Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Meni prosto dodje krvo sto nisam nastavio da treniram fudbal kad vidim da jedan Miljko ili Luka igraju u Partizanu,da je Asen bio 10. Em sam dobar momak,em dok sam trenirao igrao sam desno krilo ,nizak sam ko luka,trcim ko on,a imao sam ako nista drugo bar 10 puta bolji centarsut. Pa ja ne bih smeo da se kladim da je Asen znao da pimpuje do 10... Radonjic spic? Pa kad nisam umro za vreme revansa sa Mariborom kad ga Jesa uvede u igru? Strasno je za jedan klub sa nikakvim finasijama da ima toliko promasaja. Bogunovic? Radenko? Ednilson? To pokazuje da nam je skauting nikakav...ako ubodemo ubodemo i to je to...Zato bolje neka igraju klinci iz nase skole nego da se ubadaju pojacanja...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Od svih koje si nabrojao, Bogun je imao neko znanje sa loptom, nije bio duduk kao ostali, ali isto tako nije znao gol da da, sto je meni fascinantno. Sto bi moj ortak rekao, gol je kao garsonjera, kako mozes da ga promasis. Imao je dobrih momenata.
Miljkovic je definitivno fenomen i to po brojnim parametrima. Jedan od njih je i to da je prosao nasu omladinsku skolu, a da je toliko tehnicki ocajan da je to strasno. Cinjenica je da se popravlja po nekim parametrima iz sezone u sezonu, ali jebem mu mater ako sa preko 20 godina ucis da centriras, sta si radio sa 10? Secam se (dok sam ja kao nesto trenirao) da su u pretpetlicima i mladjim pionirima one koje nisu znali da centriraju slali sa strane i po ceo trening su centrirali i sutirali u mrezu. Jedan je na kraju naucio i otisao u kadete Partizana:D Izvinjavam se za off
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da je Bogunovicu priznat gol protiv Fenera i protiv cerge, njegova karijera bi otisla u skroz drugom pravcu verovatno...

Da li je moguce da ovi nasi izgleda i ne razmisljaju o tome da se sansa da Mangi. On ono sto je malo odigrao kod nas bilo je dosta korektno. A vidimo da je se u Izraelu jos bolje pokazao.Pa mi nije jasno da ce traziti opet neko drugo resenje a ne pokusati sa njim.
Sta je pokazao u Izraelu? dao golova malo vise od Scepovica tamo a ovaj odigrao duplo manje utakmica...
Nije Manga stranac za nas... Mora mnogo bolje, narocito kada imamo ogranicenje, Manga je solidan fudbaler, borben, jak... Ali eto, on je crni Milos Bogunovic :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Odgledaj utakmicu protiv Stutgarta i sve ce ti se samo kaz'ti.
Vrlo moguce Joco, ali on je jedan od najboljih reprezenata ljudi koje par minuta slave totalno uniste. Toliko je poleteo posle toga, da ni igranje u Pazaru ne moze da ga otrezni.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Cuj zamjena za Markovica u Kulskom Hajduku, jel se ovi zajebavaju sa nama. Nikog zivog ne bih doveo iz Srbije pa sto puta se pokazalo da se nasi omladinci uvijek na kraju izbore za mjesto prvotimca. Mi tog skarta imamo vec sada previse i ne mozemo da ga se rijesimo...

Е па тако ће нам и бити док год нови спортски директор, када дође, не промени причу да тражимо адекватне замене за играче, уместо појачања! Са тим адекватним заменама, на пољу квалитета појединаца и клуба уопште, стагнирамо, у најбољем случају. Последњих година и назадујемо, нажалост! Треба тражити појачања у правом смислу те речи, а не по линији ко је коме менаџер и остале глупости.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Zamolio bih kolege iz Crne Gore da malo predstave Mugosu i Vukcevica koji se spominju kao moguca pojacanja!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ne treba zaboraviti i Bogunovu bombu Temisvaru.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Двојац из ЦГ мора да буду екстра класа. У супротном тај квалитет можемо наћи и овде, а они би узимали место странцима. Изузетак је наравно ако имају двојна држављанства, у шта сумњам!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sećam se kad smo doveli dvojac iz Zete, igrali su protiv Rendžersa, vozali ih ko majmune. U Partizanu nisu odigrali ni 2 utakmice u zbiru...

Kojić je odličan igrač, ne zato što je iz Loznice, već zato što jeste. Samo ga treba pametno iskoristiti i upotrebiti.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.649
Da li je moguce da ovi nasi izgleda i ne razmisljaju o tome da se sansa da Mangi. On ono sto je malo odigrao kod nas bilo je dosta korektno. A vidimo da je se u Izraelu jos bolje pokazao.Pa mi nije jasno da ce traziti opet neko drugo resenje a ne pokusati sa njim.

Seti se samo šta je Manga rekao kad je odlazio, o menadzerima i zlotvorima iz uprave.
Ne pita se tu samo Vuk.

Duljaj za Smiljanića, Adamović za Luku, to bi bila pojačanja.

Ove spekulacije u vezi odlazaka ne bih da komentarišem, osećaj je da ćemo na kraju prelaznog roka ispisati milion stranica, sa posvetom mutavom & co.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Е па тако ће нам и бити док год нови спортски директор, када дође, не промени причу да тражимо адекватне замене за играче, уместо појачања! Са тим адекватним заменама, на пољу квалитета појединаца и клуба уопште, стагнирамо, у најбољем случају. Последњих година и назадујемо, нажалост! Треба тражити појачања у правом смислу те речи, а не по линији ко је коме менаџер и остале глупости.
To nema veze sa sportskim direktorom uopste..Moze on da nadje adekvatne zamene ali to kosta, a uprava nece da da pare..Ko zna koliki su sada budzet odredili za prelazni rok..
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sećam se kad smo doveli dvojac iz Zete, igrali su protiv Rendžersa, vozali ih ko majmune. U Partizanu nisu odigrali ni 2 utakmice u zbiru...

Ne secam se toga protiv Rendzersa, kad smo mi uopste igrali protiv Rendzersa nesto se ne secam?

Taj dvojac je bio Cetkovic i Slaven Stjepanovic predstavljeni kao mega-giga talenti tamo 'vamo a nisu odigrali nista, ni sansa im nije data ko Kamelu Zajebu:D

Uz duzno postovanje nisam nikako za te talente iz Crne Gore neproverene tu se na svakih 20 godina pojavi jedan Mijat ili Dejo Genije ostalo nista!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Zamolio bih kolege iz Crne Gore da malo predstave Mugosu i Vukcevica koji se spominju kao moguca pojacanja!

Имају одличан потенцијал за сплаварење, ако ништа друго, тај критеријум испуњавају и мислим да би се на том пољу значајно исказали.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Двојац из ЦГ мора да буду екстра класа. У супротном тај квалитет можемо наћи и овде, а они би узимали место странцима. Изузетак је наравно ако имају двојна држављанства, у шта сумњам!

Taman tako,ovaj put to nije slucaj.Mada ne mogu grijesit dusu,teren je bio kao bazen,momci jesu talentovani,ali po vidjenom to nije to.
Sto se tice pravila o strancima,sumnjam da ce nam to pravit problem u prelaznom roku :)
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top