не ови лажни, и да напишу коју лепу реч о вицекапитену да се то рашчује како треба по Алемањи!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Boksa mislim da si u pravu, mi smo mu skandirali a on doneo cvijece, pljuvali smo upravu jer ga je otjerala....vidi sada...ne da sam nesto lud za Babovicem stvarno, ali sjetite se situacije za Markom Scepovicem svi su ga pljuvali ali svi ,samo je Stanoje znao da je mali pravi AS koga treba istrpjeti (i Stanoje je pusio na forumu radi njega). Postao jedan od najboljih na terenu i povrijedi se u zao cas....ako nista cijenim jako sto Babovic uvijek posteno natopi dres i ne vuce se po terenu , a ostalo prema mogucnostima....
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
А ако Баобаб оде у Хамбург, је л' то значи да су већи клуб од Партизана?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Babovicu i jeste najpametnije da ide, a ako kojim slucajem ode i Tomic jebali smo jeza. Sta god vi mislili o njima da bi nekoga prodao(jos gore terao) moras imati bolje i spremnije. Nemojte da mislite da ce Ninkovic iste sekunde biti spreman da igra sa Seltikom itd... A da ne govorimo o Jojicu itd.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Koliki put su navijaci Partizana presli u odnosu prema Babovicu da je to za nepovjerovati. Od davanja cvijeca sa tribina kada je bio u OFK-i do opste pljuvacine. Nismo mi nista bolji od njega vjerujte mi.
Verujem da smo svi mi mnogo gori od njega, ali niko od nas nije sišao na teren u dresu prvotimca Partizana (i to kao zamenik kapitena, a ponekad i kapiten kluba), i, u nekoj prilici, ironičnim aplauzom iritirao navijače sopstvenog kluba...
On jeste.
Prosjecnom navijacu Partizana niko ne valja nakon 2-3 losije utakmice. Ja bih ovdje mogao da napisem expoze svjetskih asova koji su imali katastrofalne sezone i polusezone,dobijali glupe kartone itd. Ne daj boze da npr. dovedemo Mexesa za stopera i recimo Robena za napadaca.

Prvi bi u roku od 3 dana bio proglasen za najveceg pacera i rupu koja je igrala kod nas a ovaj drugi bi bio proglasen za najskrtije stvorenje koje je obuklo crno-beli dres.

Sta bi sa onim mentalitetom kada je cijeli stadion navijao kod 5-6 nula za Hajduka na JNA. Pa sada bi igraci bili pobijeni. Otisli smo u kurac totalno.
Šta da radimo kad čak i prosečan navijač Partizana ima toliko istančan ukus za fudbal, da mu je sve, osim idealnog, jednostavno, neprihvatljivo... :D

Te sezone kad je Partizan katastrofalno gubio od Hajduka, na JNA, liga je bila mnogo jača, a taj Hajduk vrlo moćna ekipa - svaku šansu na toj utakmici pretvarali su u gol...a Partizanovim igračima (iako su i oni stvarali šanse!) lopta nikako nije htela da uđe u protivničku mrežu...
Ali oni nisu stali i predali se, nego su se i dalje trudili da igraju - iako ih je Hajduk ,,punio,, - i to su navijači znali da cene...nema stajanja, nema predaje - kako na terenu, tako i na tribinama!
Pa makar sva ta borba rezultovala jednim jedinim golom, za utešnih 1, na prema 6...
Za mene je smisao fudbala da, ako već gubiš, onda je bolje izgubiti sa 6:1, nego sa 6:0, jer i taj jedan jedini gol, pokazuje da si učinio sve što si mogao tog dana...
Cenili su, tog dana, navijači, i to što je Partizan, posle toliko ,,sušnih,, godina bio u prilici da titulu vrati u Humsku, pa makar i katastrofalno izgubio tu - jednu - utakmicu...verovali su da će pobediti neku sledeću...
Cenili su i srčanost i borbenost tadašnjih momaka u crno-belom dresu...

I, na kraju krajeva...ne sećam se da je u toj generaciji bilo igrača koji su gađali flašom navijače, svađali se sa njima, ,,ućutkivali ih,, , ironisali prema publici kad ih trener menja...

Ja nešto mislim da su se i fudbaleri i navijači, davnih sedamdesetih, bolje ponašali, više uvažavali, i više poštovali...i više voleli jedni druge...

Samo, početni impuls za reakciju publike dolazi odozdo, sa terena, ne obrnuto...

Primer: zašto košarkaši nemaju problem sa navijačima?
Zato što ginu za svaku loptu, zato što u Evropi igraju egal sa protivnicima, zato što ne ulaze u konflikt sa navijačima!
Šta fudbaleri imaju od svega ovoga?
Zorane sve je to ok, ali ja navijam za Partizan ko god u njemu igrao i kritikujem i hvalim od utakmice do utakmice. A otici ce i taj Babovic i Miljkovic i sta ti ja znam ko ali ce se u roku od sedmicu-dvije naci novi kandidati za opstu mrznju, nije mi vise jasno....
Od utakmice do utakmice, svako se ocenjuje ,,jovo-nanovo,,...
Neko ima kredita (kao Sale Ilić) da mu se gleda kroz prste, neko nema, ali i taj ,,kredit,, zaslužen je nečim velikim, kao što su to stotine utakmica, golova, asistencija...
Ima igrača, koji su publici ,,nesimpatični,, ali...mogu i oni da postanu simpatični, ako urade nešto fudbalski sjajno...

Ja moram da kažem i ovo: (jedan od bitnih razloga zašto se ne slažemo u mišljenjima oko ocene nekoga, a nije još pomenut) - da je velika razlika i u tome da li neku utakmicu posmatrate na TV-u, ili ,,uživo,, - gledalac ,,iz fotelje,, ima jedan osećaj, onaj na tribinama sasvim drugi...

Recimo, Stefanova šansa, kad je pogodio obe stative, na TV-u, izgledala je kao lepa šansa, kiks kod našeg primljenog gola, kao nešto što se dešava (ponekad) svakome, jebiga, dešava se, a promašeni ,,zicer,, kao posledica toga što nije imao dovoljno prostora da uputi loptu u mrežu...

Na Stadionu, u atmosferi utakmice, gde si došao, da iako kisneš, vidiš neki dobar potez, borbu, uklizavanje, golove, pa i da vikneš ponešto i daš sebi oduška, sve ovo što sam gore naveo o Stefanu, izgledalo je ovako:
(Sedeo sam na ,,Istoku,,) -
Pre pogođene obe stative, on je skočio glavom na loptu, i izgledalo je kao da je potpuno izgubio orjentaciju, jer je lopta otišla nekako u pravcu auta, a ne gola, naknadni šut, kojim pogađa stativu (nisam video da je pogodio obe), izgledao je, kao da taj čovek bez orjentacije, i dalje nema pojma šta radi, jer umesto samo da je ćušne u mrežu, šutira ,,napamet,, ne razmišljajući da malo ,,gađa,,...
Kiks kod gubitka lopte, pre nego što su nam dali gol, izgledao je kao poigravanje ,,rekreativca,, i to u prostoru, gde ne sme da se greši, pa makar igrao fudbal sa drugarima ispred zgrade...
I, konačno, njegov ,,zicer,, koji je sa Istoka izgledao kao 100% šansa, a on ni tu šansu nije pretvorio u gol, izgledao je, kao da taj čovek ama baš sve što pipne, ima da upropasti te večeri, tako da su mokri navijači popizdeli, pitajući se, au čoveče, pa oćeš li večeras uraditi nešto korisno...i, pomislili - Vermeze, menjaj ga bre više...

Otuda i nešto zviždanja, kao kritika ova tri njegova promašaja...to je bilo zbog te ,,trice,, ne zbog ikakve mržnje...

Šta je posle bilo, pisali smo već ihaha...
Sva ta prašina koju smo digli, samo zato, što svi sve vidimo samo iz svog ugla...

A, mora nekad i da se prizna, da je neko iz nekog drugog ugla, stvar video možda malo bolje, ili jasnije...

Ako su te Švabe u Stefiju videle nešto što mi nismo, odlično, neka se čovek naigra tamo fudbala i utakmica, ko zna Nemački, ovde nek piše sve najbolje o Stefiju, itd...

Ja stvarno, nemam ama baš ništa protiv tog dečka, želim mu sve najbolje, ali, ako nije shvatio šta je i kako ozbiljno pogrešio, prema svakom navijaču Partizana, i ako nije spreman da se izvini, onda može da ide, i to pod odmah...
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Zorane sve je to ok, ali ja navijam za Partizan ko god u njemu igrao i kritikujem i hvalim od utakmice do utakmice. A otici ce i taj Babovic i Miljkovic i sta ti ja znam ko ali ce se u roku od sedmicu-dvije naci novi kandidati za opstu mrznju, nije mi vise jasno....

Niko ga ne mrzi, da Babinjo ulazi ponekad u drugom poluvremenu kao izmena niko mu rec ne bi rekao. Vidis da Miljkonu niko ne zvizdi od kako se preselio na klupu.

Problem nastaje kad na volseban nacin neko dobija daleko vise prostora za igru nego sto svojim partijama zasluzuje.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@ Da, sve sto svaka ekipa treba da radi... Da ostavi kompletnu sezonu dva coveka sa 32 i 35 godine da budu jedine realne opcije za svaku jacu utakmicu... Jedan moze da ode, dva nikako, tri su katastrofa (i Vukica povezase sa Katarom ili vec cime god)
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
U jednom postu (Goran Tomić), sadrzano sve o temi Stefan Babovic i mislim da bi dobro bilo da se sa tim postom i završi priča o njemu i Valeti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Свестан сам да смо ушли у оффове (како се то лепо и ћирилично Српски каже), и начисто претерали са анализама једног фудбалера , па предлажем да се преселимо на тему Ђургарден, и тамо распредамо теорије о другим играчима, нашој игри, итд...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Dobro ne mrzimo babovica vec ga najmanje volimo od svih sportista u crno-belom dresu...
moze ovako?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izgleda da ću opet morati da stavim katanac na ovu temu!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top