Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa očekivano. U suštini, kad već odlazi Stojke, solidna je zamena, bilo mi je svejedno da li on ili Bonja, važno je samo da se dovede koliko toliko iskusan golman.

Nadam se rešenju i na DM poziciji, ali misteriju odbrane nikako ne kontam, ko će to igrati i na šta će to ličiti. Nek nam je Bog u pomoći.

Ps: Stojke, sad kad je definitivno, hvala ti za sve, od čitave fešte prelaska kod nas, preko neprestane borbe sa mračnim silama sekte, do poslednjeg derbija, u sezoni kada si nas više puta spašavao, postao si stub Partizana, jedan od ključnih igrača u osvajanju ovog poslednjeg trofeja.
Savršeno si se upisao u istoriju našeg Partizana, došao si sa one strane, otišao kao pravi Grobar. O pruženim partijama je suvišno pričati, još jednom, hvala ti za sve!
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.529
Reaction score
1.335
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Stojke, hvala na svemu i srecno! Bio je jedan od stubova tima, koji nas je vodio do trofeja! Ako Bog da, do kraja karijere, da nam se vratis.

Sto se zamjene tice, najbolja moguca opcija. Lukac je sa svojih 28 godina iskusan i pouzdan golman. Bolji od Bonje, koji je totalno nepredvidiv.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Mislim da bolju zamenu nismo mogli dovestiu ovom trenutku.

Lukac je iskusan i dobar golman.

Stojke hvala na svemu i dace bog da se vratis jednom u Partizan i ovde zavrsis karijeru.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ovo samo implicira da je Stojke vec otisao a Bonja odbio, i sad ce neko reci (iako je Lukac solidan golman) da je on dobro resenje...
Ne bi me cudilo da se desi ono sto se desilo u avgustu 2010 godine, da zadnjeg dana ponovo trazimo golmana posle useravanja i ulaska u LS na neke penale a mogli lagano da prodjemo...
Pre sam za Zivka opet nego za Lukaca, slika naseg kluba danas, razumem da su doveli Cancarevica, mlad, perspektivan golman, ali dovesti Lukaca koji je kroz usi primao golove pre mesec, dva dana od Smedereva.... Ocigledno vi niste njega dovoljno gledali kada ga hvalite.

I meni je bio zanimljiv, cak sam nekim forumasima i pricao o tome, sve dok nisam pregledao sve reportaze OFKa ove sezone.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Што се голмана тиче, од наших је први Стојке, па више нема никога на тој листи. Најбољи српски голман одлази, а долази неко из ОФКе? Вероватно да Боњу нису ни јурили, где зна Нађ да је њему истекао уговор, он је само овлашћен да говори да свим нашим играчима истиче уговор за шест месеци или годину дана, па да морају да се продају! Само распродаја!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja sam gledao Vojvodina Ofk prvu utakmicu u kupu i tad je pokidao kako je branio.

E sad ako si ga ti gledao vise i kazes da je los onda je moguce da ga mi bzv hvalimo.Videcemo kako ce se pokazati.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nije sve u golmanu, ima nešto i do odbrane jbga. Ako tu ujebemo stvar nama ni Bufon neće pomoći.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ako dodje Lukac treba se najebati majke Djuricu zato sto nas opet obmanjuje i obecava, jel to Reprezentativac jedne zemlje ?

Ne kazem da je Lukac los golman , ako dodje zelim mu sve najbolje, al Djuric se igra sa nama ....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nije isto biti golman u OFK Beogradu i biti golman u Partizanu, to zapamtite.
Ne znam da li se vi secate Radisinih partija u OFKu, covek je branio kao da iza sebe ima 20 sezona u engleskom velikanu, a dosao kod nas samo sto ovcije boginje nisam dobio gledajuci ga u kvalifikacijama.

Uostalom imate svi internet, imatee YT, imate kanal Super Lige, imate preglede OFKovoih utakmica pa cete videti o cemu pricam.

Decko je nula u vazdusnoj igri, decko je linijas.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Да, а Божовић баш није линијаш уопште :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jeste linijas, ali Bozovic zna bar da izleti iz pet metara i izboksuje.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ja sam pre za Bonju zato sto je nas, ali nema razlike izmedju njih dvojice. Niti je velika razlika izmedju njih i Stojketa, tako da necemo sigurno biti mnogo tanji na golu koliko se ocekivalo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Па дешавало се и њему да погреши у таквим ситуацијама а сваки озбиљнији противник кад осети несигурност код голмана, зна то да казни. Не кажем ја да је Лукач појачање али ми сигурно нећемо да се отворимо за неког голмана а за џабе ћемо тешко наћи бољег.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Nakon isteka ugovora sa OFK Beogradom golman Milan Lukač dugo je sa neizvesnošću čekao ishod pregovora sa zainteresovanim klubovima.

Iako je dugo bio dovođen u vezu sa Vojvodinom, protiv koje se proslavio zimus u polufinalu Kupa, u utorak je definitivno postalo jasno da će od srede konkurisati za mesto na golu Partizana.

Tu informaciju MONDU je potvrdio njegov menadžer Nikola Damjanac.http://www.mondo.rs/s294333/Sport/Fudbal/Stojkovic_u_Konjasporu.html

http://www.mondo.rs/s294337/Sport/Fudbal/MONDO-_Lukac_Partizanov_tri_godine.html

Koliko god se meni Lukac svidio kako je branio protiv Vojvodine, nas i cigana, ako je vjerovati Joci, nismo dobro prosli, a i ovo sto sam naglasio je jos jedan minus. Jebena uprava:banghead
 

Grobar_Raca

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2012
Порука
44
Reaction score
0
stvarno je sramota ako oni misle da je ovaj lukac dostojna zamena, a i stojke de nadje ove :D u svakom slucaju hvala mu na svemu.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
kad je vec Stojke otisao,kome zelim svu srecu jer je svojim ponasanjem i zalaganjem to zaista zasluzio,Lukac je u prvu ruku ok ,necu da kazem dostojna ,zamena...e sad kako ce se snaci to je samo do njega,i da li ima u sebi to nesto da nosi sveti dres....kako je tako je ,braco on je sada deo naseg tima i tu nema dileme,dobrodosao sve najbolje....
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Upisati tamo(ako ima mesta) još jednu obmanu, laž mutavog.

Golman reprezentativac :banghead

Već smo 30% slabiji nego prošle sezone. Veselo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top