Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Prvi pik za desnog beka je Jovica Vasilić iz Slobode Užice
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Taj Vasilic je tata za odbranu, a u napadu limitiran dosta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.989
Локација
Žrnov
Vidim ja da još nisam ni potpisala a u moje kvalitete (fudbalske, jašta,se već sumLJa :D)

Pa ja koliko znam fudbalska pravila, nigde ne piše da mora 11 muškaraca da igra, već 11 fudbalera, loptaša i tako nešto

A kako je ovo XXI vek, ako nastavite sa omalovažavanjem mojih što napadačkih što odbrambenih sposobnosti na toj zahtevnoj poziciji, moraću neku paradu da organizujem :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
za naše uslove fenomenalno rešenje, al dok ne potpiše ništa ja ne verujem
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.989
Локација
Žrnov
neće on tu poziciju desnog beka videti, ja vam jemac :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ono sto sam video na jednom klipu za ovog iz Gane je smesno , da nisu mogli da mu upakuju dobar nni klip da valja .....
Nek nam je Bog u pomoci ....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel ovo znači da ću ja posle dužeg vremena lepo da spavam :D.
Daj bože da dovedemo ove sto su napisali i ja ću biti zadovoljan!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Izvor Žurnal a nigde nisam video tu vest na žurnal, sad oma samo da se licitira sa imenima dok neko ne potpiše ima da se gađamo s pojačanjima.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.506
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Makli su Zurnalovci info, bilo je na sajtu.

Sta reci za Djemba Djembu, bio bi prava bomba nad bombama!!! Ima utakmice u nogama, u dobroj je kondiciji! Jos kad bi Ivanov ostao, kao sto MOcart pise da je moguce, jer mu je izgleda propao transfer u Svici..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Gde vi iskopavate ove glupave blogove leba vam?:buhaha

Sto se Djembe tice ako dodje dobrodosao ako ne dodje opet ne treba plakati za njim, ali treba plakati ako ne dodje niko na tu poziciju.

Slucaj Zivkovic, nadam se da on nece biti jos jedan klinac kom su roditelji zasrali karijeru.
To zakonom resiti, automatsko produzavanje ugovora uz saglasnost kluba, odmah profesionalni na pet godina, nema da se pita ni klinac, ni tata ni mama, nego napunio si godine, aktivira se klauzula i ti si igrac kluba koji te odhranio, ne svidja ti se, molim lepo, tuzi klub jer ti je dao manje para nego sto ti vredis.

Inace to je prvi zakon o sportu koji cu doneti kad budem Ministar :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ðemba Ðemba, to su ustvari one dvije Ðurine bombe. :D
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Na Mocartu rekoše da je sve završeno sa Đembom i da stiže sutra, kako reče i kolega Hejsel, a i da je dogovoreno usmeno sa Obradovićem, kao i ovo za Ivanova :)
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Dragovic izgleda ostaje u Bazelu, danas igrao protiv grashopersa, kao i to da Svajcarci nisu zadovoljni bas zdravstvenim stanjem Ivanova a to me cudi.
Obradovic je bolji igrac od Bugarina.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
da ima 20-25 godina, rekao bi super...ovako, to je samo igrac koji je dosao odraditi ugovor i zaraditi novac.
ono sto je ocito, da mu karijera ide u prilicno silaznoj putanji (pa i u izraelu je sigurno zaradjivao vise nego sto ce ovde).

s druge strane...to je posteno odradio recimo i West, pa i Juca, Dr. Mo i mnogi drugi.
ako je u ista solidnoj formi, sigurno je da je bolji od svih nasih.
a jos jedan plus vidim u njegovom poznavanju kamerunskih igraca, pa ko zna, mozda nam pomogne u skautingu (kao sto ce pomoci recimo cinjenica da je repezentativac kameruna igrao kod nas, s tim na umu, neki mladji igraci bi mogli razmisljati o nasem klubu, sto inace mozda i ne bi)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top