Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.327
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I Dušan Martinović ide na Pohorje

'Crno-belima', koji se za novu sezonu pripremaju u Sloveniji, u subotu će se pridružiti i zadnji vezni Borca iz Čačka, Dušan Martinović, saznaje B92.

Martinović, rođen 1987. godine, je igrao za Kolubaru iz Lazarevca i kruševački Napredak. U dresu Napretka i Borca 'sakupio je' 52 superligaška nastupa ali se povredio na utakmici Borac - Partizan u jesen 2010. godine i pauzirao do avgusta 2011. godine.

U sezoni 2012/13 odigrao je 26 utakmica za Borac, postigao tri gola, igrao je i tri meča za Čačane u kupu, uključujući i onaj sa Partizanom (2:1).

Očekuje se da Martinović, po ocenama najbolji zadnji vezni PLS, na Pohorju ostane do kraja ove faze priprema, Vuk Rašović stekne sud o njegovim mogućnostima.

b92

Evo jednog na probi.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Dobro Bojanebole, shvatili smo da je Vuk odgovoran za ovo razbacivanje sa parama u prelaznom roku.

Pare nisam pomenuo, ja mislim samo na vreme koje ide u nepovat, i nasa sansa da igramo LS...
A vi ga u startu amnestirate od odgovornosti. Kad je prihvatio da bude trener znao je za finansisku situaciju u kojoj se nalazi klub. Sad ispada da nije vazno ko dolazi, ionako je besplatan...I BESPLATAN fudbaler mora da bude dostojan Partizana i njegovim ciljevima, prvi cilj pred nama je plasman u Ligi Sampiona.

Dovoljno sam rekao, mozda i suvise, poenta je jasna :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
"Povratak u Partizan je uvek bio opcija. Partizan je moj klub, Modena želi da produžimo saradnju, ali nigde nije lepše nego kući.", rekao je Gulan nedavno za 'Žurnal'.

lavor zeno...brzoooo!!!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Martinovica sam imao prilike da pratim ranije,u pitanju je sasvim pristojan zadnji vezni !
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
На страну све, али ово ће бити можда најбољи прелазни рок у претходних 2-3 године. Највише и најконкретније се ради, не говорим то на основу ова досадашња 3-4 појачања. О квалитетима Нађа као човјека нећу да говорим, али мислим да ће обављати посао спортског директора и више него конкретно.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pare nisam pomenuo, ja mislim samo na vreme koje ide u nepovat, i nasa sansa da igramo LS...
A vi ga u startu amnestirate od odgovornosti. Kad je prihvatio da bude trener znao je za finansisku situaciju u kojoj se nalazi klub. Sad ispada da nije vazno ko dolazi, ionako je besplatan...I BESPLATAN fudbaler mora da bude dostojan Partizana i njegovim ciljevima, prvi cilj pred nama je plasman u Ligi Sampiona.

Dovoljno sam rekao, mozda i suvise, poenta je jasna :D
Ne brini se, mutavi ga sigurno neće amnestirati ako pametno ne iskoristi sredstva koja mu je on obezbedio za prelazni rok. Mora malo i Vuk da se pomuči, ne možemo samo đurina pleća da koristimo za ulazak u ligu šampiona.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Uzevsi u obzir da imamo 0 evra za pojacanja, a ni za plate koje bi dali igracima kojima je istekao ugovor nemamo puno, umetnost je da dovedemo neko odlicno pojacanje. U skladu sa mogucnostima ovo i ne izgleda toliko lose. Pod uslovom da zadrze Ivanova i Mitra, mogla bi to da bude solidna ekipa. Za Evropu nam je potrebna i sreca u zrebu, ali bi u Srbiji trebali opet da dominiramo.
Videcemo sta ce Gulan pokazati, licno bih na zadnjem veznom voleo nekog drugog igraca, ali koliko para toliko muzike.
Malbasic, ako dodje, pitanje je koliko mu treba da udje u formu, jer kao i Aksent nije se naigrao u prethodnom periodu. Ali nije lose pojacanje za levo krilo.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Dobrodoslica Gulanu I Malbasicu! Pustite igrace da pokazu sta znaju, pa onda sudite o kvalitetu. Toliko nezadovoljstvo sto je Gulan dosao, kao da je Kopunek Xavi Alonso...Srećno u Partizanu momci!
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
ja kad zamislim nasu prvu postavu,vidim samo 9 igraca posto mi nemamo zadnjeg veznog i stopera!?nikako mi nema smisla da cekamo da prodjemo sirak da bi doveli nekog valjanog.umesto da potencijalno pojacanje prodje pripreme i upozna se sa saigracima,pre svega nametne,mi cemo mozda dovesti nekog pred mnogo tezeg protivnika i gde cemo imati malo vremena da ga uigramo.e da,pa mi nemamo ni desnog beka...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Dobrodošlica novim igračima i najiskrenije se nadam da će se pokazati kao prava pojačanja. Drago mi je zbog Gulanovog dolaska, ja gotivim igrače koji mogu da krpe više pozicija. Bez obzira da li će ga Vuk koristiti na levom beku ili zadnjem veznom, mislim da još jedan zadnji vezni mora da se dovede...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Dobrodošlica Gulanu, drago mi je da se taj momak vratio i nadam se da će pre svega zbog Partizana imati dobru sezonu, a i da će svoju karijeru vratiti na pravi kolosek.
Još na početku mileve sam pitao za njegovo zdravlje, pa mi je moderacija izbrisala poruku, valjda da ne prizivam :)
Gledao sam Gulana uživo još na njegovom debiju za prvi tim (mislim da je bio debi) protiv Zemuna u gostima. Igrao je u paru sa Lolom, trener bio Đukić...zaisa sam bio prijatno iznenađen sa koliko intelekta dečko igra. Fascinila me je njegova tehnika oduzimanja lopte protivniku i miran pas. Već na narednoj utakmici dečko je i prekide sve izvodio i na kraju sezone, posle par kola prodat za isti novac kao i Smiljanić, tada kapiten i naš najbolji igrač uz Jovetića.
Dolazi u Fiorentinu u pogrešnom trenutku, u ekipu prepunu zadnjih veznih sa ogromnim stažom i iskustvom, a sama ta pozicija je izuzetno delikatna, pogotovo za italijanski fudbal, za koji naravno nije bio dovoljno taktički obučen.
Ista priča, ili slična se prožima i u periodu njegovih pozajmica. Naravno da nije mogao dobiti ekstra ulogu i prostor kao pozajmljen igrač drugpg kluba i opet to mesto zadnjeg veznog nije lako igrati u italiji, pogotovo sa 18,19 godina.
Iskreno se nadam da je dečko fizički zdrav i da ima jaku volju da svoju karijeru vrati na pravi put, njegov talenat je najmanje sporan !!
Ono što mi recimo malo lično ne paše je to da ja smatram da je nama potrebniji drugačiji profil na toj poziciji. Mi igramo sa dosta ofanzivnih igrača i pozicija destruktivca u vezi bi trebala pripasti igraču koji je po vokaciji čist defanzivac (nešto između štopera i veznog) i koji može dosta da trči i bude dobar u vazduhu.
Tako sam se nadao Kačaru....
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Zurnal pise da ne zelimo ove iz Ugande.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Toni Maveče po onim klipovima me baš i nije oduševio, trom mi je nekako, a i bori se sa loptom.

Okvi je strašan igrač, brz jak, ima tehniku, šut, dobro igra glavom - i jednu manu samo, ogromnu, za Djuru nepremostivu....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gulan, Malbasic, Martinovic..jeli se ovi zajebavaju sa nama... a ja cekam nekog brata crnca da pokida. Evo i ja jos uvijek trcim malo vise od dvanes' sekundi na 100 metara mogao bih i ja na probu...nisam gori od ovih sigurno..
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da coveka zacudi prosto kada zasedne i procita komentare. Ispade da je JSL toliko prebogata talenata da u svakom beogradskom kvartu cuce i Kristijano Ronaldo i Mesi, a po potrebii Cavi i Inijesta... Bolje dovesti Gulana nego nekog novog Knezevica, Pauljevica, Eliomara i tako te JSL zvezde i zvezdice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top