Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
121
Reaction score
150
Локација
Stari Košutnjak

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Džaba se nadaš, lepih vesti nema!
Ne odemo li u LŠ, ili bar u LE, nećemo imati za burek, kamo li nešto više. Finansijska situacija u klubu je očajna! Banda nas je pokrala do te mere u minulim godinama da su tek sada shvatili da su morali da ostave bar malo mesa na koski.
Htedoh ja ovo da napisem al' nisam hteo da mracim.
Molite Boga da nas usere kao 2010 godine i sa osrednjim timom udjemo u LS (sad kad pocnu Iliev, Kleo itd :D )
Ali taj tim niko realan nije ocekivao da vidi u Ligi Sampiona, ali covek se nada dok je ziv, jedino sto ce sezonu i titulu spasti je ulazak u Ligu Sampiona, zapamtite sta vam vas drug kaze.:wink:
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pa brate za Stojketa treba samo plata da se da. Mi ne jurimo samo slobodne igrace vec slobodne sto igraju za karamele.
Smejurija,boljeg od Stojketa za Partizan nema za 300 hiljada godisnje.

Doveden je Lukac kao zamena cak i pre nego sto je otisao Stojkovic tako da bagra ne planira da placa opet Stojkovica kad vec imaju mnogo jeftinije resenje, ne vole ovi iz uprave da gomilaju igrace ipak bi 4 golmana bilo mnogo i to jos Stojkovic da prima kolko sva trojica zajedno.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.404
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Djura kaze da nema nista od Bodurova:

Ђурић јасан: Нећемо Бодурова!

14 јул, 2013
Лига шампиона – тема број 1 у Партизану.
(ФОТО: И. Милутиновић)
Два дана уочи почетка квалификација и мегдана са Шираком у Јерменији, максимална мобилност у дому фудбалера српског првака, али у мислима су и појачања.
Иван Иванов, жељан да већ овог лета промени средину и оде у Базел, препоручио је Партизану свог земљака – Николаја Бодурова!
– Бодуров? Не – јасан је Драган Ђурић, председник црно–белих

Zurnal
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ђурић јасан: Нећемо Бодурова!

Sacayak је јасан: "Нећемо Ђурића!"

Pa jbg, solidan je u ligi u kojoj u najvecem konkurentu stoperski par cine krneta i mikic. Zalosno je to sto mi u roku od dva dana mozemo prodati Voju i Lukaca i za te pare dati Tuti i Stojketu dvogodisnje ugovore koje ce sigurno prihvatiti. A ako zafali, za Luku, Scepovica slabijeg i slicne poluproizvode se takodje moze uzeti neki kes...
'Ај реци ми молим те, којом магијом би неко узео Воју и још дао паре? Исто и за Лукача важи.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Azija, Turska, Kipar, Cvajta, Seria B...i gori propaliteti su nalazili angazmane pa bi se naslo nesto i za njih. Naravno, nisam ni mislio da treba prodati Lukaca, covjek je tek doveden i ne bi bilo korektno, njega sam naveo samo zbog pozicije, ali nista mu ne bi bilo da presjedi pola godine. Mi imamo 5-6 igraca koji su nam visak i za koje se sigurno moze uzeti bar 1M, a mi za 1M prodamo najvaznijeg igraca...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Видиш да Ст. Шћеповића нису ни продали, већ позајмили на годину дана, иако има уговор на годину дана?! Да постоји воља, и да је клуб као што није, да имамо управу и спортског директора - нормално је да би се јурила продаја најмање корисних играча (Станковић, онај Петровић који је као голман, мистерија Пауљевић, Бабић, Кнежевић ...).
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
@akiopaki

За све те играче што си набројао, требало би да платимо да их неко одведе а ми не плаћамо ни кад доводимо играче.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
dovesce vitasa na procente a pare od bugarina u dzep.
tako se svesno unistava ekipa i predaje titula cergi jer mi stvarno onda vise necemo imati najjacu ekipu u srbiji, a za evropu je suvisno govoriti jer ce nas vec u trecem kolu neko naduti
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ja nisam ni shvatila da se mi ovde brinemo za JSL.... problem je što ćemo u kvalifikacijama da ga izduvamo...

Jasmina, i ja sam to isto mislio, ali kad vidim kako se odvija situacija sad se ozbiljno brinem i za JSL.


Htedoh ja ovo da napisem al' nisam hteo da mracim.
Molite Boga da nas usere kao 2010 godine i sa osrednjim timom udjemo u LS (sad kad pocnu Iliev, Kleo itd :D )
Ali taj tim niko realan nije ocekivao da vidi u Ligi Sampiona, ali covek se nada dok je ziv, jedino sto ce sezonu i titulu spasti je ulazak u Ligu Sampiona, zapamtite sta vam vas drug kaze.:wink:


Kad malo bolje razmislim uopste nisam siguran da je to bolje.. Udjemo li u ligu sampiona, opet nikoga necemo dovesti, potpisujem odmah sad, a bagra ce(ovoga puta zajedno sa Nadjom) sve zasluge za to sebi pripisati. U grupama ne verujem da mozemo jedan jedini gol dati a kamoli pobediti nekoga.. Mislim da bi se brukali samo tako... A pare koje bi od LS dobili svakako nece u Partizanu zavrsiti...

Jednostavno, mozda sam pesimista, ali ja izlaza odavde ne vidim, sa trenutnim ljudima i nacinom funkcionisanja. Ima li ista normalno u ovoj drzavi, hoce li ikad iko preuzeti neku odgovornost za odredjeni posao koji (ne)radi.

I da se vratim na prvi citirani, Jacin, post, neka nam Bog dragi pomogne da bar titulu uzmemo..
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Koliko sve više postaje besmisleno pratiti šta se dešava u FKP. Pomislim ponekad kao da se sve više trude da nas dovedu u tu fazu, da nas potpuno zabole šta se zbiva. To bi im najviše i odgovaralo, premda ni ne nailaze na bilo kakav otpor. Koliko marioneta na jednom mestu... Koliko će nam još glava biti van vode, pitam se?
Sreća je što sekta ne propušta ni najmanju šansu da nas prejebe u tome, ali kad im se koliko-toliko slože kocke koje u rukama drže Aca i Braca, očekujem padanje u teški očaj i novo poglavlje na temi "Uprava napolje #2". A samo je pitanje dana kad će se to i desiti...
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
A znaci sada je i titula upitna...Gde je sada izvinjenje clanu Zivu,koji se (s pravom) zabrinuo za titulu na temi srpski fudbal...Bitno je da se pljune covek,koji ne razmislja kao ugledni clanovi...Zivelo jednoumlje na forumu!!!

Da je jednoumlje, ti ne bi bulaznio na ovoj temi. Što ne znači da će ti biti omogućeno da to dalje radiš. Ako ti se ne sviđa, zna se...

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
'Ај реци ми молим те, којом магијом би неко узео Воју и још дао паре? Исто и за Лукача важи.

Petrovic, Pauljevic, Stankovic, Knezevic, Babic, Eliomar, Luka, Stefan Scepovic, ponavljam se, da smo ih prodavali na kilo, po 50 000 evra svakog imalo bi i za Stojketa i za barem jos jednog igraca.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pomirite se sa cinjenicom da ce Luka spartati po desnoj strani sve do januara, ili daleko bilo juna sledece godine kada ce ga uvaliti nekom, a do tad molimo boga da mali Andrija pokaze svoje umece, ili se rodi iznenada neko dobro krilo.

Evo danas je 15 Jul
Golmani:
Lukac, Petrovic, Zile

Odbrana:
Petrovic, Volkov, Aksentijevic, Stankovic, Ivanov, Ivkovic, Zivkovic, Pauljevic, Ostojic

Vezni:
Brasanac, Ilic, Pantic, Ninkovic, Jojic, Markovic, Gulan

Krila:
Zivkovic, Luka, Malbasic, Babic, Knezevic

Napad:
Scepovic, Mitrovic, Grbic, Kojic

----------------

Kao sto rekoh desno ce igrati Luka i Malbasic, sto automatski znaci da Vuk racuna na Grbica u napadu, sto sam i ocekivao a i cuh od jednog decka da ga je Vuk doveo kao zamenu za Scepovica.

Levo se nadam da ce ipak Ninkovic ili Jojic pokusati da igraju, a opet da ne dovedemo pravo pojacanje na poziciji krila sto godina niakko mi ne ide u glavu.

Ako niko ne dodje generalno ocekujem da igra sledeci sastav u vecini utakmica tokom sezone:
Lukac, Aksentijevic, Ostojic, Ivanov?, Volkov
Markovic
Luka/Malbasic - Ilic - Jojic/Ninkovic
Mitrovic, Grbic

Ne znam za vas ali ja nesto ne verujem u ovaj sastav, mozda bih verovao da se dovede jos jedan stoper a Ivanov ostane i nadje se krsten zadnji vezni, ovako... Plave nam se muda da proste omladinke.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da otkad znam za Partizan
nikad nismo bili slabiji...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Petrovic, Pauljevic, Stankovic, Knezevic, Babic, Eliomar, Luka, Stefan Scepovic, ponavljam se, da smo ih prodavali na kilo, po 50 000 evra svakog imalo bi i za Stojketa i za barem jos jednog igraca.

А као не би било продани да је стигла било каква понуда за њих?

Ako niko ne dodje generalno ocekujem da igra sledeci sastav u vecini utakmica tokom sezone:
Lukac, Aksentijevic, Ostojic, Ivanov?, Volkov
Markovic
Luka/Malbasic - Ilic - Jojic/Ninkovic
Mitrovic, Grbic

А јеб'о ја себе, да ми је неко рекао да ће икад Саша Марковић бити први и једини задњи везни, не бих вјеровао, па да је одиграо 100 дербија маестрално, а не један.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kriminal kako se zajebavamo sa tako važnom pozicijom u timu kakva je pozicija zadnjeg veznog u Evropi. KRIMINAL! :pop
Što se štopera tiče, i tu je kriminalna situacija, bez obzira što će Ivanov ostati do kraja avgusta.

Ovo je zona sumraka. Na dve ubedljivo najosetljivije pozicije u timu (za Evropu) mi smo najtanji! :pop
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
zbog evidentne promaje pozadi, ostaje nam da se nadamo da ce mitrovic, kojic, scepovic,grbic, ninkovic, ilic i jojic trpati sve sto se bude dalo utrpati. nimalo optimisticno, znam, ali tako nam je kako nam je.

nesto mislim, mogla bi se desiti ona ludacka evro sezona kao kod golca. na gol vise, pa kom opanci, kom starke. kapiram da vuk zamislja ultra ofanzivan partizan, pa otud i ovakvo razmisljanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top