Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
babovic u hsv?

boze podrzi, ali meni ovo lici na naruceni tekst, kojim bi se shatro dokazalo da napolju umeju da cene prave vrednosti.
ako se nekim ludim slucajem obistini, jasno saljem poruku:
torstene fince, oregon ti klice!
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Citam raznorazne komentare i samo mi prolazi kroz glavu kako niko da ukapira zasto bas ide u Hamburg, sve dok nisam naisao na profesorski komentar. E zato je on profesor.

Stef, Hamburg te ceka!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Gute Leute aus Hamburg,

Steffan Babovic ist einer fantastischer spieler. Punkt. Nur seinen langen Hahn kann seine Fußballqualitäten übertreffen. Er kann mit alle drei Füße und auch mit Kopf Tore schießen.Einer muss-kaufen.

Bitte nicht andere Kommentare in Serbisch mit Google-Translate lesen, ihre Eifersucht ist unerträglich.

Tchuß!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ih bin komunist, najn varum! Hitler svajn, Hitler dole!
Koliko li je platio Milija ovaj tekst...
Sta vam je, bre, sve i da ga hoce Nemci, ne bi ga Vermez pustio ni za zivu glavu.
Gotive se..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Naslov objasnio ''Hamburger zove Babovica''
Mora da ga se uzeleo.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
ma nema od toga nista,ne znam samo ljudi sto se palite ovoliko i koliko naivni mozete biti da poverujete u ovo..
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Treba čestitati pi-aru koji je poturio ovu priču. Sumnjam da dolazi iz kluba, po brzoj reakciji reklo bi se da je u pitanju reakcija menadžera tronogog igrača. Demontiran navijački bes, sa par poteza pera anonimnog novinara.

Hamburger koji eventualno čeka Babovića je u Stepinom Bajatu... ;)
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Pa nemojte sad da kvarite raspolozenje na forumu...
stvarno nema smisla...a taman smo se ponadali da ide!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Po novima pisu da dolazi Martinovic nzm da li je patka.Meni nije jasno da li dovodimo Martinovica dovodimo zbog igrackih kvaliteta ili zbog onog kung fu poteza posto ako ispadnemo od Aela upravi ce trebati neko da ih brani.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Људи има ли истине у овом за Пирла? Оће неко да контактира Хамбург да ми скупимо паре за трансфер ако они немају да плате, ја са рад да приложим све што имам :D
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ako on stvarno ode tamo i u sezoni odigra više od 10 utakmica, 95% nas nema veze sa fudbalom!

Nemoj tako, mocan je Milija, a istancan ukus navijaca Partizana se ne dovodi u pitanje

Zorane sve je to ok, ali ja navijam za Partizan ko god u njemu igrao i kritikujem i hvalim od utakmice do utakmice. A otici ce i taj Babovic i Miljkovic i sta ti ja znam ko ali ce se u roku od sedmicu-dvije naci novi kandidati za opstu mrznju, nije mi vise jasno....

Ne bas u roku od sedmice, dve, ali mesec, dva ja ruku dajem da je sledeci upravo mali Ninkovic, samo ako se uprava smiluje i zadrzi ga jos godinu dana u Partizanu, on je jos jedan od igraca koji nece trpeti pljuvanje sa tribina, na Lazara vec krece pljuckanje po malo ali on nije tip koji ce na to odgovoriti, sa malim Ninkovicem ce biti veselo, ali cime bi se hranili drugacije pojedini.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Cela Rumunija bruji da nam Martinovic stize a vi raspravljate jos o Stefan Braunu.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Valjda je konacno to taj stoper sto se trazi,samo da se ova agonija sa defanzivcima vise zavrsi,a i imao bi koliko toliko vremena da se uigra do pocetka prvenstva i dace bog naredne cetvrte runde kvalifikacija za ligu sampiona !
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Martinovic dao izjavu za sport.ro gde demantuje da ga je iko trazio iz Partizana i da je vezan ugovorom za Steauu i da ga postuje i bla bla...
Da li je tacno sve to, videcemo.
Ako vec postoji neka namera da se isti dovede, vikend je poslednji cas da se to uradi.
Da bar nekoliko treninga odradi pred deul sa Aelom.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Bilo bi super da štoper dođe, ali šanse su male. Ponudili su mu samo 10% veću platu. Ko bi još zbog toga seljakao porodicu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top