Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

"Sportski direktor crno-belih napominje da neće dolaziti novi igrači, ukoliko neko od postojećih ne napusti klub, jer ne želi da nagomilava kadar"
Propustio je priliku da ćuti.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ma jebem li te u usta narkomanska, sramota je sto si ti ikada igrao za Partizan. Stanojevicu, sada moras inistirati na pojacanjima!! U roku od mesec dana, kada nam se povrede jos dvojica, nece nas imati ni za trening, a kamoli za borbu na 3 fronta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nabijem te na kurac narkomančino odvratna. Neko je ovde davno pisao da je išao sa ilievim u školu i da je bio cigan, to objašnjava sve, pičketina ciganska.

U svakom delu tima nam fale pojačanja, brat bratu 6 7 igrača, a mi tražimo startnog beka, štopera, desno krilo stranca i rezervnog špica, ti ni to ne želiš dovesti. Retardi ciganski imamo samo tri stranca, koja bre dva tima podjednako kvalitetna.

Ovaj tim ne može na tri fronta, mamu li vam jebem.

nabijem vas sve na kurac u upravi, cigani odvratni!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
bezobrazluk Ilieva se video kad je srao i lagao o ugovoru Živkovića, rekao da će dati ostavku pa je ostao na tom mestu dve i po godine kasnije. jebeno govno od čoveka koje nije zaslužno za više od dva korektna pojačanja tokom cele decenije bitisanja u radu kluba.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Nabijem te na kurac narkomančino odvratna. Neko je ovde davno pisao da je išao sa ilievim u školu i da je bio cigan, to objašnjava sve, pičketina ciganska.

U svakom delu tima nam fale pojačanja, brat bratu 6 7 igrača, a mi tražimo startnog beka, štopera, desno krilo stranca i rezervnog špica, ti ni to ne želiš dovesti. Retardi ciganski imamo samo tri stranca, koja bre dva tima podjednako kvalitetna.

Ovaj tim ne može na tri fronta, mamu li vam jebem.

nabijem vas sve na kurac u upravi, cigani odvratni!

Brate, izgleda da, koliko god se trudio, ovi iz uprave, ipak ne čitaju tvoje upise.

Šalu na stranu.
Kroz Partizan, kako kada je reč o igračkom kadru, tako i kada je reč o upravi.
Prodefilovalo je i ovakvih i onakvih.. I dobrih i loših i dobronamernih i zlonamerni i budala i pametnih..
Ali ovakvih smradova kao što su ovi danas.. Pre svega tu mislim na ovog narkomana i onog zadriglog vepra (Nazovi predsednika i ne spominjem, pitanje je dal je taj i živ uopšte).
Dakle,... Ma šta se bre ja nerviram.
Ne mogu bre ni da se obradujem uspehu svog kluba. Još sinoć razmišljam. Prošli smo dalje. Sad će ovi smradovi (ono dvoje), da se opare.
Da nismo prošli, opet njima manje više isto. Samo što bi rasprodaji i to iole što vredi. Dakle, opet bi se oparili.
Sve prethodno je posledica razbijenog Juga.
Još dugo će ovi smradovi da uništavaju klub.
Jebale te "Aždaje"
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nadam se da ćeš tako naleteti i na nekog ko će ti zatvoriti bar jedno oko, pa možda promeniš mišljenje. 2 tima? :pop :buhaha Pa mi nemamo jedan tim kompletan. Timski smo dobri i Stanoje je lepo sve odradio i igrači igraju iznad svojih mogućnosti, i nije poenta u tome, nama jednostavno treba par igrača. Pitanje je vremena kad ćemo početi da pucamo zbog nedostatka kvalitetnih igrača. Povrede, kartoni, dosta utakmica četvrtak-vikend....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Izjava mu je na mjestu - i ne treba nikog da dovodi ako neko ne ode (osim stopera, za sad ih imamo dva i po komada).

Samo neko treba narkomanu da objasni da su i odlasci dio njegovog posla!
Da mu nije posao da se kurci sto je prodao Filipa Stevanovica i Strahinju Pavlovica, to znam i ja, vec da proda Bajbeka, Lutovca, Holendera, Miljkovica, Zivkovica..., pa da umjesto njih dovede igrace koji ce podici kvalitet ekipe.

Prosto je - treba da podignes kvalitet tima. To radis tako sto se na neki nacin rijesis igraca koji nisu dovoljno kvalitetni i umjesto njih dovedes kvalitetnije.
To rade sportski direktori. Za narkomane bez funkcije ne znam.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.300
Локација
Kipar
Koliko smo dobro popunjeni na svim pozicijama videlo se sa izostankom Zdjelara. Ako se povredi jedan od dva startna stopera, koji I inace znaju da kiksnu, igrace Ostojic koji nije vise za taj nivo fudbala.
Ilijev je najveci prevarant u upravi kluba sto je tesko u konkurenciji gmazure I vucele.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Da nisu zlonamerni i poremećeni, rekao bih da su diletanti, mada bi i to bilo preslabo.

Jbt Okuka mu otvorio oči, pa šta on misli koliki su idioti svi navijači.
Tipična SNS retorika, soljenje pameti.

Nema pojačanja osim ako neko ne ode? Pa to i treba da bude imperativ, treba se rešiti nekih igrača i dovesti neke koji podižu kvalitet.

Drugim rečima, para nema, ponude sve odbijene, skauting zakazao, ivica se udica pa otvara dušu.
I tako iz godine u godinu.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Iskreno, najviše se bojim da nas ne napuste Zdjelar, Suma i Markec, nego da ne dovedemo nikoga do kraja prelaznog roka.

Takodje, draže mi je videti da su nam opcije, kao rezerve u napadu a i odbrani, klinci iz omladinske škole. Tu su Terzić, Milovanović, Djordjević, Baždar... I ako već ginemo i propadamo kao klub, nek barem izginemo bez nekih pojačanja sa njiva livadaških terena. Strance, kvalitetne ne možemo dovesti, a domaće igrače, iz njiva Super lige, koji imaju preko 20 godina uopšte ne treba da dovodimo.

Što ono reče Bata Životinja u Povratku Otpisanih: "ovde smo samo ja i šaka ovih vucibatina ovde, mala operativna jedinica".

Takvi smo, kakvi smo, naši smo. Da igramo dalje, pa ko osta', osta'.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top