Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Koji car, ispade da je slucajno nasao neke papire na stolu i potpisao se onako iz zezanja...:buhaha

Treba i tuzbu UEFI i FSSu predati tu sa strane...
Da se slaze sa potpisom...
Pa ce da dobiju i kaznu sa strane...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Ali sve...ali da saradjujes sa dokazanim kriminalcem pa sve i da ronalda zastupa
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Potpisao je, eto tu, malo, onako, sa strane, šaralo dijete od dosade...:buhaha

Nova pravna kategorija!!!
Uuuuu, izgleda da ih imamo i pečene i barene, i da je samo do nas koliko daleko hoćemo ovo da tjeramo.
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Petkovicu zelim karijeru kao najvecem talentu Danijelu Aleksicu(vojvodina)koji isto tako ije zeleo da predje kod nas,pa sad gotovo da i ne postoji kao fudbaler
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jel sam ja jedini koji ne priziva Jovanovic Laneta ?
Жива истина ! Пролазак у Лигу европе/дај Боже/ доноси сигурна појачања и 2 милиона еура у клупској каси .
Зар неко мисли да ће Ранко послати свог ата у циганску ергелу ако ми прођемо у Лигу Европе ? Оће мој *урац ! Чека усРАНКО да види да ли ћемо ући у ЛЕ.
То је јасно .
Долазак појачања је неодвојив од исхода наше сутрашње утакмице.
Дакле све снаге усмерити на сутрашњу утакмицу ! Прођемо ли,доћи ће и нормална појачања .
Отуда и намере сила мрака да нас дестабилизују пред сутрашњу утакмицу .
Сутрашња утакмица нам кроји тим и сезону !

Pa mi bi u toj kasi trebali da imamo vec 15 PETNAEST MILIONA EVRA od Markovica,Invanova,Mitrovica,Mange-Davidona ,prosle LE ,procenta Jovete ,procenta Ljajica... I sad ce kao tih 2 miliona nesto da promeni... :?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Što se mene tiče, ako uđemo u LE i Ranko nam tad uvali Đurđevića, treba bukvalno pobiti sve u Upravi (mada ih je trebalo pobiti sve i to mnogo ranije).

Radije bih da dovedemo Vidakovića iz NP nego li da nam ona jajara uvali svog igrača, ali tek pošto bude siguran da ćemo igrati u Evropi. Greota da se Rašović uči na njemu, mamu li vam jebem obojici.
 

Bacje

Početnik
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
116
Reaction score
2
Локација
Kungälv
Slično sve kao i pre nekoliko decenija, dovesti svog čoveka na čelo fudbalskog saveza, snagom i moći politike pootimati sve što smo pokušali da dovedemo i utabati put u bolji život ove nacije. Ako Đurđević pređe u Zvezdu očekujem da ću bar imati da sa Winstona pređem na Marlboro.
Pre neki dan mi komšija priča da je tih godina svaki dan želeo sve najgore Miljaniću, a koga ćemo mi kleti, to ćemo tek videti. Nadam se da će ovim našima proraditi ogroman inat, da će u derbiju polomiti vaginu ovim preletačima (Iako sam lično za to da nijedan cigan ne sme da prismrdi klubu, a kamo li da igra) malim i pokaže im gde im je mesto. Pa neka budu zlatni još 40 puta.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Dal ste normalni,Lane kakva god dijabola bila (a jeste velika) zavrsava nam posao i u prvenstvu a i u Evropi ako prodjemo.
Dace jebote milion golova na pasove kapitena ili Dzigija a sa svojom brzinom.
Potpisao je, eto tu, malo, onako, sa strane, šaralo dijete od dosade...:buhaha

Nova pravna kategorija!!!
Uuuuu, izgleda da ih imamo i pečene i barene, i da je samo do nas koliko daleko hoćemo ovo da tjeramo.
Treba ih razvaliti na proste cinioce.Za nauk svima.Da nikada nikom vise ne padne napamet da pokusa slicno.
Nego usput bi pitao tog malog smrada s Karaburme jel i to sa strane potpisao iz licnih razloga?Govno jedno smrdljivo.
Unistiti ih treba.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Jos 3 dana i 31 avgust, hvala kurcu vise, sad ce ovih dana da se prica da i Ronaldinjo dolazi :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Samo nam Lane jos treba, tezak covjek sjebace svlacionicu za 7dana a da ne pricam sto misli da je lopta njegovo licno vlasnistvo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Pa mi bi u toj kasi trebali da imamo vec 15 PETNAEST MILIONA EVRA od Markovica,Invanova,Mitrovica,Mange-Davidona ,prosle LE ,procenta Jovete ,procenta Ljajica... I sad ce kao tih 2 miliona nesto da promeni... :?

Проверени рецепт наше "управе" - саопштава се само последњи прилив, као укупан прилив. Пример, сада имамо 5 милиона евра од продаје Митровића! То је то, ништа пре тога не постоји, нити се догодило. Ако прођемо у Лигу Европе, и трансфер Митровића се заборавља, па ће на миру да се истале ролекс и мутавко, а Партизан ће имати "на располагању" 2 милиона евра. Ако након тога буде још нека продаја, онда и тих 2 милиона евра престају да постоје.

Jos 3 dana i 31 avgust, hvala kurcu vise, sad ce ovih dana da se prica da i Ronaldinjo dolazi :D

Повратници са "чистим папирима" могу и након тог дана да потпишу.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na kraju ispade da smo dzaba pljuvali oficijalni sajt.. Ovakva situacija je skoro pa nezapamcena.. Potpise lik pristupnicu i onda kaze potpisao sam sa strane !?! Srbija zemlja cudaka
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Овај Стојановић није лош што се тиче ЈСЛ, за Европу нзм. Баш бих волио да тужимо Терзића и Петковића, мада смо требали сачекати да пређе у Звезду па онда тужити и њих.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Na kraju ispade da smo dzaba pljuvali oficijalni sajt.. Ovakva situacija je skoro pa nezapamcena.. Potpise lik pristupnicu i onda kaze potpisao sam sa strane !?! Srbija zemlja cudaka

pa ja rekoh da i dalje čekam da vidim neko izvinjenje ovde, posebno ljudima (čoveku) koji uređuje sajt..

Nego ste drugari mnogo brzi na pljuvanju, a slabi na izvinjavanju....
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Статус
Затворена за писање одговора.
Top