Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nije valjda da je pevao? Jel on profesionalni fudbaler ili navijac? Opet mislim da su ovo novine namerno napumpale.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
е да смо озбиљан клуб као што нисмо , па да га назове Председник УО ФК Партизан па да му уз тамбураше ( директан пренос из Ресторана Партизана .. ) отпева : " черга ти је све .. твоја каријера гаси се .. " ..

па се колико ујутру пресавије табак ( на врх да се стави приступница коју је потписао .. ) , па да се папири пошаљу у фсс и уефа ... па како Бог заповеда , судови , арбитраже , вештачења ...

" г-до мало сте се заебали " .. рече Председник Партизана .. " тражимо одштету и извињење .. " ... па да им станемо ногом за врат ..

али до неких бољих времена ...
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Nije valjda da je pevao? Jel on profesionalni fudbaler ili navijac? Opet mislim da su ovo novine namerno napumpale.

Problem i jeste u tome što manjak kvaliteta na polju gde bi trebalo oni pokušavaju da nadoknade tim kako su verni grobari ili romuljage.Nekada su nam cigani otimali ozbiljne igrače, sad srecom imbecile i vezare!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo sa Djurdjevicem ista prica ko sa Kojicem i Lukom, kao traze ih po inostranstvu a dize cijenu ili procente. Sada bih bas volio da ne dodje. Fofana, Kojic a iz drugog plana Jojic, Malbasic i Ninkovic sasvim dovoljno za JSL.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ako je pevao ili naprasno posle 3 dana shvatio koga voli a potpisao pristupnicu ili predugovor juriti na sve strane da mu se onemoguci igranje za nekoga ako ima pravnog osnova...da nikome nikad vise ne padne da nas zajebava...ako nece nece, cenim al ne ovo

ako smo normalan klub i sd.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel vi vise verujete meni ili sportalu koji obicno prepisuje vesti od mene? :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако се то мало гованце заиста мајмунисало преко телефона, онда је то будалетина на квадрат и на крају учинио нам је услугу својим недоласком. Бојим се ипак да је нешто друго у питању, подмуклије и опасније од изненадне навале емоција под којима би и најрационалнији ум попустио.
Како год било, чак и под најбољим могућим околностима морао би да постоји план Б, ма како ризиковао да спомињањем речи план испаднем крајње инфантилан и приглуп.
Рачунам да просто догађаји диктирају и неке изнуђене и сасвим непопуларне потезе као што је довођење појачања.
Ако је истина да је принц од Етихада, поред свега осталог, ушао и у реконструкцију прелазног рока, а не треба ме превише наговарати да поверујем у тако нешто, онда је јасно да имамо проблем, који сасвим лепо надокнађује све што су пропустили остали проблеми којих и иначе имамо на претек.
У том случају не вреди се уздати у неке реакције клуба, нити било какве знаке отпора, јер је Партизан и тако проглашен за небрањену територију, већ просто остаје да видимо шта је на крају Ранко израчунао да му се највише исплати и колико је доброга за нас израчунао онај прави и једини Бог, за разлику од овог самозваног чергарског месије.
Шта год да се деси бићемо на некаквом добитку. Ако некако и доведемо кога у овај гето у који смо сатерани, бићемо свакако јачи него што смо данас, а ако се то и не догоди, бићемо јачи за сазнање са каквим се злом заправо суочавамо и за нужност да морамо извући највише из овога што имамо.
Несумњиво је да су нам потребна играчка појачања, али није решење ни да потписујемо особе ометене у развоју, а друго, али још важније, највеће наше појачање јесте добра глава и поштен рад и труд, а ту смо сами са собом и ту рибоусти, зли патуљак или било ко трећи нема никакву моћ, докле год хоћемо да идемо напред.
У том смислу није нужно да баш покоримо Европу, сасвим довољно би било да одбранимо сопствену кућу.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
е да смо озбиљан клуб као што нисмо , па да га назове Председник УО ФК Партизан па да му уз тамбураше ( директан пренос из Ресторана Партизана .. ) отпева : " черга ти је све .. твоја каријера гаси се .. " ..

па се колико ујутру пресавије табак ( на врх да се стави приступница коју је потписао .. ) , па да се папири пошаљу у фсс и уефа ... па како Бог заповеда , судови , арбитраже , вештачења ...

" г-до мало сте се заебали " .. рече Председник Партизана .. " тражимо одштету и извињење .. " ... па да им станемо ногом за врат ..

али до неких бољих времена ...
Zasto se spustati na njihov nivo ? Partizan je bio i ostao uprkos svemu i svacemu sto u njemu bitise gospodski klub ,treba mirno i hladnokrvno bez nekog senzacionalnog komentara zaboraviti ovog malog,jer on nije vredan nikakve reakcije .
Петковић: Није било сукоба са Нађом!
zurnal

Ipak je pevao. Bese ukrstene mu zelimo? Uh kako bi voleo!
Time je pokazao enormnu dozu neprofesionalizma , cak i da je najveci talenat na svetu sa ovakvim ponasanjem i neprofesionalizmom sigurno nece uspeti .
Sto vise informacija dolazi i vreme prolazi sve mi je draze sto nije potpisao za nas.
Ovo sa Djurdjevicem ista prica ko sa Kojicem i Lukom, kao traze ih po inostranstvu a dize cijenu ili procente. Sada bih bas volio da ne dodje. Fofana, Kojic a iz drugog plana Jojic, Malbasic i Ninkovic sasvim dovoljno za JSL.
Fofanu jos nismo dobro videli ,na Kojica ako se oslonimo u napadu bolje odmah da predamo titulu. Ako ne mogu da zavrse Djurdjevica neka potraze neko drugo resenje.

Profesore @ inteligentan si covek stoga ne razumem na koga si mislio kada si napisao"ајвеће наше појачање јесте добра глава и поштен рад и труд, а ту смо сами са собом" predpsotavljam na sportski deo ? Ali taj deo ce svake godine biti sve slabiji sistematskim unistavanjem od uprave ,na kraju ce biti toliko slab da i uz najposteniji trud i rad nece moci da osvoji titulu .Sve ide ka tome i svi rade na tome sa obe strane topciderskog brda .
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ja bih pre Grbića probao na mestu napadača...nego što bih gubio vreme na poluigrače poput Djurdjević, koji uzgred koštaju mnogo za naše pojmove.
Ne znam zaista zašto ljudi misle da je on mnogo bolji od Kojića ili Jovančića.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ Матић

Мислио сам баш тако како сам и написао. Ако будемо са главом како треба и ако се буде радило толико да се на терену осети опет нам не могу ништа. Ето већ сам два пута употребио "ако" и истина да има толико тога што вуче на другу страну, али видели смо неки дан против Крагујевца да се може само ако се хоће. Уз све могуће ограде везане за слабог противника, временске услове, ово или оно, било је јасно видљиво да имамо чиме да се бијемо по Србији и да при том не будемо ти који ће бити бијени.
Наравно само ако хоћемо. А ту смо, као што рекох сами са собом. Колико год да нам поред нас самих ни не треба нико да нас сасвим покопа, једнако толико има штофа да се радом и добром атмосфером опет попишкимо по сиротињи, све и да нам ама баш нико више не дође.

Разуме се да мислим на терен и клупу, а не на канцеларије и разуме се да мислим на домаће првенство, а Европа је одвећ компликована играчка да би у овом тренутку и под оваквим околностима смели да имамо било каквих жеља и очекивања.
Хоћу рећи да се у сваком случају не можемо и нећемо појачати у мери и на начин који би нас чинио иоле конкурентним у Европи (мада сам свим срцем за пролаз у групе ЛЕ), а да с друге стране оно што би нас чинило недодирљивим код куће практично не кошта ништа и зависи једино од нас самих и признајем од Ђурине динамике исплате зарада.
Извињавам се свима због извесног одступања од теме.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
O čemu se radi?!
Đurđević kod cigana kako na sajtu RTS-a piše?!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
da citiram sam sebe kao neki bolesnik :D
Plasim se da nas i on ne zajebe.. Cuo sam da je tezak gan(cak sam nacuo da je bio na severu protiv cernogmora,ne znam da li je to istina) pa mozda ode kao ovaj iz ofk u cergu da se pridruzi ciganima ludacima.. Da me neko ne shvati pogresno nemam nista protiv njega sto se lozi na cergu,mlad je momak pa mu se omanula greska.. :)

ako je istina vise manje ocekivano... dotakli smo dno.. djurdjevic je jedini igrac iz ove lige koji bi realno pravio razliku
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Pošto su cigani šutnuli Daudu, ne bih se iznenadio... Beda i jad.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
E stvarno nevjerovatno, šta se radi, ovo je šou, za koga god se mašimo, oni ga otimaju, postaje smiješno...
Sumnjam da bi RTS ovako nešto pisao, da nije tako...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Hahahahha,pa ovo je neverovatno!Jos samo cekam da vidim Pantica kako drzi hemijsku u ruci,slika se pred potpis i ulazi Covke u sobu dimna zavesa i VELEOBRT.
Ozbiljni ljudi nemaju negativne VELEOBRTE u zivotu,a mi ozbiljne ljude nemamo.Ranko,ako ovo uradi da se upropasti karijera i Luki,i Kojicu maltretman prve klase da padne da ga jebemo,gde god podje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top