Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Stvarno nisam čuo za ovog Obradovića, ali koliko vidim da je dešnjak, tako da ako dođe mislim da će prije na mjesto Ostojića, nego na mjesto Stankovića.
U ovom trenutku bi nam trebao neki iskusniji igrač, pa možda baš neko 35+, kao što smo ranije imali Krstajića, Saveljića...
Nije baš da je ovaj Obradović za poređenje sa dvojicom gorepomenutih, ali ipak čovjek skoro cijelu karijeru igra u ligama neuporedivo jačim od naše, tako da bi sigurno mogao da napravi razliku u odnosu na ove nazovi štopere koje trenutno imamo. Možda ga najviše zajebava to što je 182 visok, pa će ga lopta preskakati. :D

U ovom slučaju ono najvažnije je to što sam 100% siguran da od ove priče nema ništa. Mozzartsport je u zadnje vrijeme baš počeo da nagađa, iako su po mom mišljenju bili najozbiljniji sportski portal.
Nerealno je da se nekome od 36 godina nudi dvogodišnji ugovor, kad znamo kako su prolazili veterani ranijih godina, koji su plus bili dosta mlađi od ovog (Iliev), još da ne pominjem ovo 120 000 prve sezone i 96 000 druge, to je naučna fantastika i za nekoga ko ima 25, a ne za nekoga ko ima 36.

Tako da smatram da je sve ovo jedna obična izmišljotina.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Prava zamena za Ivanova, čak će naša odbrana biti još jača ako dođe Obradović. Bez starca nema udarca, pravo pojačanje za LŠ...:prekrsti:pop
Jbt, kako ih nije više sramota?! Pa da li je moguće da će uzeti tog starca samo da ne bi potrošili neku kintu?! On sigurno neće biti na nivou Krstajića ili Bate Mirkovića koji su kod nas igrali u njegovim godinama... Od kluba su nam napravili cirkus...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Stvarno nisam čuo za ovog Obradovića, ali koliko vidim da je dešnjak, tako da ako dođe mislim da će prije na mjesto Ostojića, nego na mjesto Stankovića.
Kakav crni "desnjak" ne prizivaj jade, ako dodje Obradovic zna se umesto koga ce, Ostoja kad on nije dirigent uz nekog iskusnog moze da bude pristojan sto je i pokazao sa Ivanom jelte.
I ko izmisli to "desni i levi stoper" i Stanoje je secam se to praktikovao, stoper je stoper boli me kurac kojom nogom igra levo ili desno "u sredini"!

Obradovic je za nas ovakve sto neko rece Mats Humels licno, samo mi nikog ne dovodimo nego samo zovemo, prizivamo, Albert uzme megafon i "zove" stopere ispred Zemunela:DDovodite aman vise nekog!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Mozda je onaj Terlici sto su ga satro jurili kalafonci, mi ionako nemamo skauting nego virimo u ciganski tefter:D

Sad procitah tekst ovo na staroderventskom znaci "ne dovodimo nikog snadjite se kako znate i umete" ko ume da rastumaci mutavceve hijeroglife i mutavljenje zna kol'ko je sati:D
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Steta sto se Krespo penzionisao, mogli smo da pojacamo i napad kad smo vec prosirili skauting na velike italijanske klubove.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.238
Локација
ante portas
На крају ће да дође неко Ранково грло и Мутави ће то да нам представи као вансеријско појачање .
Он и Нађ .
Иначе слушајући јуче Нађа имао сам утисак као да ћемо појачања доводити у децембру. Имамо ми времена .
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Steta sto se Krespo penzionisao, mogli smo da pojacamo i napad kad smo vec prosirili skauting na velike italijanske klubove.

Ali Mutu valjda jos igra :)
Ajde djuro davaj nam tu bombu vise da se poubijamo.
Ali kakav je on lik konstantno ista taktika vec par godina, cim se pojedincima pocnu otvarati oci on izadje u novine izbaci neku glupost i ovima opet zatvori oci.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Kakva sprdnja. Hoce da dovedu 36.godisnjeg lika za kojeg vecina nas nikad ni cula nije, a domaci igrac.

To sto vecona nije cula nije nikakav parametar. Jos manje je bitno sta vecina misli o njemu, jer sud vecine navijaca obicno nije blizak istini.
Coveka licno ne poznajem niti imam bilo kakve veze sa njim. Da ne bi zvucalo kao kumovska propaganda...obradovic je ozbiljan defanzivac, jako inteligentan igrac, skroz po mom ukusu.
Da skratim, mi takvog u ekipi nemamo ni blizu. Ja takve igrace jako volim, uz njih i cepanice nauce da misle...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Zna li neko sta se desava sa Stojkovicem?

Jel on nas igrac posto vidim da se brcka na moru.

Budi bog sa nama koja smo mi sprdnja od kluba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ako je fizicki dobro spreman i ako je stvarno dovoljno kvalitetan nema veze sto ima 36 godina....ali...
Upravi mogu da porucim samo neka nastave ovako....bolju masu za jebanje nece nigde u svetu naci...i pozivam nove lopurde da im se pridruze u ovoj oazi za secikese....
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
http://www.youtube.com/watch?v=5ZmntA6XAUE

Ovo je ganac o kome djura palamudi. Inace ima istog menadzera kao i Volkov, Milos Mihajlov, El-Monir iz Jagodine i cuveni Zabija. Igrao je odlicno na skoro zavrsenom svetskom prvenstvu igraca do 20 godina gde je Gana bila treca, a u polufinalu nesrecno izgubila od Francuske koja je na kraju uzela to prvenstvo. Nemam pojma sta od njega mozemo da ocekujemo, ali je sigurno da ga treba upariti sa nekim iskusnim stoperom, ako uopste dodje kod nas.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
To si procitao u komentarima na B92, a tamo nam isto najavljuju Fofanu, Kataija, i onu zver od beka iz CSK Sofija Ivana Bandalowskog, a istina je da nijedan od nabrojanih nece doci u raspali Partizan.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Tamo su svi insajderi...

Na početku prelaznog roka sam se i nadao nekim pojačanjima, a sada se nadam da nikog od bitnih igrača ne prodaju, jer zamena može biti samo mnogo lošija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top