Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Koliko znam i Lewandowski je izjavio slicne stvari na kraju sezone pa su u Dortmunu rekli, nema prodaje!
Procenili su da su 30 miliona male pare za takvog igraca i da je bolje da odigra jos jednu sezonu i ode za dz!!
Od kad smo mi postali toliko velikodusni pa hocemo da mu izlazimo u susret i to na svoju stetu??

Da i pre par dana Klop rece da Levandovski ide u Bajern na kraju sezone da je to dogovoreno i da Dortmund nece dobiti nista. Znaci umesto 30 miliona , oni su dobili nista i igraca kojeg bole uvo kako ce odigrati i sta ce raditi cele sezone jer je vec dogovori transfer. Malo glupavo jel da?

Grbic nam nije bio potreban, ali nije los igrac. Ove pozajmice su bez veze ako nije ubacena otkupna klauzula, ako jeste onda je odlicna stvar, probas igraca ako dobar otkupis njegov ugovor za relativno male pare, ako se ne pokaze vratis ga "kuci" i odlicno.

@zive
Nije raskinut ugovor sa Radonjicem
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Па и да је убачена код нас то не значи ништа, односно значи једно да ће играти док је на позајмици и после нема говора да би Ђура дао потребан кеш за откуп.
Видјели смо на примјеру Пајовића (за којег нисам стекао утисак ни да је добар ни да је лош), али било је логично ако већ немамо и не можемо да нађемо бољег и било каквог другог, да откупимо његов уговор, који је вјерујем повољнији него што ће то бити у случају Грбића.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nikakvo iznenađenje.
Jasno je bilo još pre kraja sezone da odlaze Lazar,Stojke i Ivanov,Jedini koje mogu prodati,doduše Lazar je prodat i ranije,dok ova dvojica su imale velike plate,po mišljenju parazita iz uprave.
Čak odlazak Ivanova nije strašna stvar,kad se gleda kako radi ova uprava i kako nas upropašćava i prodaje decu pre nego što zaigraju za prvi tim ili posle samo 1 godine u prvom timu ili kad su doveli Savića potpisali na 4,5 godine i prodali ga posle 3 meseca u prvih 11.Ovo je čak sasvim normalno došao stranac potpisao na 3 godine,odradio 2,sad ga još prodajemo i zarađujemo,super.

Ali naravno nije super jer oni štopere ne dovode već duže vremena.D asam paranoičan rekao bih sa zlom namerom jer očigledno je to možda i najvažnija pozicija u timu za uspeh u Evropi i u ključnim domaćim mečevima.

Sad smo nagurali brdo ofanzivnih veznih,i dobrih i loših.
A pravog zadnjeg veznog i štopere nemamo.
Ne možemo sad da dovodimo igrače i da se oni odmah uklope i zaigraju odlično.
Nama su hitno potrebna 2 štopera za prvih 11 i zadnji vezni starter.
I to nam hitno treba,pogotovo zbog slabosti naših bekova u odbrani.
S.Marković i Gulan ne mogu da igraju zadnjeg veznog,mogu samo da pripomognu tom ključnom igraču i jakom defanzivcu u paru sa njim kad trener tako odluči.
Pošto vidim postajemo FK Rad ili fk stojić,Vitas bi sa Ostojićem mogao da bude rezerva toj startnoj 2 štopera,možda bi se nekako i njih 2 mogli istrpeti ali sa zaista jedni kvalitetnim igračem.

REŠENJE
Govnjiva motka.Kritična masa od 5000 ljudi da polupaju svako govno iz uprave koje se približi stadionu,uključujuću podguznu muvu od novog sportskog direktora.


I stvarno neznam šta će nam Grbić.
Imamo S.Ilića koji mora da igra,Ninkovića koji treba da se forsira i ako još u glavi nije pravi,doveli su Malbašića koji nije loš igrač.Imamo tu mlade A.Živkovića i Pantića koji su sjajni i treba da dobiju priliku,tu je i Brašanac.Na sve to forsiraće Luku zbog menadzerisanje i ako ne zna ništa sem borbenosti i trčanja,a imamo i Eliomara koji po meni može da igra sasvim solidno kad bi dobio priliku u većoj meri.
Kneževića i Babića bi zaista trebali da se reše jer samo uzimaju platu bezveze.
I Jojić,njega zaboravih.
I na sve ovo Grbića.

Nadam se da nam napad ostaje Mitrović,M.Šćepović koji nam može biti od velike koristi i zaista ne vidim razlog za odlazak još se nije dokazao i Kojić koji je solidna rezerva.3 napadača su minimum,mada bi ja tražio i četvrtog a za 4. ni S.Šćepović nije toliko loš da zakrpi.

Odbrana ostaje ogroman problem.
Za Stojketa je sramota.Praktično on nam je doneo titulu,verovatno je to razlog zašto ga teraju.
Već bar 2 godine pokušavaju da predaju titulu ciganima i rade na našem srozavanju,sad su se opasno približili svom cilju,sa odbranom tima koju planiraju.
 
Последња измена:

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ne znam stvarno da li je Radonjic jos nas, pomenuo sam ga kao talenta, uz Pantica i Zivkovica(koji su dosta normalniji momci po onome sto se do sada moglo videti). Ako nastavlja sa svojim budalastinama, srecan mu put, nije prvi ni poslednji talenat koji je propao. Od druge dvojice ocekujem dosta, nadam se da nece sagoreti, da ce Vuk znati da ih pravilno usmeri i naredne godine bi mogli da imamo opaku sredinu sa njima i Dzigijem. Naravno, ako ih Mutavi ne rasproda pre toga.

Meni je zanimljivo da su se oni uzdali u to da za Ivana nece stici odgovarajuca ponuda i da ce ga tako zadrzati. Najdalji domet njihovog skautinga jeste Banjica i Vitas. Nikakav plan, vizija, nista. Svode klub na amaterski nivo.
A garantujem da se moze naci dobar igrac za nase uslove, sa normalnom platom u inostranstvu. Jos plus i zadnji vezni za deo para koje bi smo dobili za Ivana. Evo za cigane se vezuje toliko imena za mesto stopera. Pitanje je kakav kvalitet poseduju, neki su sigurno losi, ali ima sigurno i kvalitetnih(ponovo kazem za nase prilike), a ne toliko skupih. Ali nema ko da trazi. Lakse je da nam Ranko i Falji daju preporuku. Da oni ozbiljno rade imali bi vec 3-4 imena za stopera za svaki slucaj, ako Ivan ode, a ne bili iznenadjeni kao Ameri za Perl Harbur.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Pa da al ko ce pozadi da zatvara ? Joooj bre sto kaze Je Ne A treba nam ta lisica opaka pozadi pa tako je Ivanov stasao sada da bude to al do qrca ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Dobrodoslica Grbicu, sad ce valjda i neki stoper, zadnji vezni, nesto.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da i pre par dana Klop rece da Levandovski ide u Bajern na kraju sezone da je to dogovoreno i da Dortmund nece dobiti nista. Znaci umesto 30 miliona , oni su dobili nista i igraca kojeg bole uvo kako ce odigrati i sta ce raditi cele sezone jer je vec dogovori transfer. Malo glupavo jel da?
I ti verujes u to sto si napisao? Mislis da njega boli uvo za klub i trenera koji su ga stvorili i napravili igraca od njega? I jos plus ima debelu platu u Dortmundu.
Na stranu sto je decko veliki profesionalac..
Toliko vam je Djura oprao mozak sa parama da ste zaboravili zasto se fudbal uopste igra.
A CILJ SIGURNO NIJE DA SE PRODA IGRAC ZA STO VISE PARA. NEGO REZULTAT KOLIKO SAM JA UPUCEN!
Da prostis, ali pojma nemas o zivotu.

-------------
Edit:
Scepa pozajmljen Sportingu iz Hihona
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нека пусте Иванова, и са тих 2 милиона може довести екстра одбрабени играч. Проблем је што они то њеће урадити.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ako je to jedini nacin da se dodje do zv,beka i par stopera...onda neka mu je srecno i fala mu najiskrenije.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Мало нејасно ово око Ст. Шћеповића, иде на позајмицу, па ако задовољи на крају сезоне онда ће Хихон да га откупи? Од кога, он има још годину дана уговора са Партизаном? Да ли барем једна "комбинација" мутавог говнета и његових саучесника може да буде чиста?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja stvarno nemam pojma ko je i zasto doveo Grbica. Covjek nije prosao cijele pripreme i tek treba da se uppzna sa igracima a nama gori pod nogama na pociciji zadnjeg veznog i stopera.
To kao ganjamo vec mjesec dana a odjednom dolazi Grbic koji svakako kod Vuka nece ni prismrditi prvom timu bar 2-3 mjeseca. Koja budalastina ovaj prelazni rok....
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja bih prije rekao da ce Grba biti cesto u rotaciji. Na sredini Malba ( Joja), Grba i Dzigi ( Sale) i ispred Mitar ili Scepa. To u jacim tekmama, sa jednim spicem.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Na kog Scepu mislis?
On je decko i doveden kao zamena Marku.
Neka nam daju i Fejsu pa da cigani pocrkaju kakvu saradnju imamo :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne kao spica vec kao tog drugog napadaca nesto sto i Marko igra.
Vuk voli ofanzivu, sto se videlo na ovim pripremama, ocekujem nesto tako i tokom sezone.
Sem Grbica sada ne vidim ko bi mogao da menja Marka na toj poziciji.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Neka nam daju i Fejsu pa da cigani pocrkaju kakvu saradnju imamo :D

Ja baš malopre gledam onu Faljijevu listu klijenata.. nisam znao da je Lukač njegov.. tako da mi baš Ljuba upade u oči. Jedini zadnji vezni kojeg bi mogli dobiti od šipca, na zajam.

Inače, nestalo mu štopera u ponudi, zato će verovatno Ranko da nas ojača. Treći menadžer na ovoj planeti ne postoji izgleda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top