Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Ni najbolji trener na celom svetu ne moze da pokrije objektivni nedostatak kvaliteta .
On moze da pokrije limite ekipe do odredjene granice , ali samo do odredjene granice .
A sportsku srecu treba zasluziti .

Samo se nadam da ce Vuk nekako usloviti bagru u klubu da igraci mogu da odlaze samo do odredjenog roka , tj . do odredjenog vremena .
Da nam se ne desavaju slucajevi kao sa Savicem pred Genk i da nekoliko dana pred utakmicu ostajemo bez stopera gde ulazi Rna , bukvalno iz aviona uskace na teren .
Dakle da se odlasci ogranice do odredjenog roka vremena . Da ne moze igrac da ode nekoliko dana pred evropsku kvalifikacionu utakmicu pa da trazimo iznudjena resenja .
Ako vec neko definitivno ide , nek se onda ne racuna na njega ili nek ide odmah tacnije nek prihvataju ponudu odmah za njega i nek se odmah dovodi zamena za tog ko ode .

Ali suvise sam skeptican sto se tice plana i programa dolazaka i odlazaka u prelaznom roku. Ne samo po pitanju tajminga dolazaka i odlazaka vec i po pitanju kvaliteta onih igraca koji ce nas pojacati , no dobro . Ostaje da vidimo .

Sto rekose kolege gore , otkupiti Pajovicev ugovor jer mislim da ima opcija u ugovoru sa pravom prece kupovine ili otkupa u tom fazonu jer boljeg stopera necemo naci , covek se adaptirao i glupo je sad ne iskoristiti to.
Defanzivni vezni , uslov uslova .
Naravno i na ostalim mestima zavisno od odlazaka . Golman ako ode Stojke , stoper ako ode Bratko :D , zamena Markecu i ne daj Boze Mitru .
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
A da sačekamo prvo da nam trener potpiše ugovor....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Vladimir Matijasevic kaze da se i mi pored Zvezde raspitujemo za Bojica i Regana iz Napretka :prekrsti

Bolje dati sansu nasim omladincima, nego bilo kom igracu iz nase lige.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Vuk kaže da nije, mutavi kaže da nije... ali Vuk još ugovor potpisao nije...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.500
Reaction score
1.233
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislim da tu mjesta strahu nema. Ubijedjen sam da Vuk pocinje sledecu sezonu na istom mjestu na kojem je sada. Apsolutno nista ne nazire drugaciji ishod.

Edit: Sp.direktor Napretka iz Krusevca tvrdi da se raspitujemo za Bojica i Regana iz tog kluba.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ima li naznaka sta ce biti sa Eliomarom,Babicem,Knezevicem,Pauljevicem..
Realno su pokazali da nemaju stofa ni za nasu ligu,o evropi da ne pricam,a kontam da imaju visegodisnje ugovore.
Ja bi ih prodao djuture nekim kinezima za 500k i od tih para i para koje cemo ustedeti od njihovih plata doveo jednog kvalitetnog igraca.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako bi se vratio Aksentijević, Luka (inače simpatičan momak) bi mogao da napravi lepu karijeru u Južnoj Koreji.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Ima li naznaka sta ce biti sa Eliomarom,Babicem,Knezevicem,Pauljevicem..
Realno su pokazali da nemaju stofa ni za nasu ligu,o evropi da ne pricam,a kontam da imaju visegodisnje ugovore.
Ja bi ih prodao djuture nekim kinezima za 500k i od tih para i para koje cemo ustedeti od njihovih plata doveo jednog kvalitetnog igraca.

Eliomar niti je dobio pravu sansu, niti je ko ocekivao da ce odmah da zameni Sasu Ilica. I Knezevic nije dobio neku sansu, a i mlad je, ne moze se odmah ocekivati od njega ne znam sta. Pauljevic je podbacio, za Babica da ne pricamo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Petrović, Živković, Stanković, Tomašević, Ostojić, Lazevski, Miljković, Pauljević, Lovre, Brašanac, Knežević, Babić, Eliomar, Luka, Kojić, to je 15 igrača za koje ja molim Boga da dođe ponuda i čiji odlazak se nikako ne bi osjetio u timu, a prodajom bi valjda obezbjedili ostanak onih koji nešta vrijede.
Plus još imamo na pozajmicama: Trujića, Mangu, Davidova i Šćepović, koji takođe ne trebaju timu.

Da je sreće i poslovne sposobnosi pa da se ovih 19 komada proda, pa da se od toga obezbjedi kinta za funkcionisanje, a da se onih desetak preskočenih zadrži, pa da kvalitetom konačno odskočimo bar jednu sezonu, ali jbg znajući modus funkcionisanja PFC ovo gore će nam biti nosioci i uzdanice u budućnosti, a oni što nisu nabrojani će biti uvaljani i to za neku jadnu cijenu.

Ono što je naopako za normalne klubove, za našu upravu je normalno.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ma druze dovoljno je i pola sata da vidis da neko nije taj kalibar...a i realno nema sta Eliomar da trazi u sredini uz Saleta,Jojica,Ninkovica i Brasanca. A na krilu ocekujem Luku,jer ne verujem da cemo igrati sa vise od jednog krila.
O Knezevicu tek necu ni da pricam, decko veze sa fudbalom nema, nije mi se svideo ni u par utakmica koje sam gledao dok je igrao u Cacku,a kamoli ono malo kod nas, nije pokazao apsolutno nista,a i ne cini mi se kao bas bistar momak. Mozda ima tu brzinu,ali ima je i Luka,a Luka je ako nista drugo 3x borbeniji od Knezevica.
Eliomar moze da ostane kao rezerva, ali mislim da nije doveden sa tom namerom.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
to je to, rasprodace govna ceo tim,i onda ce kao da sutnu djuru i svi srecni i zadovoljni...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.500
Reaction score
1.233
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I Juve zainteresovan za Danila Pantica.

Ima nama Babic i Knezevic da spartaju po krilima, Voja i Pajovic u odbrani, Petrovic na golu.

Olosi jedni, mars!
 

VentusPFC

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
1
Ovako, Regan bi bio odlican za nas, zadnji vezni, moze i napred, pokriva prostor vrlo dobro. Klasa igrac, mlad, brz, borben. Bojic je isto vrlo dobar, ali nije bio bas standardan u Napretku, tako da ne verujem da ce on da dodje. Ako hoce nekog da dovode iz Napretka onda je Gavric pun pogodak. Verovatno najbolji igrac PLS (ali navija za pogresnu stranu :D )
Mada, misli, da je ovo samo podizanje cene tim igracima, i verujem da ih nece prodati bar do zimskog roka naredne sezone.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Нема ту дефинитивно ништа док се не узму мотке у руке и то говњиве и док се говнима не јебе матер .
Пичка ли им материна болесна профитна смрдљива . Свако ко иоле покаже да зна фудбала , али мало фудбала бива уваљан за неколико милиона еурића .
И тако из прелазног рока у прелазни рок .
Играчки кадар све слабији , десетине и десетине милиона еура излазе из клуба , а ми ћутимо .
Тако нам и треба .
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovako, Regan bi bio odlican za nas, zadnji vezni, moze i napred, pokriva prostor vrlo dobro. Klasa igrac, mlad, brz, borben. Bojic je isto vrlo dobar, ali nije bio bas standardan u Napretku, tako da ne verujem da ce on da dodje. Ako hoce nekog da dovode iz Napretka onda je Gavric pun pogodak. Verovatno najbolji igrac PLS (ali navija za pogresnu stranu :D )
Mada, misli, da je ovo samo podizanje cene tim igracima, i verujem da ih nece prodati bar do zimskog roka naredne sezone.

spali smo na to da dovodimo igrace iz druge srpske lige.. do jaja.. ajde da je druga kineska pa i da razumem,mozda bi uboli nekog novog hulka
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Ako prodaju i Mitra definitivno nemamo sanse ni za ulazak u Ligu Evrope. Kojic nije los, ali defitinitivno nije kalibar za evropske utakmice, kao ni Djurdjevic ako dodje.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@VentusPFC
kakav bre crni Gavric, decko nema sta da trazi u Partizanu.
91 je godiste, slab u duelu,jedino sto ima je brzina. JSL je za njega vrh vrhova.
nemojte se zanositi sa igracima iz nase lige, ono malo sto valja je u vojvodini, eventualno taj Djurdjevic iz Rada kao talenat moze da prodje, sve ostalo su novi pauljevici,knezevici,babici.
Posto nas po svemu sudeci ceka odlazak 6-7 najbitnijih igraca, sada se mora pogoditi sa 3 ekstra kvalitetna stranca kao sto je Tomic onda pogodio. Sve ostalo je pisanje uz vetar.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Nama bi pogodak prelaznog roka bio kad bi Mitrovic ostao,ali posto to nece biti tako...
Ocekujmo Jovancica,prekaljenog internacionalca i povratnika.Jos da dodam da je ovo kenjkanje na tuznu sudbinu grobarsku samo isprazno trosenje energije,smatram da treba ili uci u masovno proteste,ili uopste vise ne reagovati i prilagoditi se tom stanju u potpunosti,jer u protivnom samo nastavljamo jedan besciljni krug besa i ogorcenosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top