Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ljudi se zamlacuju transferima da skrenu misli sa djure i bureka.. koliko god to lose izgledalo,mi apsolutno nista ne mozemo da uradimo da smenimo tu upravu.. bojkot i prazan stadion im odgovara,povici uprava napolje ih ne doticu,tako da ne postoji nacin da ih mi smrtnici smenimo i oteramo u aps.. jbg. ako nista makar nam ostaje nada da uzmemo jos jednu domacu titulu sa njima na celu
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
@WebGazda
Pošto si i sam počeo da govoriš "AKO banda ostane...",vreme je da prestaneš da najavljuješ odlazak mutavog.
Od polusezone do kraja tek završenog prvenstva dvadeset puta si najavljivao promene, hapšenje kretena, lepe vesti " sutra ujutru", sve je gotovo čeka se samo da se završi prvenstvo... I opet " ako odu".
Ako ne odu, nemoj samo da pričaš da je sve bilo gotovo, samo je viša sila umešala prste...odlazak se najavljuje kad si 1000% siguran.
Te najave su prouzrokovale desetine nepotrebno razglabanih stranica ushićenja i potencijalnih naslednika u upravi.
Ja sam se pomirio da su tu, pljuvaću ih gde god stignem, a nadati se se uspešnom prelaznom roku bez obzira na njihovo prisustvo.
Ima u Partizanu i ljudi koji mu žele istinsko dobro i to mi je vera da ćemo opet biti ispred ciganije.
Kad stvarno ode Djurić, to će za mene biti neočekivano i samim tim veće zadovoljstvo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ni minuta za Partizan, a potpisao za Kortrijk?!
pre 15 minuta | mozzartsport.com

Žarko Tomašević, kome je istekao jednogodišnji ugovor sa crno-belima, potpisao je trogodišnji ugovor sa belgijskim klubom
13701877911799.jpg


Veličina slova A A A

3
godine će Tomašević igrati za Kortrijk

Možda Žarko Tomašević (23) iz nekih razloga nije prošao u Partizanu, gde nije odigrao ni minut u zvaničnom meču, ali to nije sprečilo Kortrijk da brže bolje stupi u konktakt sa njim i dobije centralnog defanzivca za džabe. Crnogorski internacionalac, kome je istekao jednogodišnji ugovor sa crno-belima, potpisao je trogodišnji ugovor sa belgijskim klubom.

Tomašević je oblačio dres srpskog prvaka samo na trening utakmicama, najpre portiv ukrajinskog Sevastopolja, odakle bi trebalo da se vrati Igor Duljaj, a po povratku sa priprema iz Turske i oporavka od povrede zarađene upravo tokom duela sa Ukrajincima dobio je priliku i na nekoliko susreta protiv nižerazrednih ekipa.
13701882227086.jpg
Mladi štoper je sa 19 godina debitovao za Nasional protiv Sportinga iz Lisabona i te sezone igrao u Ligi Evrope. Potom je pozajmljen portugalskom Uniaou, odakle je i stigao u Partizan.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Ocigledno je da mu je Partizan posluzio kao rehabilitacioni centar , njemu i njegovom menadzeru . Dosao covek u banju da se rehabilituje .Besplatno sve ,pa kad se rehabilituje i kad bude spreman da zapali preko . Nesto slicno prolaznoj autobuskoj stanici kako bi dosao do cilja . Zali Boze sta se radi u klubu .
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Najjače je što se radi o dobrom igraču.
Jeste da voli da popije, ali za Voju je Nesta :D.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@WebGazda
Pošto si i sam počeo da govoriš "AKO banda ostane...",vreme je da prestaneš da najavljuješ odlazak mutavog.
Od polusezone do kraja tek završenog prvenstva dvadeset puta si najavljivao promene, hapšenje kretena, lepe vesti " sutra ujutru", sve je gotovo čeka se samo da se završi prvenstvo... I opet " ako odu".
Ako ne odu, nemoj samo da pričaš da je sve bilo gotovo, samo je viša sila umešala prste...odlazak se najavljuje kad si 1000% siguran.
Te najave su prouzrokovale desetine nepotrebno razglabanih stranica ushićenja i potencijalnih naslednika u upravi.
Ja sam se pomirio da su tu, pljuvaću ih gde god stignem, a nadati se se uspešnom prelaznom roku bez obzira na njihovo prisustvo.
Ima u Partizanu i ljudi koji mu žele istinsko dobro i to mi je vera da ćemo opet biti ispred ciganije.
Kad stvarno ode Djurić, to će za mene biti neočekivano i samim tim veće zadovoljstvo.


Samo vi uživajte u čarima srpskog fudbala... ništa bolje od Đurića niste ni zaslužili.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste to tema, ali ste se toliko uživeli u tome da je to strašno... a niko da je otišao, a pogotovo došao.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Bolje i to nego da se delimo na navijace Juga i Veterinara :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Мугоши истиче уговор: Дошао бих у Партизан

3 јун, 2013 Меч последњег кола црногорског шампионата између Будућности и Морнара био је на скенеру шефа стручног штаба Партизана Вука Рашовића.
Представник црно-белих је на стадиону под Горицом посебну пажњу обратио на нападача Стефана Мугошу и офанзивног везисту Марка Вукчевића.
Будући да су српском шампиону интересантна обојица играча, питали смо Стефана да ли га је неко контактирао из Хумске 1.
Није ме нико контактирао. Чуо сам само да ће бити, а и био је на трибинама тренер Вук Рашовић – биле су прве речи Стефана Мугоше.
Јесте ли се срели са неким од представника Партизана после утакмице?
Нисмо се видели. Није било контакта.
Какви су вам планови у наредном периоду?
Истиче ми уговор у јулу. Нисам још разговарао ни са ким, а требало би наредних дана да буде све јасније. Јавићу се на припреме тима, почињемо раније, јер имамо обавеза због учешћа у квалификацијама за Лигу Европе.
Да ли бисте дошли у редове црно-белих?
Дошао бих, зашто да не?! Партизан је сјајна екипа, велики клуб, имам високо мишљење о њима.
Да ли би прелазак у клуб из Хумске 1 био добар потез?
Свакако. То би била права одскочна даска и у даљој каријери. Врхунски клуб.
За кога навијате?
Нисам опредељен по том питању, дете сам Будућности, одрастао сам у овом клубу.

Zurnal

Ovaj se nudi :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Duljaj bi platio da zaigra ponovo u Partizanu, ovom Mugoši ističe ugovor.
Savršeno se uklapaju u finansijsku politiku našeg kluba. :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jasno je da nema nikakvog plana i vizije, da ce se Vuk pitati koliko i njegovi prethodnici i da ce biti kako bagra kaze. Naravno, u dogovoru sa menadzerom. Mislim na prelazni rok, naravno. U tom smislu, ocekujem dovodjenje pojacanja na mesta koja su solidno popunjena i rupe na mestima koja ce ostati prazna. Ustvari, na ta mesta ce doci neadekvatne zamene.
Stvar je jasna: plan je da plana nema. Kradi, zivi, zivi, kradi... Nek nam je Bog u pomoci.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa ovaj decko Mugosa je reprezentativac mnogo bolje reprezentacije od nase, sto bi igrao neki i nas klinac iz Teleoptika a da se ne pruzi sansa njemu...
On je pojacanje svakako, nikad se ne zna u kome se krije novi Jovetic, Vucinic itd...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nista ne skodi da se proba s njim. Mitar, Djurdjevic (ako dodje), Kojic, znaci fali nam jos jedan napadac, ako Vuk proceni da medju omladincima i u Teleoptiku nema boljeg zasto da ne.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U potrazi za pojačanjima aktivan je i trener crno-belih Vuk Rašović. On je za vikend bio u Podgorici, gde je gledao na delu fudbalere Budućnosti, pre svih Mugošu, ali nije mogao posle utakmice mnogo toga da otkrije.


- Ispratio sam meč u Podgorici, ali zaista ne znam šta da vam kažem. Teren je bio tako težak da igrači sem velike borbenosti nisu mogli puno toga da pokažu. Zato bih se uzdržao od komentarisanja pojedinaca - kaže Vuk Rašović.

U labavom prevodu... pojma nemaju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top