Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sta vam je pa ukljucite malo mozak zar bi smeo Stojic da nas zajebe? Imamo brdo njegovih igraca, logicno je da ce nama dati i Djurdjevica + sto decko zeli kod nas, i svestan je da ce ovde doci kao zamena za prvog napadaca.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ma jebem li ga više,sinoć sam sanjao da su nam i Duleta ukrali,pa sam malo paranoičan,zajebite ja noćas ne spavam:D!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Sta vam je pa ukljucite malo mozak zar bi smeo Stojic da nas zajebe? Imamo brdo njegovih igraca, logicno je da ce nama dati i Djurdjevica + sto decko zeli kod nas, i svestan je da ce ovde doci kao zamena za prvog napadaca.


Jel si siguran sto posto da bas hoce kod nas (obzirom da si u prici malo vise od ostalih forumasa). On je cigansko dete i ako je izmedju nas i njih logicno je da mu se vise ide tamo. Ja recimo da sam izmedju ova dva kluba ne znam po kojoj logici bih zeleo da odem tamo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pazi ne bih ni ja otisao, ali i Kojic je zvezdas okoreli pa je izabrao nas.
Ja mogu da garantujem 99 posto da Djurdjevic izmedju nas i cigana bira nas, ne mogu da kazem da sam cuo iz njegovih usta, ali cuo sam od coveka koji nikad nije omanuo sto se Radovaca tice kod nas, znate i sami uostalom, prenosio sam vam...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
E baš mu hvala... usrećio nas je!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Strap-on @ mozda je decko i kivan na njih sto su ga otkacili,a mozda jednostavno gleda svoju bulju ,a ne navijacku opredeljenost. Svako ko je imalo razuman pre ce doci kod nas nego kod njih jer iz Partizana se ide u :Siti ,Fiorentinu,Benfiku ... a iz cerge u :Genceritligi,Kinu ,Kazakstan itd.
Pazi kad su od procenta koji ce da se dobije za Ljajica 800.000 mogli da dovedu sve ove igrace, i sve koje smo nagadjali.:banghead:banghead:banghead
Gledas reprizu od ponedeljka.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Pazi ne bih ni ja otisao, ali i Kojic je zvezdas okoreli pa je izabrao nas.
Ja mogu da garantujem 99 posto da Djurdjevic izmedju nas i cigana bira nas, ne mogu da kazem da sam cuo iz njegovih usta, ali cuo sam od coveka koji nikad nije omanuo sto se Radovaca tice kod nas, znate i sami uostalom, prenosio sam vam...

Samo jedna ispravka.

Ja mogu da garantujem 99 posto da Djurdjevicev tata izmedju nas i cigana bira nas, (ne) mogu da kazem da sam cuo iz njegovih usta.

Mali se tu pita isto koliko i Mitar za anderleht.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Mi smo navijači, a igrači su profesionalci i tu navijacka opredijeljenost ima najmanji uticaj. Čak ni nesrećnom Petkoviću to nije bilo bitno, ali mu je naredjeno da tako prokomentarise. A ako ćemo iskreno, jedino što je nesrećnik rekao o neprelasku, jeste da nije došao iz LIČNIH RAZLOGA. Sve ostalo su ciganski mediji ispisali. A ni Nadj nije ništa saopštio. Nadam se da o krvnim zrncima u ovakvim situacijama, necemo više pisati. Mi ovdje smo svi fanatici. A koliko nas ima takvih? 100 000 maksimum. I nasih i njihovih. Ostalo su obični navijači, koji i ne znaju 15 igrača da nabtoje.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Djurdjevic, Petkovic, realno smesni fudbaleri za smesne ekipe. Ni jedan nam nece i nebi pomogao u Evropi, a tu se gleda ko je ko. Nama trebaju ozbiljna iskusna pojacanja. Ova boranija me neinteresuje, i zaista mi nije jasno zasto se digla tolika prasina poslednja dva dana oko ovih klinaca, kao da su Ronaldo i Mesi u pitanju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo zato što mnogi nasedaju na ciganske fore. Da su nam proletos hteli da otmu Miljkona, većina bi digral frku "ne damo Miljkovića"!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.526
Локација
vaginamandibularia
Zato što smo kurac od kluba, koji je ko zna kolikom i u kakvom minusu, a u plusu sa boljševičkim kradi pa se radi kradrovima, gde igrači legendarnom kapitenu pevaju da je pijandura, pri čemu su mnogi od njih češće na splavovima, spalio ih i jebo dok gore ko ih napravio (splavove, da ne bude zabune) nego na treninzima. U takvom smo mrtvom, odrezanom kurcu da su nam razni poluljudi polusplavari polurekovalescenti polurekreativci bejlovi, rnaldovi mesije i ostala muda od morskih čuda.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
http://www.youtube.com/watch?v=_UqSEIy-dqQ fin neki momak ovaj Danilo vidi se da ima zelju da igra u voljenom klubu ,a kakav je talenat ja sam se tek sad upoznao ,majko mila kakva kontrola lopte ,dribling ... http://www.youtube.com/watch?v=dSFBcNwmPN0 Od Zivkovic,Ninkovic,Djurdjevic ako dodje pa sto da ne i Radonjic bi mogli ako postanu za 2 godine zajedno da naprave haos ,ovde im sigurno niko ne bi bio ravan .http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:441586-Biser-Partizana-Pantic-Neka-jos-ceka-Juventus i za razmisljanje :clap
Vidim na transfermarketu stoji da je u prvom timu Partizana da li to znaci da je potpisao ugovor ili ?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Jbt koji smo mi propalitet od kluba.

29. Avgust je, jos nesto manje od 4 dana do kraja prelaznog roka i umesto da imamo vec kompletiran tim, kao SVI KLUBOVI U EVROPI (ne bitno koja liga i koja drzava) i da cekamo eventualno na neku bombu ili eventualno neko povoljno iznenadjenje, mi nismo jos ni pola tima kompletirali. Covek da ne poveruje.

Fale nam minimum jedan BEK i jedan STOPER!
Fali nam minimum jedan VEZNI igrac!
Fale nam minimum DVA NAPADACA!

Dakle to su 4 igraca koji moraju biti POJACANJA (a ne samo da bi popunili mesta) da bi mi zatim imali tek solidnu ekipu.


I ovo sada sto se izdesavalo sa Terzicem itd. jeste da nije samo nasa krivica ali i jeste. Mi da imamo pravu upravu onda se nebi ni upustali u posao sa mafijasima ali znate onu "s'kim si takav si" pa samim tim mene licno do sada bukvalno nista nije iznenadilo a vidim ovde se pise uveliko i o svemu tome pa neki ovde kao da su spali sa marsa :D znate valjda ko nam upravlja sa klubom?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ministre, čak i kad (ne ako) prođemo Thun mislim da možeš zaboraviti na dva napadača i na tog veznog. U sklopu akcije "Godina štednje" da se udaramo u dupe sa jednim napadačem i desnim bekom. Peti stoper bi već bio finansijski luksuz. A tek veznih: imamo ih zadnjih, prednjih, lijevih, centralnih i desnih da se usereš. Cijenim da ih imamo preko 750 kg., kratkih, dugih, crnih i bijelih.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
B92: Đurđević bliži Partizanu

Izvor. B92 Napadač Rada Uroš Đurđević nalazi se blizu prelaska u Partizan, saznaje B92.

1449476114521ef5182cabd403784557_640x406.jpg

Starsportphoto​
Kako nezvanično saznajemo, ’crno-beli’ su u sredu uveče poslali ponudu koja se ne odbija i ukoliko transfer bude realizovan naći će pravu zamenu za Aleksandra Mitrovića, koji već za nekoliko dana odlazi u Anderleht.
Prema našim saznanjima Crvena zvezda je bila zainteresovana da eventualno dovede Đurđevića u slučaju da proda Abiolu Daudu.
Kontakti između Partizana i Rada oko transfera Đurđevića traju već deset dana, dok se Zvezda u celu priču ’ubacila’ tek u sredu.

Kako saznajemo, ukoliko Đurđević potpiše ugovor sa ’crno-belima’, biće to jedan je od najvećih transfera u srpskom fudbalu u poslednjih nekoliko godina.

Međutim, transfer saga oko mladog napadača rada nije završena, pošto je prvi čovek Rada Ranko Stojić prethodnih dana više puta izjavio da su za Đurđevića zainteresovani i pojedini evropski klubovi, između ostalih Anderleht i Parma.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top