Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Сад је јасно због чега је преподобни ђура велики од Дервенте и изјавио да се још ради на доласку Лартеја.
Што би у преводу на Српски значило, нећемо довести ни Петковића ни Лартеја, довест ћемо неког балвана из ЈСЛ.
Јеби нас ђуро и не вади кад смо стока.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
sve mi se cini da sve zavisi od utakmice sa Thunom...
i Djurdjevic, i Petkovic...

Aj u 20 marki da picketina corava zavrsava Petkovica u roku od 24h...Neka me neko ispravi, ali sve sto su hteli u ovom prelaznom roku doveli su. I to cim se procuje da su za nekoga zainteresovani, u roku od dan ga potpisu (sem onog govnara sto je milione zbog cerge zrtvovao kao).

A mi...PU JEBEM TI DjURO MATER U PICKU!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.007
Reaction score
26.070
Локација
ante portas
Мора да је опет у питању "аљкавост администрације".
Какав аматеризам фудбалског клуба .
Каква јавна срамота и бламажа.
Докле Ђурићу ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.125
Локација
Žrnov

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi ne ocajavajte pogledajte jos jednom ovaj klip http://www.youtube.com/watch?v=bpQS5q1I9ek znam da klipovi nisu merilo ali kada se kvalitet vidi nije potrebno 1 000 utakmioca obratite paznju na 3:10 i njegovu intervenciju ? Odgovorno tvrdim da ovo mogu samo veliki odbrambeni igraci i to su igrali protiv francuske koja po obicaju ima talentovane igrace . Gledao sam i Petkovica i smatram da je Ganac za njega Bane Ivanovic licno . SAMO PAMET U GLAVU I DOVEDITE GA ! Nemojte da se ciganisete za 100 000 evra vise ,na decku cemo za 2 godine da uberemo 5 miliona minimum . Sto je jos vazno odlicno se snalazi na stoperu sto je jako bitno za nas.
EDIT: i nemojte po automatizmu na upravu ,ovo je namerno uradjeno u dogovoru terzica i coravog da se klub ponizi , nisu oni mogli da znaju da ce tewrzavi i mali kurac da okrenu pricu .
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ja ne mogu da verujem sta se desava ovo...:banghead...postadosmo predmet sprdnje..dokle nas je bagra dovela...na zvanicnom sajtu objave info oko dovodjenja Petkovica..na kraju po svemu sudeci kurac..lepo rece neko, na jednu dobru stvar u nas Grobara idu 3 lose...sta smo docekali..:puke
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ma, Rankove izjave su smesne i ne treba ih uzimati za ozbiljno.

Sve nesto mislim da je za Petkovica na delu dizanje cene i ocekujem "veleobrt" i da ce zavrsiti kod cerge.

Moram sebe da citiram :D

Jebes Petkovica i kao igraca i kao cigansturu, ali ovo je takva samarcina i sramota za klub. Da ti skinu igraca za koga si objavio da je potpisao.

Sve mi se cini da ce i Djurdjevic stici kod nas, isto kao sto su Lartej i Petkovic.
Zona sumraka :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@JasminaT,

90% ljudi boli dupe da li ćemo dovesti Petkovića, svi su besni zbog činjenice da je transfer objavljen na zvaničnom sajtu.

Takođe, pisalo je da će danas biti potpisan ugovor.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Prvo, da sačekamo ipak... ja koliko vidim, naslov je sa znakom pitanja....

Mada, ja i dalje gajim nadu da će govno ipak otploviti u kolektor :D
Иако се нисам претерано потресао овом вешћу јер не волим цигане у светом дресу, само ми смета ово иживљавање вучићевих пулена, да ли би волела да у колектор колективно отплове и Волков, Стојковић, Малбашић и још по који наш играч?
То пребројавање зрнаца можда и не би било лицемерно да смо доследни од самог старта.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Смањите пљување по људима који уређују сајт, јер они сигурно не стављају вести о трансферима тек тако, већ тек онда кад стигне "амин" одозго. Да ли се и шта променило у међувремену око Петковића, видећемо. Ово су и даље нагађања.
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Macak, nije se promenilo? Procitaj clanak objavljen na zvanicnoj strani Partizana...Danas je ponedeljak. Rekli su da ce u ponedeljak biti obavljeni lekarski pregledi i da ce onda biti potpisan ugovor. Dakle? Jel su obavljeni pregledi? Ugovor? Pa kako se onda nije promenilo?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Ако је истина ово постоје двије верзије то је да Петковић хоће више пара, или Терза попушта. Договор је сигурно био постогнут и са ОФК и са играчем, јер то неби било на сајту, а шта се десило у међувремену нзм.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.125
Локација
Žrnov
Stojanče, ja njih kod nas prihvatam kao nužno zlo... dok se ne dokažu da vrede i da zaslužuju crno-belo da nose na sebi, kao što je slučaj sa Stojkovićem.

Jedno se slažem sa tobom - smeta mi demonstracija sile i otimanje igrača, što bi oni rekli "kao u stara dobra vremena"....

Da je prešao prošle godine, ja bih mu i oprostila ružnu prošlost, ali i onda se ciganisao, tako da ostajem pri stavu - I DALJE ŽIVIM U NADI DA ĆE DA OTPLOVI.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Kako da ne skoce ljudi? Jebu nas iz uprave godinama raznoraznim debilnim potezima. sest godina smo sampioni i umesto da budemo srecni, mi sve vise zivaca gubimo zbog imbecila.
Nista normalno nisu u stanju da urade, a slagali su jedno milion puta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top