Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sportal pise da smo se na kraju ipak odlucili za onog Gulana. Eto, ipak ce taj lik ( za kojeg nikad nisam ni vidio da igra svih ovih godina, momak je mit), biti taj cuveni zadnji vezni. Od Kopuneka, Elsnera...do Gulana.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Samo da ne bude ugovor u stilu S. Šćepovića (pola godine domaće kuhinje, idealno pred dalek put).
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako nam zadnji vezni budu Gulan i Markovic igracemo kvalifikacije za LE ove godine, opet.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Nisam ni sumnjao za Gulana. Welcome to FC Partizan! Sabirni centar za svu posrnulu decu Partizana kojima je potrebno uhlebljenje. Decu koju niko više neće pa se uvek mogu vratiti kući.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Gulan?!

Baš su dobro probrali. O, Bože, ima li te??? :pop

Pa ja se njega sećam samo iz perioda u Partizanu, ali i tada je ako me sećanje dobro služi pičio često po levoj strani... pa onda sebi postavljam pitanje - šta smo mi to zapravo doveli, zadnjeg veznog ili levog beka?

Još jedan pokušaj vraćanja bivših fudbalera u život, s' tim da je dotični poslednjih godina više bio nemi posmatrač dešavanja na terenu, nego akter ove divne igre.

Ooo tužnog li roka prelaznoga...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Valjda ce on da bude neka zamena jer sa samo dva zadnja vezna nemamo kud ako udjemo bilo gde u grupnu fazu nama ce trebat i dva zadnja vezna na terenu, a mozda je doveden i umesto Laze za ispomoc Volkovu.
Posle price o Duljaju mislim da ko god da dodje retko moze ko da nam koristi kao on, takav igrac u igrackom smilsu samo bi kostao mnogo a koliko bi nam Duljaj znacio ovako da i ne govorim.

Sredina-Napad i nekako al ako se ne skrpe za nekog kvalitetnijeg zadnjeg veznog i stopera onda samo da molimo Boga za narednu rundu kvalifikacija i to pod uslovom da Lukac bude solidno resenje.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nikola je levi bek, igrao je i stopera, igrao veznog, krilo, ali zadnjeg veznog ne znam da je ikada igrao.
Uostalom i na njegovom sajtu (frajer ima sajt k'o da je ronaldo) ne pise nigde da igra zadnjeg veznog vec te pozicije..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Задњег везног је играо примарно у млађим категоријама, тако је и постао познат менаџерима, друг је често играо против њега.
Левок бека је касније играо принудно.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I ovog smo cekali sad mesec dana skoro? :prekrsti
Prvo Duljaj, pa slovak, pa slovenac.. i na kraju ovaj?!
Koliko vidim islo se sve gore i gore..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa sad se definitivno vidi da nam menadzeri dovode igrace (ako postoji neko ko do sad nije uvideo ovo). TUGA!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Gulan? :smajlikojipucasamsebiuglavu O Boze...sta smo mi zgresili....e Vuce, Vuce, pa sta ce ti propali talenat? :(
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel ovo Falji pisao? Nisam znao da covek zna cirilicu. Procitajte molim vas. Kao da opisuje Iniestu.
Партизан је тако решио горући проблем створен после одласка Милана Смиљанића у Турску – довео је најбољег задњег везног играча од свих које је могао у овом тренутку да ангажује.

Гулан је стицајем околности у Италији играо и на позицији левог бека што Партизану такође може да користи с обзиром да је остао само са Волковом после одласка Лазевског у Украјину. Очекује се међутим да Никола Гулан у тиму који Вук Рашовић припрема за квалификације Лиге шампиона, постане не само освежење у везном реду већ и најјача карика тог дела екипе с обзиром на брзинске и техничке карактеристике.
naravno zurnal:puke
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
A najzanimljivije je sto se Vuku ne svidjaju igraci koji su sila za pvog Gulana, a zapravo nemamo pokradenih para za nekog krstenog zadnjeg veznog. Taj Elzner i Kopunek su klasa za ovog propalog talenta ali Vuk siri demagogiju kao dovesce boljeg i na kraju, pih...
Jos drugog propalog talenta Adamovica nam dovedi i gurni ga sa Knezevicem da rastura.
Koliko se samo neozbiljno dovode igraci da je to na nivou Bane Raska.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top