Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Сере ми се више од тих изјава.
Прво кад долазе у Партизан кажу "Партизан ће ми бити одскочна даска".
Ја да се било шта питам у клубу ово ми никад нико не би изјавио, па шта смо ми нека аутобуска станица или пак фудбалски клуб?
Е одма по доласку готово да говоре овде ћу се мало изиграти па после идем у неки озбиљни клуб.
А друго кад оду из Партизана готово сви изјављују "вратићу се у Партизан, тамо ћу завршити каријеру" бла бла бла...
А нико да се запита да ли Партизан заслужује то да се вратиш у клуб, кад нигдје друго не можеш више играти, да ли ћеш бити довољно добар за Партизан у том тренутку?
А ово у ствари значи једно, кад ме нико други не буде хтео, вратићу се тамо у Партизан таман ћу још мало играти и зарадити додатну лову.
Што никад нико није рекао у Партизану ћу завршити каријеру, али у тој задњој сезони ћу играти без плате, како би се одужио Партизану за оно што сам постигао у каријери, јер је Партизан један од најзаслужнијих за то.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Da vidis coveka sto je lupio da misli da Markovic ima jos jednu godinu ugovora.

Markovic ima ugovor do 2016.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ko li je taj ganci koji ce doci...pitam se pitam.
Da im damo kintu za licencu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mozda Dauda :D Nego da ne nagadjamo. Sto se tice Duljaja vec sam rekao da bi on bio ekstra pojacanje. Mi njega mozemo da dovedemo samo ukoliko zeli da zavrsi karijeru kod nas i igra za platu do 200 hiljada. Osim kapitena Ilica, sledece sezone niko nece imati platu vecu od te vec spomenute cifre.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@Стојанче Р. ,
a novinari željni senzacije rade svoj posao. :D

Ok intervju, nije se preseravao oko ''formiranja ekipe do priprema'', lepo je rekao da je to nemoguće. Takođe, prvo prodaja - pa dolasci...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Svake godine ista prica, nacuje se da neko dolazi, i to iz nepotvrdjenih izvora, pa onda ide pet stranica pljuvacine i/ili paljevine i onda kad se vidi da od toga nema nista, ide masovni bedak na forumu.

Zato brate, odmah upamtis ko nam je na celu kluba, koja moralna gromada je izabrana za SD i ako prodaju sve i ne dovedu nikoga, ne sjebes se, jer si to i ocekivao. Ne kazem da optimisti nisu u pravu, jer da mislim da ne mogu nesto da promijenim, nista ne bih ni radio, ali ovdje pricamo o mutavom i zakulisnim radnjama.

Selo gori, a i kuca sa njim... a i baba samo sto nije!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Vidim da mnogi pricaju o Duljaju ovde recicu samo par reci o njemu u ovom trenutku ..Duljaj se malo zasitio fudbala jos ove godine je hteo da prekine igracku karijeru medjutim prokleta trka sa novcem ga tera da odigra jos sezonu dve ...

Duljaj je bo jedan od omiljenih igraca vlasnika Sahtjora i zbog nejga se i nasao u Sevastopolju u klubu koji finansira prijatelj negov prijatelj igrao je drugu Ukrajinsku ligu za milion po sezoni isto kao dok je igrao za Sahtjor, njega u ovom trenutku interesuje samo novac i ko mu da vise tu ce i igrati....
Nema tu bas preise emocija!

Poenta svega je da nema sanse da dodje kod nas...
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Ne verujem da su mu pare primarne . Ako je ko uzeo pare to je on .
Dugo je igrao u Sahtjoru , a tamo nije igrao za dzak brasna .

Pitanje motiva i istrosenosti je nesto drugo , mada Duki je zver. Ne bi njemu bilo tesko da odsljaka rutinski kod nas 2-3 sezone kada se uzme u obzir da je konstantno igrao u Ukrajini , a tamo se igra mnogo zahtevniji fudbal nego ovde .
Realno , ovo mu je poslednja prilika da se vrati i da pruzi Partizanu jos 2 ozbiljne sezone .
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Vidim da mnogi pricaju o Duljaju ovde recicu samo par reci o njemu u ovom trenutku ..Duljaj se malo zasitio fudbala jos ove godine je hteo da prekine igracku karijeru medjutim prokleta trka sa novcem ga tera da odigra jos sezonu dve ...

Duljaj je bo jedan od omiljenih igraca vlasnika Sahtjora i zbog nejga se i nasao u Sevastopolju u klubu koji finansira prijatelj negov prijatelj igrao je drugu Ukrajinsku ligu za milion po sezoni isto kao dok je igrao za Sahtjor, njega u ovom trenutku interesuje samo novac i ko mu da vise tu ce i igrati....
Nema tu bas preise emocija!

Poenta svega je da nema sanse da dodje kod nas...

Ne bih da ulazim u polemiku sa bilo kim, ali ovde si naveo nekoliko stvari koje nisu tacne i mene kao njegovog druga vredjaju.
Ako tvrdis da ga znas, onda nikad ne bi napisao da je njemu novac na prvom mestu, jer to apsolutno ne stoji. Mozda kod nekog drugog, kod njega sigurno ne. Kada je Partizan u pitanju sto posto nije tacno !

Takodje, ne igra za milion po sezoni ni to nisi u pravu. A da li ima ili nema sanse da dodje to se resava u narednih par dana, vec sam naveo par strana pre, koje su sve opcije aktuelne.

Kraj polemike sto se mene tice ne javljam se vise.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
E, ako si mu rekao...previse pametnjakovica i sveznajucih na forumu.Bravo!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Gledao sam ga ja često, samo nikad u BG :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top