Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Grbic Petar, Uros Djurdjevic jedino sto valja iz JSL trenutno a da nije kod nas, ovo ostalo sve mucni i prospi, mene samo strah da ne puste Stojketa a kao zamenu nam dovedu Aleksica kom je istekao ugovor, samo toga se bojim.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Sasvim je moguce da ostanemo bez Stojketa(1m-1,5m),Ivanova(2m),Volkova(1m),Markeca(7),Mitrovica(6),Scepovica(neki 2,5-3m).Tu komotno moze dakle da se skupi 20 miliona evra,bez preterivanja.Ovde sam uzeo kod Scepovica svoju licnu procenu kao merilo-ne zamerite.Ipak je momak zabelezio cetiri minuta na Maksimiru.Sto se tice Mitrovica,ceka se samo da mu Djura ubode ime.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ovako, Regan bi bio odlican za nas, zadnji vezni, moze i napred, pokriva prostor vrlo dobro. Klasa igrac, mlad, brz, borben. Bojic je isto vrlo dobar, ali nije bio bas standardan u Napretku, tako da ne verujem da ce on da dodje. Ako hoce nekog da dovode iz Napretka onda je Gavric pun pogodak. Verovatno najbolji igrac PLS (ali navija za pogresnu stranu :D )
Mada, misli, da je ovo samo podizanje cene tim igracima, i verujem da ih nece prodati bar do zimskog roka naredne sezone.
Reci da si ovo napisao sarkasticno.
Pa ako smo spali na tog Regana koji je poznatiji po tome sto je glumio brazilca u montevideu, nego po svojoj primarnoj profesiji, onda bolje da se ugasimo, nego da se dalje brukamo, a tek one prekaljene drugoligaske majstore da ne pominjem.

Sto se Mitra tice, da se pominje suma od 20 miliona pa da shvatim, a ovako nemam komentar, jer ovakog lopovluka nema nigdje na planeti.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nemojte racunati na novac od transfera Lazara Markovica, taj novac je davno uzet i potrosen. Taze novac lopovi ocekuju od Stojkovica, Ivanova, Volkova, Scepovica...
Ako oni i menadzeri tih igraca ne budu zadovoljni ponudama za iste, onda neko od njih ostaje, i slijedi prodaja Mitrovica, jer to je sigurica za dobar kes.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sasvim je moguce da ostanemo bez Stojketa(1m-1,5m),Ivanova(2m),Volkova(1m),Markeca(7),Mitrovica(6),Scepovica(neki 2,5-3m).Tu komotno moze dakle da se skupi 20 miliona evra,bez preterivanja.Ovde sam uzeo kod Scepovica svoju licnu procenu kao merilo-ne zamerite.Ipak je momak zabelezio cetiri minuta na Maksimiru.Sto se tice Mitrovica,ceka se samo da mu Djura ubode ime.
Stojkovicu istice ugovor, novac od Markovica ne ide Partizanu vec Zahavijevoj agenciji jer je decko prodat pre godinu dana....

Sto se ovog za Mitra tice, ako ode u Porto bice mi strasno zao, ali on tim prelaskom ima jedno 80 posto sansi da postane jedan od najboljih napadaca svih vremena na ovim prostorima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Хтедох пре неки дан да питам да ли је неко озбиљније гледао Регана и Бојића, ја сам их видео пар пута овлаш и морам рећи да су ми се на прву лопту свидели. Друг који прати другу лигу каже да су занимљиви играчи и да би Напредак уколико одржи екипу на окупу, са тренутним утицајем који има могао да оствари јако добар пласман.
Мада за Бојића сам научуо да је цига лига и да иде у рупу.
Митра и даље не бих коментарисао, ако га продају, стварно ми је више пун курац свега и овог партизана.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne bih da mracim, ali...
zar vi stvarno imate nadu da ce mitrovic ostati, i da nece moj prezimenjak da nam bude na golu sledece sezone? (prezivam se aleksic...)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
U Partizanu svi na prodaju osim kapitena

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:436012-U-Partizanu-svi-na-prodaju-osim-kapitena

TRIO NA IZLAZNIM VRATIMA
JOŠ pre petnaestak dana u Partizanu je urađen DVD materijal trojici fudbalera - Filipu Kneževiću, Dejanu Babiću i Branku Pauljeviću, što znači da će pomenuti trio biti slobodan u izboru nove sredine. Velika je verovatnoća da će Knežević, Babić i Pauljević pokušati da se izbore za ugovore u Južnoj Koreji, pošto su posredstvom Fakrije Šekularca, a na inicijativu čelnika crno-belih, diskovi već “otputovali” na Daleki istok.
 

VentusPFC

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
1
Ja sam ih gledao ove sezone dosta puta i znam sta pricam. Regan, Gavric i Bojic su dobri igraci. Bolji su od Trujica koji je pozvan za mladu reprezentaciju. I kod nas mogu da se nadju dobri igraci, ali treba da se zna gde se trazi i sta se trazi.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Svako ko ima i malo pameti i fudbalskog znanja ne bi prodavao Mitrovica bar jos godinu dana.
U stavri sta ja pricam kad se tu pita samo onaj ptarsi. :(
Ne moze kod nas igrac da spoji 2 sezone u top formi pa to ti je.

Onaj Djurdjevic iz Rada nije uopste los, ali ako dolazi kao zamena Mitru onda u ku.ac...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nije siptar menadzer Mitru.
On ne treba jos najmanje godinu, vec najmanje jos tri da igra u Partizanu.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Tacno! Moja greska. :)

Ali to ne menja mnogo stvari. :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ja sam ih gledao ove sezone dosta puta i znam sta pricam. Regan, Gavric i Bojic su dobri igraci. Bolji su od Trujica koji je pozvan za mladu reprezentaciju. I kod nas mogu da se nadju dobri igraci, ali treba da se zna gde se trazi i sta se trazi.

voleo bih da se ispostavi da si u pravu za gavru,jer je momak stvarno na mestu,veliki radnik i borac. ali bojim se da u velikom klubu ne bi pokazao ni 50% onoga sto pokazuje u napretku, kojem se da se ne lazemo ostali drugoligasi kad god treba sklanjaju.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Grbic Petar, Uros Djurdjevic jedino sto valja iz JSL trenutno a da nije kod nas, ovo ostalo sve mucni i prospi, mene samo strah da ne puste Stojketa a kao zamenu nam dovedu Aleksica kom je istekao ugovor, samo toga se bojim.


Само нек нас грбињо заобиђе па нек игра Чади гол....

А Стојковић има уговор до јануара ја мислим, јесам ли у праву ?

Petrović, Živković, Stanković, Tomašević, Ostojić, Lazevski, Miljković, Pauljević, Lovre, Brašanac, Knežević, Babić, Eliomar, Luka, Kojić, to je 15 igrača za koje ja molim Boga da dođe ponuda i čiji odlazak se nikako ne bi osjetio u timu, a prodajom bi valjda obezbjedili ostanak onih koji nešta vrijede.
Plus još imamo na pozajmicama: Trujića, Mangu, Davidova i Šćepović, koji takođe ne trebaju timu.

Da je sreće i poslovne sposobnosi pa da se ovih 19 komada proda, pa da se od toga obezbjedi kinta za funkcionisanje, a da se onih desetak preskočenih zadrži, pa da kvalitetom konačno odskočimo bar jednu sezonu, ali jbg znajući modus funkcionisanja PFC ovo gore će nam biti nosioci i uzdanice u budućnosti, a oni što nisu nabrojani će biti uvaljani i to za neku jadnu cijenu.

Ono što je naopako za normalne klubove, za našu upravu je normalno.


Па јбг, неко мора и да буде резерва, зар не ?

Реално од свих тих горе можемо да продамо Остојића, Брашанца, Луку, Којића, Шћеповића и евентуално Мангу...

Е сад ако Факрија заваља Пауља, Бабића и Кнежевића у Кореју свака му част...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nije ni cudo sto se porto raspituje i verovatno odvodi mitra... kakav ce to napadac postati,vec je sada klasa za sebe.. bice bas lepo gledati ga u reprezentaciji za koju godinu kako razmece protivnicke igrace :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top