Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pazi, Pantic i Zeka Jojic su najbolji drugovi, provereno Pantic je grobar da ga nema veceg, i mene uopste ne cudi njegova kurcobolja u dresu zvezde, gledao sam ga i u mladoj i u Radu decko je odlican igrac.
A bukvalno je nateran da ode na cmarakanu.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
-Joco-, ja za te stvari nemam pojma (da je nateran da pređe), ali sam ga ove sezone gledao par puta kada je bilo prenosa komšinice i po onom što sam video, bio je ubedljivo najgori njihov igrač u odbrani. Pričao sam i sa nekim ortacima koji su ganci, oni su u fazonu da će za njih najveće pojačanje biti ako on ode...

P.S. Totalno sam zaboravio da je on Jojićev ortak, mislim da sam to negde čitao ranije... Jebem li ga...:D
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Sigurno ne neko ni priblizno njegovog kvaliteta, a i dovesce ga noc pred utakmicu sa vec sudjenim Ludogorecom, taman da ga mogu registrovati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Ivanov je trebao da ode i zimus ,tako da njegov odlazak nece predstavljati iznenadjenje .
Vise je odlazak Pajovica nerezonski i nije logican, jer se znalo da Ivanov ide , a da mi ostajemo bez normalnog stopera u celom timu.
No dobro ,to su normalne stvari u nasem FK .

I sad cemo biti prinudjeni da jurimo 2 stopera, a ko zna sta cemo dovesti i kakav ce to kvalitet biti i plus cemo morati da cekamo na privikavanje tih igraca koje smo doveli .
 
Последња измена:

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nije ni cudna ovakva izjava,ipak je bata Ranko
branio za NAS!:D
Naravno Jaco sestro..sarkazam, jasta neg je sarkazam.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.347
Локација
Žrnov
Ovo sigurno treba da shvatimo kao tvoj sarkazam? Mislim na ovo "hvaljenje" smrada koji je rekao da mu je žao što za čergu nije branio...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Nađ: Zadržaćemo kostur tima za Ligu šampiona
07 jun 2013 | 11:12(0)
Twitter


Sportski direktor Partizana Albert Nađ potvrdio je još jednom da Aleksandar Mitrović i Lazar Marković ostaju u klubu iz Humske, iako su ih mediji minulih dana selili u brojne evropske klubove. Takođe, Nađ je istakao da klub želi da zadrži kostur tima i dodao da trener Vuk Rašović nije nervozan, iako se približio početak priprema, a ništa nije urađeno po pitanju eventualnih pojačanja.

- Što se tiče priča vezanih za Mitrovića mogu da kažem da on nigde ne ide. Nemam nikakvih ponuda za njega, a trener Vuk Rašović i ja radimo na tome da zadržimo najvažnije igrače kako bismo sa što boljim sastavom dočekali novu sezonu i kvalifikacije za Ligu šampiona - rekao je Nađ.

Da li je izvodljivo da Mitrović ostane u Partizanu?

- Naravno da je izvodljivo. Igrač kao on nam je preko potreban.

Da li imate bilo kakav dogovor sa Pinijem Zahavlijem?

- Nemamo nikakvog dogovora sa Zahavijem.

Može li Partizan da zadrži Ivana Ivanova za koga se interesuje Betis? Navodno čelnici španskog kluba dolaze u Beograd na pregovore.

- Sa Partizanom niko ne pregovara. Ponavljam, kostur tima ostaje na okupu, jer su nam svi mnogo bitni.

Nađ nije imao ništa novo da kaže ni po pitanju pojačanja.

- Radimo na tome. Ništa se za sada nije desilo.

Sportski direktor je ostao “zakopčan” i po pitanju budžeta za prelazni rok.

- O tome odlučuje Upravni odbor. Kada se radi o visini budžeta, to je poslovna tajna.

Po rečima Nađa Uroš Vitas i Uroš Đurđević nisu blizu Humske.

- Niko od njih nije član Partizana.

Ranko Stojić je tvrdio da su blizu šampiona Srbije.

- Onda pitajte Ranka Stojića.

Da li je istina da Partizan pregovara sa Aleksandrom Pantićem, da li bi bio intersantan ako raskine ugovor sa Crvenom zvezdom?

- Ništa od toga. To nema veze sa istinom.

Ima li nervoze kod trenera Rašovića, jer je blizu početak priprema, a ništa nije urađeno u prelaznom roku?

- Nema nervoze. Imamo izuzetnu komunikaciju. Sportski sektor maksimalno savesno radi svoj posao.

Smatrate li da su domaći fudbaleri preskupi, odnosno, da njihovi klubovi i menadžer traže nerealne cifre?

- Slažem se sa vama. Smatram da su precenili svoje igrače.

Na pitanje koji su igrači iz domaće lige po njegovo "ukusu", usledio je diplomatski odgovor.

- Mnogi su po mom ukusu - rekao je Nađ.

Ima li igrača u Partizana koji nisu po vašem ukusu?

- Ima i toga. Gledaćemo da nađemo najbolje rešenje za sve strane.

Nađ je pričao i o statusu Lazara Markovića?

- Ima još godinu dana ugovor sa Partizanom. Mnogi od vas su ga selili u Čelsi, ali je i dalje član Partizana.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
I ja kad dobijem novu robu u dućan gledam da onu što je već na polici uvlaim što je prije moguće, dajem i jeftinije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Ti dajes tu robu, al ne uzimas procente za nju kao vitez usRanko sa Banjice, je*ali ga procenti :D
Kako bi ga ja odjebao , na keca .
Prodao bih ove njegove pulene u inat nekom trecem bud-zasto da on ne zna .
Zajebat je on igrac sto kaze Joco .
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Nece ovaj Nadj nista da kaze.

Cisto sumnjam da nema ponuda.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pa Nađ nema ponuda jer njega niko i ne kontaktira. On može eventualno da pregovara oko nabavke novih čučavaca ili grejača za bojler. Šačpu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
pogledajte samo kako oblizuje jezikom i skrece pogled posle svake izgovorene lazi..
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Evo sad novinari pricaju da je i Mitar prodat Piniju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top