Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Aj što je nerealna suma za njih dvojicu, aj što za te pare možeš da dovedes 5 za nas ekstra pojačanja što se naravno neće desiti, ali ne znam odakle ovo pravilo o fiksnih 500 k eur za 6 meseci pre isteka ugovora. Da Li je to neko lupio pa ostali prepisali ili je stvarno istina?

Što se tiče prelaznog roka, stara priča, uprava čeka ćitap iz Niona da bi doveli nekoga dan pred utakmice, ovde se kuka što se ne dovode igrači koje niko nije gledao više od 2 puta, što se puštaju omladinci sa koje niko nije čuo i što se dovode igrači bez obeštećenja kao da je apriori to nešto loše i da će plaćanje obeštecenja garantovati pojačanje.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Preterujete sa Miljkovicem malo, decko je vise baksuz nego sto je los igrac, kad se uporede on i Aksentijevic dobijes 50-50 obojica borbeni, Aksentijevic nula u odbrani dobar u napadu, Miljkovic solidan u odbrani polu solidan u napadu.

Miljko je cesto ulazio u sanse, daleko da je Dani Alves, ali za nase prilike je bio sasvim solidan, samo eto, kazem terao ga neki maler...

Bas me zanima koga ce dovesti na njegovo mesto.

Sto se tice izjave Volkova da je mozda dobar trenutak da ode, ne vidim po cemu je to zakljucio, krstenu sezonu nije odigrao, jedino sto je zasao u godine.
To sto mu ugovor istice, pa valjda ako ti je stalo da klub zaradi mozes da potpises na jos godinu pa sledece sezone idi ako ti volja.

Mora da se salis :D

Ovo je standardna srpska prica. Tjeramo ga a kad ode, nije bio los. To je slicna kao onoj, o pokijniku sve najbolje :D kakav god da je bio dok je bio ziv.

Samo bih htio da se "zahvalim" Miljkovicu na svemu i puno srece u novom klubu, u kojem se, procjenjujem, nece puno zadrzati. Osim ako i kod njih vole "dobre momke".

Iako mu je trebalo puno vremena da ga zavalja, otisao je u solidan klub, zato Falji :respect
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ma, samo nek oni cekaju da izbjegnu Ludogorec, jos znajuci da Mitrovic ima da odradi jos 3 utakmice kazne. Ne moze sve omladinska skola da popuni, mora nesto i da se plati.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Miljku i Lazi sve najbolje u daljoj karijeri, i da nam se ne vrate vec dogodine (ovim mislim da im zelim da uspeju) a ja mislim da je Manga trebao da ostane kod nas i da ima mesta u timu, al jbg..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Preterujete sa Miljkovicem malo, decko je vise baksuz nego sto je los igrac, kad se uporede on i Aksentijevic dobijes 50-50 obojica borbeni, Aksentijevic nula u odbrani dobar u napadu, Miljkovic solidan u odbrani polu solidan u napadu.

Miljko je cesto ulazio u sanse, daleko da je Dani Alves, ali za nase prilike je bio sasvim solidan, samo eto, kazem terao ga neki maler...

Bas me zanima koga ce dovesti na njegovo mesto.

Sto se tice izjave Volkova da je mozda dobar trenutak da ode, ne vidim po cemu je to zakljucio, krstenu sezonu nije odigrao, jedino sto je zasao u godine.
To sto mu ugovor istice, pa valjda ako ti je stalo da klub zaradi mozes da potpises na jos godinu pa sledece sezone idi ako ti volja.

-Joco- polako gubi kredibilitet na forumu! :D

Ne znam odakle vam prica da je miljkon baksuz? On prosto veze sa fudbalom nema pa se vama cini da je baksuz.. Setite se utakmice protiv vose cini mi se kada je 5 puta bio u kaznenom i 3 puta dobacio loptu golmanu a 2 puta centrirao u aut.. Ako cemo vasom logikom znaci i srdja knezevic je bio baksuz.. ?

Tako je!

Taj Manga je za Luku, Knezevica, Babica i ostale nazovi ofanzivne krilne napadace, Ronaldo licno.

Slažem se skroz! U dečka samo da su imali poverenja naši treneri on bi pokazao da je sasvim solidan igrač.
I onaj tekst u Novostima nema logike a i malo je bezobrazan. Prvo kad se ugovor sporazumno raskine nema šta koji kurac drugi klub da plati obeštećenje. A beezobrazan je zbog onakve konstatacije za Mangu. ½Naše je jebao na treningu a na zvaničnim utakmicama je bio mlak½, nešto u tom smislu. Ne bih rekao da je bilo baš tako...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Искрено, мени је драго што је Миљковић отишао у добар клуб. И даље стојим при томе да дечко уопште није таква катастрофа каквом се представља, већ да је његов проблем психолошке природе. Наравно, далеко од тога да је неки врхунски ас, лимитиран је, али нама је пола тима лимитирано. Сад испада да ћемо процветати кад он оде, као да је тај момак главни проблем клуба.

У крајњој линији, дечка не би требало пљувати, као ни једног другог играча Партизана (изузев екстремних примера и класичних саможивих и безобразних индивидуа) који даје све од себе. Није проблем у самом играчу који нема квалитет, већ у систему који омогућава да Партизан постане Рамаданијев или било чији полигон за разигравање менаџерских пулена.

Zavladala euforija kao da je mutavi otišao iz Partizana. Nijedan odlazak igrača Partizana ne bi trebalo da izazove euforiju, pa ni Miljkovića, koliko god nas nekada nekim svojim potezima dovodio do ludila.
Najiskrenije mu želim da napravi dobru karijeru napolju, i to već u Bragi ako je moguće. Portugalski šampionat će sada sigurno biti interesantniji za praćenje.

Odlaskom dvojice bekova kao što su Miljković i Lazevski (koji su po nekim standardima ispod potrebnog kvaliteta kluba kao što je Partizan), mi na žalost nismo sigurni da ćemo biti jači na tim pozicijima, zahvaljujući upravi kojoj nije cilj dizanje kvaliteta, nego isključivo uspešna(po njih) robno trgovinska transakcija, sve ostalo im je manje važno.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
a zna li se za koliko je miljkon otisao?A posto je u Bragu otisao,nije otisao za dz pa mi nije jasno po kojoj osnovi ce on uzeti milion,dva?
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
E to mi nije jasno kod Vuka, sto Eliomara nije ubacivao, po meni odlican igrac za nase uslove. O Mangi tek da ne pricam, samo da se slozim sa prethodnim postovima.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ovo oko Miljkovica je klasican Stokholmski sindrom, toliko nas je maltretirao da smo ga jos i zavoleli :D .
Daleko mu lepa kuca, verovatno je ok decko, ali da su stvari kod nas normalne nikad ne bi dobio sansu u Partizanu, a on je dobio dve.
U uslovima pravila o zastiti interesa menadzera ( o broju stranaca) , tesko mozemo da dovedemo boljeg od Vulicevica, koji je korektan igrac na obe strane terena, ali sumnjam da ce on doci. Tu cemo verovatno biti osudjeni na Kipranina i Bolta iz Kule, pa kao i sa Miljkovicem, pomozi boze svaku utakmicu.
Sve u svemu ako Ivanov ostane, ja zadovoljan, jer bez stopera napadati Jevropu bi bilo smesno.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Preterujete sa Miljkovicem malo, decko je vise baksuz nego sto je los igrac...

Ajde ne zajebavaj :D on je totalno pogubljen u napada, čak do te mere da su protivnici ostavljali tu stranu slobodnu, jer znaju da ovaj niti zna da centrira, niti da postigne gol. U defanzivi samo malo korisniji, ali i tu je bio štetočina.

a zna li se za koliko je miljkon otisao?A posto je u Bragu otisao,nije otisao za dz pa mi nije jasno po kojoj osnovi ce on uzeti milion,dva?

Koliko sam uspeo da saznam, morali smo da doplatimo 5.000 Evra, dve svinje, džak kupusa i deset litara domaće brlje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ne znam sta da kazem , taj Miljko mi je oduvijek bio kao sto cure kazu " mukica " , jadnicak , hoce on da pruzi nesto ali jebem li ga nece pa nece.

Kako li ga je sipak uglavio ekipi koja je sve samo ne neozbiljna bice novo svjetsko cudo, iskreno mu zelim puno puno srece , od srca. Hvala mu za sve dobro sto je uradio a oprastam mu bezbroj kikseva , ljudi smo svi i grijesimo .
Neka tamo pokaze da umije i da vrijedi ako vec oni misle da vrijedi .

Aksent mi je uvijek bio drazi ali da je kikser pozadi i on bio rupa jeste , valjda je malo uradio update defanzive da bude Aksentijevic 2.0 :) A za ostalke , ne znam jos , vidjecemo i sami na sta ce izaci ovaj prelazni rok sok :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ajde ne zajebavaj :D on je totalno pogubljen u napada, čak do te mere da su protivnici ostavljali tu stranu slobodnu, jer znaju da ovaj niti zna da centrira, niti da postigne gol. U defanzivi samo malo korisniji, ali i tu je bio štetočina.
Ali zna da probije, svakako mi je drago sto je otisao, ali ako nista zbog one njegove borbenosti ne treba toliko da ga pljuckamo, nije decko kriv sto ne zna :D

Ako Aksentijevic ne bude igrao krilo vec beka, ja to necu preziveti.
Prvo treba sa Aksentijevicm Vuk da porazgovara, ako pocne da zivi kao Neca i Lola nekad, kako je krenuo teracemo i njega krpama.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Lako on probija kad malo ko pazi na njega. Puste ga da probije do korner zastavice, jer znaju da će da centrira nekom navijaču na tribini iza gola.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Milo mi je sto je otisao,zbog nas i njegove karijere.Volio bih da cupne koju paru,jer je izuzetno cestito i pristojno celjade.Jbg nije on kriv sto nije mogao da pruzi vise,kao i sto mi nismo imali bolje rjesenje od njega.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tu si sasvim u pravu. Iako smo ga mnogo kritikovali on nikada nije bio nepristojan prema navijačima, za razliku od nekih drugih.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
A ovaj Vulicevic izjavio da ako bude odlazio iz Vose,da ce to sigurno biti samo u inostranstvo,a nikako u Partizan!
Ko mu jebe mater i ne mora,iako je solidan igrac
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dizanje cene igracu koji je vec u godinama i koji nije igrao nikad za neki veci klub.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top