Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Ako Gulan dolazi kao 2.levi bek i 3.zadnji vezni onda se može reci da je korektno rešenje. U svakom drugom slučaju, igramo na kartu sujeverja i repriziranja leta 2010.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa ne trazi Vuk slucajno jos jednog desnog beka pored njih trojice

Videcemo, ako neko zna da napravi dobre defanzivce to su Italijani, medjutim on nije igrao zadnjeg veznog dugo ocigledno, ako je to igrao ikad uopste, stoga ako Vuk napravi od njega dobrog zadnjeg veznog svaka mu cast, ali velika kocka, ja se nekako nadam da dolazi provereniji zadnji vezni, od tandema Gulan-Markovic, ovako na nevidjeno me hvata jeza

Nešto mi se čini da Vuk neće noćas spavati zbog ovog tvog stava...
Jasmina, ako cemo realno ni po babu ni po stricevima, na osnovu onoga sto Vuk prica u vezi sa pojacanjima, ako dovodi Gulana na mesto zadnjeg veznog i ako se on ne pokaze kao pojacanje, jasno se mora staviti do znanja da je Vuk glavni krivac, nema posle opravdanja na upravu.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Sve to stoji što pričate ali jbga ljudi, bolje i Gulan nego neki jsl veznjak. Nije dečko baš toliki dunster jbga.

Dočekivali smo kojekakve panjeve raširenih ruku, aj bar da ga vidimo, pre kritika.

Što se mene tiče, dobrodošao Nikola.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Tacno je da je Malbasic dogovorio prelazak kod nas, od ponedeljka sa ekipom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
naravno, ali da sačekamo prvo da vidimo šta će tu biti.. ko će igrati i koliko
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
U svakom slučaju dobrodošlica i Gulanu i Malbašiću!Što reče "morrel"istrpeli smo razne panjeve,valjda će nas ovi demantovati.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Dobrodoli obojica! Na koliko je potpisao Gulan?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako zadržimo tzv. kostur tima, čitaj Ivan, Sale i Mitar, da imam neke paretine, iz džepa bi kupio onog štopera što je cigane odjebo, da im uteramo kitambu pa u novu sezonu, da gazimo iznova.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
opet povratnik.... taman da odradi aksentijevic godinu dana i evo vec vidim kako nam se sledece godine vraca miljkon ....al dobro nije los gulan za nasu ligu... mada ni brasanac nije losiji od njega, a mladji i jeftiniji...... a za neku ozbiljniju fazu evrope smo slabi na svim pozicijama sto ne bi i na zadnjem veznom....
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Nešto mi se čini da Vuk neće noćas spavati zbog ovog tvog stava...

Izvini, kakav to onda kredibilitet ima uopšte kod teba, ako je na test periodu?

I bar reci čoveku koliko taj tvoj test period traje, da zna da se potrudi malo više..

Cuo sam da se zbog tvojih postova podjednako nije naspavao. Poznata si po tome sto omalovazavas clanove foruma i njihove postove, ali sta da radimo ne mozemo svi da budemo pametni kao ti.

Ja sam samo izneo svoj stav. Kad je dosao Rasovic bio je osvezenje i uneo je neku energiju i nadu da ce biti bolje, motivisao je tim dobili smo derbi,+ podatak da nikad nije izgubio derbi... porastao je u mojim ocima, ali kasnijim izjavama po pitanju pojacanja promenio se moj stav malo prema njemu, i tek treba da se dokazuje kao trener i menadzer, sve dok se ne dokaze (dovede dobre igrace koje ce da prave razliku) i dok ne vidim napredak u igri, za to vreme je kod mene kao navijaca Partizana na test periodu. Ja kao navijac Partizana imam pravo da nikome ne verujem sve dok se ne dokaze.
Da ne otvaram sad pitanje zasto je belezio neuspehe u Teleoptiku sa talentima koje je prekomandovao u prvi tim, ako su vec tolki talenti i zele ih Juventus (Pantic), nosioci su igre repezentacije...

Moj stav, moje pravo, iritira taj tvoj potcenjivacki odnos u svakom tvom postu. U redu je, sve znas, ne gresis, pusti mene da pogresim i nemoj da me ispravljas molim te!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
E, mislila sam da ti odgovorim detaljno, al' ne mogu...


Godine me naučile da je vrlo bitno da paziš na koga trošiš svoje vreme... i ovoliko je suviše ....
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Evo koga smo doveli :
Nikola Gulan za 7 godina 64 utakmica - 0 golova
Filip Malbasic za 3 godine 28 utakmice - 2 gola

Dobrodosli!

Ako se dokazu kao polacanja i kidaju u Partizan, svaka cast Rasovicu i kapa dole,u svakom drugom slucaju treba da snosi odgovornost za "pojacanja".

Ja sam pre neko vreme govorio o tome, MNOGO igraca Partizan treba da dovede da bi se jedan dokazao kao dostojan za prvi tim ako sudimo po dosadasnjoj praksi.

Po meni treba da se ide u prelaznom roku na savet ljudi koji su dobro radili u Partizanu i imaju kvalitet da procene igraca, ko sto nam je Mateus ponudio Ivanova. Valjda imamo kvalitetne ljude po svetu, sad ce neko reci Jesic-Zabija greska, ali to je covek koji je odradio najgori prelazni rok u istoriji kluba, mozda Krstajicev moze da mu parira.

Znaci selektiramo koga cemo da pitamo, posto nemamo skaut sluzbu i sve se svodi na klipove i Falji-Damjanac. Ne moze sad Nadj za kratko vreme da proveri ko je sve dobar, ali moze da pozove sve koje su znali u Partizan da odaberu igraca i da ih pita da mu ponude nesto iz mesta gde rade. Ima valjda ljudi koji pamte Partizan kao lepu stanicu zivota i koji mogu bar savetodavno da mu pomognu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dobro Bojanebole, shvatili smo da je Vuk odgovoran za ovo razbacivanje sa parama u prelaznom roku.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
daj napisite nesto vise o Malbasicu??? dobrodoslica i njemu i Gulanu...polako sa kritikama,posle par pripremnih tekmi ce biti sve mnogo jasnije o njihovim mogucnostima
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Dobrodoslica obojici ! Vrlo sam zadovoljan ovim igracima,ubedjen sam da ce pretstavljati prava pojacanja !
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mozda su oni dovedeni da bi sto pre bili prodati kao npr Sretenovic :roll: Odigraju protiv Siraka i pravac Koreja ili Izrael :D Mislim ovo vise vazi za Gulana posto je Malbasic na pozajmici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top