Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma to su ciste izmisljotine...tiraz,sve moj do mojega:D.
Zezam se ,da ima nesto ,ima...
Al kad Adi kaze da je laz,onda nema sumLJe.:confused
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Meni Nađ ovde deluje lukavo, rekao je taman toliko, da zabrine neke a da drugima zagolica maštu. Ne smatram ga idealnim rešenjem za mesto TD, ali cenim ljude, koji ne laprdaju previše na press konferencijama, nego u tišini rade. Imam osečaj da će biti nešto od njega.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Како је кренуло са Лазаром он би још могао отићи као слободан играч :D
И шта вели док неко не оде никога нећемо ни доводити, а јеси ти чуо за појам јачања играчког кадра, а не само закрпе што ви перфектно радите.Оде добар играч дође гори од њега :roll:
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sve i da ne bude jace prodaje,recimo da zadrzimo gro bitnih igraca,mislim da ce stanje i dalje bit prilicno bad.
Pitanje je kako ce se ti isti igraci ponasati u okolnostima kasnjenja zarada itd ako se besparica nastavi,a tesko da nece.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
To je u suštini kocka, jer bi potencijalni uspeh u Evropi (plasman u LŠ) nadoknadio to što nije popunjeno prodajom. U slučaju evropske propasti ili nečeg sličnog verovatno nam sledi žestoka rasprodaja na zimu.

Ovo sve pod pretpostavkom da se sačuva ovaj tim u šta sumnjam. Ipak, pre verujem u to da će ipak prodati većinu glavnih igrača.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da nam je a nije...
Nekad je Partizan zimovao u evropi, danas u evropi zimuju njegovi funkcioneri.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ne branim funkcionere, naprotiv, nego me prvi deo recenice zanima. Kada smo to mi zimovali u evropi? Osim par pojedinacnih slucajeva? Da se razumemo, mi smo vec sada najveci klub u zemlji bez obzira na isti broj titula i manje kupova od cerge, jer su njihovi trofeji davna istorija, ali smo u evropi osim 60tih uvek bili mnogo losi i nikad nismo predstavljali neku silu.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Da nam je a nije...
Nekad je Partizan zimovao u evropi, danas u evropi zimuju njegovi funkcioneri.

Nije da branim naše današnje funkcionere, ali se nikada Partizan nije baš nazimovao u Evropi.
Lopovi nekad, lopovi sad i, verovatno, lopovi uvek na čelu kluba. Što ne znači da treba da ih podržavamo.

edit: videh sad da i onli ju slično misli....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
koji je to kolumbijski napadac iz udinezea koga pominje mondo. ?
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
U Udinezeu ima samo jedan kolumbijski napadač i košta samo 9 miliona eura i drugi je najskuplji igrač ekipe :D.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ahaha.. Eto bombe koju smo cekali 5godina.. Sta je to za djuru :)
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Niko ne pominje povratak Aleksandra Davidova :D

Sta ce biti sa njim, valjalo bi ga prodati u Izrael i Uzeti neki dinar za njega , jer je on nama nepotreban :)

Nadj je najavio da ce manga ostati u Izraelu, eto od ta dva igraca moze da se uzme 500 000 e :wink:
Stefan Scepovic ce isto u Inostranstvo...

Do sad su nas napustila 4 igraca : Lovre,Tomasevic, Smiljanic(standardan), PAjovic(standardan)....

Pojacanja ni na vidiku jer nema para :banghead
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Taj Davidov je više nego pristojan rezervni igač koji može da pokriva više pozicija sasvim korektno. Više bi nam on koristio nego Manga i S. Šćepović zajedno.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nije da branim naše današnje funkcionere, ali se nikada Partizan nije baš nazimovao u Evropi.
Lopovi nekad, lopovi sad i, verovatno, lopovi uvek na čelu kluba. Što ne znači da treba da ih podržavamo.

edit: videh sad da i onli ju slično misli....
Niste vas dvojica shvatili poentu moje produhovljene izjave :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Niko ne pominje povratak Aleksandra Davidova :D

Sta ce biti sa njim, valjalo bi ga prodati u Izrael i Uzeti neki dinar za njega , jer je on nama nepotreban :)

Nadj je najavio da ce manga ostati u Izraelu, eto od ta dva igraca moze da se uzme 500 000 e :wink:

Да, али само на игрици Менаџер. Стварно мислиш да неко само чека да пљуне паре за играче који нису у плану клуба под чијим су уговором, а да тај клуб под чијим су уговором, не жели да се ријеши плата за те непотребне играче? Мало сам искомпликовао, али ко жели да схвати, схватиће.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Jbg ako ne moze da se uzme za Mangu posle 10 golova sto je dao u Izraelu za otkup ugovora 300-400 K onda jbg ....
Prodali smo mi Sretenovica bez odigrane utakmice za dobre pare...
Prodali Jovancica za 900 K.....
Prodali Cadikovskog za 500 k ...

Mozemo i za njega da uzmemo solidnu kintu , da se bar obezbedi plata za dva igraca :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Cadikovski je prodat na kilo a to nije isto, Manga je sitan :D
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Arena sport javlja da je Pantic blizu da predje kod nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top